Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát nem tudom. Én nagyon sokat könyörögtem anyáéknak, mire végre net lett a gépbe. DE. Vagy én készültem fel nagyon, vagy engem eddig elkerültek a gondok (KOPP-KOPP), de tényleg, eddig még semmi baj nem volt a nettel, se a vírusokkal se semmivel.

 

Priesttől még májusban kaptam egy AVAST nevű vírusírtót, nagyon állat, tökéletesen rendben tartja a gépet, a tűzfal persze fent van, meg egy swiper progi is (szűrő) ezáltal nem lassul le a gép. De eddig nem panaszkodom, heti kétszeri program szűréssel tökéletes állapotban tartom a konfigot.

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért le ne szokj a fórumról teljesen. :) Egyébként a nettel szinte semmi baj nincs. Csak egy vírusirtó kell, aztán kész.

Hát nekem még igy magában is sok baj van vele, mert elfogy a hely a merevlemezen, aztán kimenteni az adatokat particionálás előtt nem árt, szóval meló na...és időnként összeomlik a kíndows, ezé gondoltam hogy linux alól kéne. Fizetni is kéne és egyenlőre nekem nem éri meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz hogy beírtad Ody, te minek tartod magad (férfi).

A tartózkodást sokféleképp lehet értelmezni. Én fizikailag persze nő vagyok, de más téren a válaszadás már nem ilyen könnyű. A tartózkodás azt is jelenti, hogy valaki most épp nem használja a "nemét", vagy már eljutott abba az isteni állapotba ahol már nincs jelentősége a nem(ek)nek, nemtelen lett. Ha találkozunk egy emberrel az elsőszámú dolog, amit "megjegyzünk" róla az az, hogy milyen nemű és ha személyleírást kell adni ez az elsőszámú információ. Na jó lehet hogy vannak helyek (emberek) ahol a náció előbbre való, nem tudom.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Avast!-ot használok, szintén Priest ajánlásából :D

De mostanában nem nagyon használok ilyenek, még tűzfalat se.Néha ezek akadnak össze és teszik tönkre a gépet, ráadásul még lassul is minden.... :D

Ami fontos hogy nem szabad használni egyszerre többet, mert egymást támadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És gondolom, még mindig jól járunk azzal, ha óvatosak vagyunk. Ne nyissunk ki mindenféle ismeretlen csatolt fájlokat tartalmazó leveleket, stb.

 

Ha már nő/férfi téma: szerintem én férfinak készültem, mert egy barátom szerint vannak olyan tulajdonságaim, amik inkább férfiakra jellemzőek, és néhány női viszont hiányzik belőlem :D De azért jelenthetem, teljesen nőből vagyok, csak talán nem tipikus :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indőnkét voltak olyan óhajaim, hogy bárcsak fiúnak születtem volna, aztán rájöttem hogy úgy túl könnyű lenne néhány dolog, ami így nagyon nehéz és pont ezeknek a megtanulása az ami fontos, ami a feladatom.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek csak ilyen kétségbeesett kívánságok voltak, amikor úgy éreztem csak azért mernek valamit megcsinálni velem, mert lány vagyok.

Na igen :hmm: Ilyenkor arra gondolok, hogy szemét a világ. Nem akartam akkor sem fiú lenni, hanem a világot megváltoztatni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a feminizmus azt jelenti, hogy nincs nemek közötti megkülönböztetés, akkor igen :P Nem szeretem, mikor valaki nem tehet meg/meg kell tennie valamit csak azért, mert nőből van :hmm: Pl. amikor anyám régen ordítozott, hogy hajnalban mentem haza, az öcsém meg két napig nem is jelentkezett, és közölte, hogy vele azért nem veszekszik ugyanezért, mert ő fiú!!!!! Hallatlan!!! Jól meg is mondtam akkor a magamét otthon. Volt ám veszekedés :)

 

És mindez nem a szeretet milyenségén, mennyiségén múlik :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen :) Ilyenkor arra gondolok, hogy szemét a világ. Nem akartam akkor sem fiú lenni, hanem a világot megváltoztatni :P

Aztán rájössz hogy csak magadat tudod megváltoztatni s akkor a világ is megváltozik. Van egy mosndás, pontosan nem tudom hogy van. A lényege hogy a rajtunk kívül álló dolgok megváltoztatása csak erőpocsékolás és értelmetlen, ne a világot igazítsuk magunkhoz, hanem magunkat a világhoz. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán rájössz hogy csak magadat tudod megváltoztatni s akkor a világ is megváltozik.

Bizonyos tekintetben igaz, de vannak olyan dolgok, amik akkor sem változnak a világban, ha én igen. Mostanság egyébként kevesebbet mérgelődöm, legyintek egyet sok mindenre, és nem foglalkozom vele tovább, mert tényleg kár az időt pocsékolni rá :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos tekintetben igaz, de vannak olyan dolgok, amik akkor sem változnak a világban, ha én igen. Mostanság egyébként kevesebbet mérgelődöm, legyintek egyet sok mindenre, és nem foglalkozom vele tovább, mert tényleg kár az időt pocsékolni rá :)

Erről van szó! Amit mondtam az inkább elmélet, oda el is kell jutni, hogy minden úgy legyen jó ahogy van. :hmm::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van....önző vagyok, másokra már nem is gondolok. :)

Ha beismered az önzőséged az olyan zen dolog, főleg ha ezt még nem is érzed hibának. Mert pl én sokszor megkaptam hogy önző vagyok, valahogy az volt az érzésem hogy csak az látja meg aki szintén az. Tehát én is az vagyok :hmm::P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.