Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Igen, mert a Hullámtörés után két újabb könyvre szerződött le. Az új kánon bevezetése után módosítani kellett a témájukon. Eredetileg a Hullámtörést akarta folytatni Jaden-nel és társaival. E helyett két más témával foglalkozó regényt kellett írnia . Az egyik a Sith Nagyurak lett. A másikról nincs sok hír. Paul még 2015 nyarán mondta, hogy megírja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk. Luke-Leia-Han regényre elméletileg nem számíthatunk tőle. Még egy 2010-ben egy interjúban nyilatkozta, hogy szerinte elég sok történet foglalkozik velük. Pault ismerve valószínűleg olyan regényt kapunk tőle, ahol a főszereplők elég feltáplotak, tehát rendesen tudják használni az Erőt, vagy nagyon jól harcolnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam eddig ez a sorrend az általam olvasott kánon regényeket nézve:

 

1. Sötét tanítvány

2. Elveszett csillagok

3. Sötét nagyurak

4. Tarkin

5. A Jedik örököse

6. Ahsoka

7. Új hajnal

8. A Jedi fegyvere

9. A hercegnő, a kalandor és a párafarmer

9. A csempész futása

10. Mozgó célpont

11. Az ébredő Erő

12. Ne becsüld alá a sötét oldal hatalmát

13. Szóval, Jedi akarsz lenni?

 

A vegyes kritikák ellenére kíváncsian várom az Utóhatás trilógia 1-2. részét és a Vérvonalat, de még Az ébredés előtt is hátravan. Viszont előbb a Katalizátorra és a Zsivány Egyes filmregényre kerítek sort, mivel ezek befejeztével adott lesz a hangulat az akkor megjelenő filmhez. Az Utóhatás 1-2. része és a Vérvonal végeztével pedig nagyon közel leszek a 8. részhez. Ki van ez számolva. :cool: Plusz időközben még a Thrawn regénnyel is érdemes számolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Mi más lehetett volna?

 

Az Életre halálra Karen Traviss-től. Ez állt a legjobban. Ennél és másoknál viszont bürokratikus eljárások lassítják a folyamatot. Az Utóhatás harmadik részét viszont nemrég kezdték csak fordítani.

 

Mikorra várható az előrendelés, illetve a megjelenés?

 

A héten elméletileg ki kéne kerülnie az oldalra. Pontos dátumot nem tudok. Szerintem május vagy június lesz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamennyit igen. Igaz, ifjúsági stílusban, de kapunk adalékot, amiért egyszer szerintem megéri elolvasni. Ellenben az 5-6. rész efféle adaptációját nem ajánlom. Azok finoman szólva inkább elvesznek az eredeti alkotások nagyságából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamennyit igen. Igaz, ifjúsági stílusban, de kapunk adalékot, amiért egyszer szerintem megéri elolvasni. Ellenben az 5-6. rész efféle adaptációját nem ajánlom. Azok finoman szólva inkább elvesznek az eredeti alkotások nagyságából.

 

Értem,köszi!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karen Traviss: No Prisoners (Életre halálra),

Alan Dean Foster: The Approaching Storrm,

Troy Denning: Tatooine Ghost,

Timothy Zahn: Thrawn.

Ezekre a megjelenésekre lehet számítani júniustól, illetve június után. A sorrend természetesen még nem alakult ki. Az Életre halálra és a The Approaching Storrm teljesen kész van, a Tatooine Ghost fordítás alatt van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekre mind nagyon kíváncsi vagyok.

 

szerk: majdnem írtam, hogy ez a poszt a Legends-topikba való, de végső soron negyedikként ott van a canon Thrawn is.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezekre mind nagyon kíváncsi vagyok.

 

szerk: majdnem írtam, hogy ez a poszt a Legends-topikba való, de végső soron negyedikként ott van a canon Thrawn is.

Pont azért írtam ide, mert jelenleg nem biztos, hogy az Életre halálra és a The Approaching Storm jönne, lehetséges, hogy a Thrawn beelőzi ezeket. Ha megjön a Legendák utolsó végelegesítése, akkor viszont a Thrawn hátrébb kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tatooin Ghost -ról nem az volt hogy nem jelenik meg magyarul.?

 

De most sikerült berakni a mostani csomagba.

 

Ugye jól értem, hogy csak a részletekről egyeztetnek; nem arról, megjelenhetnek-e egyáltalán?

A Thrawn legkorábban – ha csúsznak a Legendák – mikorra várható? Július közepére?

Köszi az infókat! :)

 

A véglegesítési eljárás van folyamatban. Utána ki is rakják őket előrendelhető státuszba.

A Thrawn megjelenése még nincs pontosan belőve. Nyár-ősz folyamán várható.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Star Wars: From a Certain Point of View lesz a 40. évfordulós projekt, és októberben fog megjelenni. 40 történet lesz benne, és mindegyik egy háttérkarakter szemszögéből fogja a film egy történését feldolgozni. Szerzők között van Alexander Freed, Jason Fry, Christie Golden, John Jackson Miller, EK Johnston & Ashley Eckstein, Paul Kemp, Chuck Wendig, Gary Whitta, és még sokan mások.

Boritó:

from-a-certain-point-of-view-cover-760x1024.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.