Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Amik korábban az ep.4-hez meg az ep.5-höz készültek nem igazán sikerültek jól viszont a Történetek Jabba palotájából anno nekem óriási kedvenc volt (anno amiatt választottan nicknévnek a Bomarrt). Ha ahhoz hasonló lesz akkor imádni fogom. Nagyon kiváncsi leszek erre a könyvre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a történetek 20%-a ha értékes volt. Remélem tanultak a hibákból. Az írókat elnézve viszont bizakodhatunk, hisz ők bizonyított, jó SW írók. Azért a régebbi novelláskötetekben rengeteg volt a noname író, akiknek nem sok köze volt a SW világához.

 

Szerk: biztos, hogy csak az epIV eseményeit dolgozzák fel? Ahhoz a 40 novella kicsit soknak tűnik :hmm:

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Each will be told from the perspective of background characters of A New Hope " Azaz mindegyik egy az Új reményben látható háttérkarakter szemszögéből lesz elmesélve. Ergo nem biztos, hogy csak a film idejét fedi majd le, de minden POV karakter szerepelt az epIV-ben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, közben én is utánanéztem. Kár. Jobb lenne, ha minden eddigi film fontosabb eseményeit ölelné át ez a csokor. Az írók között vannak akiket szeretek, de ennek ellenére az érdeklődésemet sikerült majdnem nullára vinni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, szerinted elképzelhetetlen, hogy az 5. és 6. részhez kapcsolódóan is lesz majd ehhez hasonló, háttér szereplőkkel foglalkozó novelláskötet?

Nem elképzelhetetlen. Sőt az lenne a legjobb ha már ez csak a IV.-re koncentrál, akkor legyenek még ilyenek, De ne csak a klasszikus trilógiához. Akkor legyenek kötetek a további filmekhez is.

Viszont továbbra se érdekel annyira ez a kötet, mivel már kezd egy kicsit elegem lenni a IV. epizódból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Revan tudsz valamit arról milyen hatással lehet a keresletre az hogy 2015 óta kb dupla annyi regényt ad ki a szukits évente mint előtte? Bírják a vásárlók ezt az őrületes iramot? Vajon az új filmek miatt a kereslet is ennyire megnőtt?

Most már nagyjából láthatják a szukitsnál beválik-e ez a rohamtempó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden olyan hír mehet a specifikus topikokba, mely címeknek van már topikja.

Szerintem elférne itt is. Én személy szerint a specifikus topicokat nem szoktam nézni, nehogy belefussak véletlenül 1-2 spoilerbe, viszont a megjelenéssel kapcsolatos infók érdekelnének

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is inkább amellett lennék, hogy a megjelenések, hírek stb. ide menjenek, míg a specifikus topikok kibeszélőként funkcionálnának (akárcsak a TCW és a Rebels epizód-topikokban). Így pl. a spoiler gombot is el lehetne hagyni. De ez csak egy tipp.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.