Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

A második Battlefront-regény, az Inferno Squad július 25-én jelenik meg angolul. az USA Today-nek hála az angolul értők már most beleolvashatnak Christie Golden könyvébe.

 

https://www.usatoday.com/story/life/books/2017/06/21/star-wars-battlefront-ii-inferno-squad-exclusive-excerpt/103037074/

 

Emellett van egy olyan hír is, hogy a nyomtatott verzióval egy időben megjelenő hangoskönyv-változatához nem más olvassa fel a szöveget, mint a főszereplő Iden Versiónak a játékban is a hangját kölcsönző színésznő, Janina Gavankar.

 

janina-gavankar.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Elkezdtem olvasni a setét tanítványt. Nagyon tetszik :P mintha csak egy TCW részt néznék. Traviss és Miller könyveinél nem éreztem ezt (bár azok nem is sorozat rész adaptációk, de értitek)

 

Amúgy azt tudja valaki, hogy amikor megkapta a forgatókönyvet Golden, mennyire kapott szabad kezet? Vagy úgy általánosságban, mennyit írhatnak hozzá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem olvasni a setét tanítványt. Nagyon tetszik :P mintha csak egy TCW részt néznék. Traviss és Miller könyveinél nem éreztem ezt (bár azok nem is sorozat rész adaptációk, de értitek)

 

Amúgy azt tudja valaki, hogy amikor megkapta a forgatókönyvet Golden, mennyire kapott szabad kezet? Vagy úgy általánosságban, mennyit írhatnak hozzá?

Szerintem nem tudott túl sok mindent hozzáírni, hisz 8 részt kellett átültetni regénybe. De ennek ellenére a Golden-re jellemző rövid, de drámai hangvétel átjön a könyvből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jön egy vadonatúj antológia Canto Bight címmel. A kötet Az utolsó Jedik hajnala projekt része lesz. 4 történetet fog tartalmazni John Jackson Miller, Saladin Ahmed, Rae Carson, Mira Grant tollából.

Angol nyelvű megjelenés: december 5.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idei Comic Conon az alábbi információkat kaptuk meg:

 

- A Leia: Alderaan hercegnője c. ifjúsági regényben Leia történetét követhetjük figyelemmel a lázadáson belül.

- Sok Bail és Breha jelenet olvasható majd ebben a regényben.

- Lesz egy karakter a Rebel Rising -ból, aki majd felfog tűnni az Inferno Squad c. műben.

- Érkezni fog majd egy Chewie and the porgs -ra keresztelt mű is.

 

Képek az elkövetkezendő anyagokról:

 

DFSJmjiUQAAOUjD.jpg

 

DFSJmjjVoAAEYTd.jpg

 

DFSJmjiU0AAFht2.jpg

 

+

A 8. rész írója nem más lesz, mint Jason Fry, az ifjúságit pedig Michael Kogge fogja írni:

 

DFSJmjjVYAAsKff.jpg

 

DFSKLrSVwAEG5_b.jpg

 

 

Forrás: http://www.jedinews.co.uk/literature/articles/sdcc-2017-lucasfilm-publishing-panel-thrawn-novel-comic-adaptation-coming/

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyfelől pozitívum a számomra, hogy így a könyvben bemutatott helyszínek, karakterek (már ha vannak benne újak) kapnak egy megjelenést, hogyan is néznek ki.

Negatívum pedig az, okés, hogy jön egy ilyen, de nem lenne egyszerűbb egy eredeti történetet kiadni? Mondjuk a Thrawn regény nem tudom, hogy mennyit ölel fel az életéből a Rebels -es megjelenése előtt, de fogadjunk, hogy nem az egészet láthattuk. Könnyen lehetne egy másik sztorit kreálni az admirális köré.

Timothy több Thrawn regényt is tervez a jövőben. Az egyik témája állítólag Anakin és Thrawn találkozása lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.