Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Egy évvel azután, hogy Drew Karpyshyn írt egy Old Republic novellát, a játék honlapjára újabb rövid történet került fel: az írás címe Chasing Copero ("Copero keresése"), szerzője pedig Charles Boyd, aki az SWTOR Trooper sztoriját is írta. Az új planétán, a Coperón játszódó novella a november 28-án megjelenő update "A traitor among the Chiss" történetszálához kapcsolódik. 

 

 http://www.swtor.com/info/news/news-article/20171116

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ahogy sejtettem, jövő tavasszal készítik elő a 2018 végétől, illetve 2019-től magyarul megjelenő könyveket, képregényeket. Beválogatják az addig bejelentet kánon regényeket, plusz képregényköteteket és ekkor születik döntés a Legendák további magyar kiadásának sorsáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem semmi a Szukits... az augusztusban (!!!) leadott rendelésemet nem képesek eljuttatni hozzám. Oké, hogy a futár megkísérelte, de ha olyan időpontban jön, amikor dolgozom (a megjegyzésben írtam, hogy mikor lenne jó), akkor nyilván nem fogom tudni átvenni. Azóta már 2 újabb könyvcsomag is eljutott hozzám (ezeket már posta pontra rendeltem), de az augusztusi rendelés többszöri levélváltás ellenére se jutott el hozzám. Több, mint 10 éve törzsvásárló vagyok, amit furcsa módon köszönnek meg.... 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a mostani rendelésnél volt egy kis gond. Írták hogy feladták a rendelést de közben a postáról nem jött az e-mail hogy valóban feladták volna. Pár napig vártam hogy akkor most mi van. Elmentem a postára mert addigra elvileg megkellet volna már érkeznie postára maradóra de ott nem volt. Azt írtam nekik és utána másnap viszont valóban feladták. Ettől eltekintve nincs bajom a Szukits-al. 

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi levelemre, amit hétvégén írtam, nem is válaszoltak. Még várok pár napot, aztán megveszem személyesen egy könyvesboltban, még ha úgy kicsit drágább is. A film előtt egyébként is meg akartam venni a képes útmutatót. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegetem a Star Wars-könyvek kronológiai sorrendjét, és megakadt a szemem azon, hogy a filmek hivatalos regényváltozatai - leszámítva Az ébredő Erőt - Legendáknak számítanak. Bocs, ha hülye kérdés, de miért? Ha egyszer a filmek a Kánon részét képezik, akkor azok könyvváltozatai - amik gondolom, egy az egyben a film cselekményét tartalmazzák, pici újításokkal - miért nem? 

Nekem az lenne a logikus, ha Kánonnak számítanának, mivel a Kánonba tartozó filmen alapulnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkezett ma a Képes útmutató és a Fantasztikus gépezetek is az ep8 vonatkozásában. Nagyon szépek és tartalmasak!

Annyiból rendhagyó, hogy a külcsín színvilága felcserélődött: Ezúttal a gépezetek a fehér, és az enciklopédia lett a fekete. Talán a Crait felszíne az oka, hisz egy olyan képet raktak a címlapra ami ott játszódik:

ep8.jpg

crait.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.