Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ha a Jedi utáni eseményeket meséli el akkor szerintem muszáj hogy folytatódjon a háború. A Lázadók még csak a főnököt iktatták ki. Ha az ep.7-ben ővék lesz a galaxis nagy része -remélem- akkor még sok birodalmi ülepet kell szétrúgniuk. Persze remélem nem 30 évig, de azért még pár évig biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adalékinfók a könyvhöz, amikből leszűrhetünk ezt-azt:

 

"A második Halálcsillag elpusztult. Pletykák keringenek, melyek szerint, az Uralkodó, és végrehajtója, Darth Vader meghaltak. Egy új kormány formálódik, hogy átvegye a Birodalom helyét. Ám a Galaxis hatalmas, az összeomlás következménye pedig eltérő módon fejti ki hatását a különféle világokon. Mindenki elfogadja a Birodalom uralmának bukását? Egyáltalán, mindenki tud a sorsdöntő hírről? Kik töltik ki a vákuumot, melyet a Birodalom maga mögött hagyott? És kik próbálják megállítani őket?"

 

Egyébként egy könyvtrilógia első darabjáról beszélünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az ep.6 végi ünneplések is érintve lesznek. Jópofa lenne olvasni, hogy mi lett a coruscanti banzájjal. Az egy bolygó méretű hepaj volt? Másnapra minden ünneplő már tarkón volt lőve? Vagy Coruscant esetleg megosztottá vált: vannak esetleg részei ahol már a lázadás vette át az irányitást és nyilt háborúskodás alakult ki a fővárosban?

Nyilván az ep.6 vége azt sugalta, hogy minden oké, de ha folytatjuk a történetet akkor nyilván fel kell tenni a kérdést, hogy mit lép az ünneplésre a birodalmi hadsereg. A bolygó felett nyilván csillagrombolók köröznek... mit léptek a parancsnokaik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vákuumot szerintem egyértelműen a lázadók szövetségének kellene kitölteni, hisz ők győzték le a Birodalmat. Persze ezt lehet aztán bonyolítani a végtelenségig új konfliktusok behozásával. Az EPVII tényélből fakadóan nem ment gördülékenyen a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a borító fantasztikus. :) Én azt várom majd, hogy a 30 év folytonos háborúzás helyett kisebb-nagyobb háborúk sorozata legyen, békekötésekkel, tűzszünetekkel stb. Afféle hidegháborús periódus, ahol mindkét fél támogat bolygókon helyi erőket stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már itt tartunk, a következőt javasolnám: a regényeknek tényleg kell topik, de szerintem legyen majd a magyar cím az adott könyv topik címe és akkor nyissuk meg, ha már tudjuk a magyar címet. A felnőtt regények közül úgy tűnik minden meg fog jelenni magyarul. A ifjúsági regényekkel, gyerekkönyvekkel nem tudom mi lesz, szerintem ha azoknak is lenne topikjuk, akkor azoknál lehetne az angol cím.

 

De ez csak javaslat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én tervezem elolvasni a Lords of the Sithet és a Dark Disciplet angolul? Mert ha nem, akkor meg lehetne nyitni a topikokat angolul.

A Dark Disciple-nek már van saját topikja a The Clone Wars Legacy-n belül. A másikat szerintem a megjelenés napján meg is lehet nyitni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyitottam az eddig megjelent felnőttregényeknek külün témákat.

Meg lehetne majd azt oldani, hogy ha magyarul megjelenik, valamelyik moderátor átírja a topikok címét a magyar címre? Így sokkal könnyebben tudnának majd az olvasók navigálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kerülne amúgy sok idődbe tájékozódni... (akár google, akár itt a fórumon, ezen topik visszagörgetésével) Ezek a könyvek egyelőre csak az USA-ban jelennek/jelentek meg. A magyar kiadások dátuma egyelőre megjósolhatatlan sajnos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisbetűvel odaírjuk majd. De ezt Te is megteheted egyébként ha szerkeszted a topik indító hozzászólásodat.

Ezt nem tudtam, kösz.

 

Ezek mar ki is jottek?

Esetleg egy megjelenesi datumot irantok hozzajuk? :)

 

Csak Amerikában.

 

Nem kerülne amúgy sok idődbe tájékozódni... (akár google, akár itt a fórumon, ezen topik visszagörgetésével) Ezek a könyvek egyelőre csak az USA-ban jelennek/jelentek meg. A magyar kiadások dátuma egyelőre megjósolhatatlan sajnos.

 

 

 

Ugy gondoltam,hogy a nyito hsz-ekben lehetne roluk kis tartalom,megjelenesi datum,ilyesmik.

 

Remenykedem benne,hogy azert '16-ban mar jon beloluk. :P

 

A pontos dátum jelenleg tényleg megjósolhatatlan. A 2016-os év a jelenlegi céldátum.

 

Revan, a HoloNet Rádióban hallottam, hogy a Szukits már szerződik hét kánon, három legendák és egy ep7-könyvre, vagy legalábbis ezt tervezi. Mit lehet tudni ezzel kapcsolatban?

 

Csak folyamatban van a dolog, így hát jelenleg semmi sem biztos. A Legendák helyzete bizonytalan, mivel a legújabb könyvek élveznek elsőbbségi prioritást. Tehát nem biztos, hogy mind a három Legendák könyv benne lesz a csomagban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Extrém és hihetetlen híresztelés látott napvilágot az Aftermath könyvvel kapcsolatban. Csak az olvasson tovább, aki elég bírja a spoilereket.

 

A regény 2 szereplője Wedge Antilles (nem ez az extrém dolog, amire gondoltam) és Ahsoka Tano (ez az extrém dolog)

 

Természetesen ez még nincs megerősítve, még az is lehet, hogy kamu.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég komoly pénzt mernék tenni rá, hogy ez kamu.

 

Ahsoka jelenleg a Rebels egyik fontos mellékszereplője, a concept art-ok alapján minimum visszatérő figura a második évadtól. A feszültség most folyamatosan ott van hogy vajon meg fog-e halni vagy sem. Erre a kérdésre a választ aligha fogja lelőni egy regény. Ezzel csak a Rebels alatt vágnák a fát. És ez független attól hogy Ahsoka végül tényleg megéri-e az ep.6 végét. Nem valószinü, de lehet hogy megéri. De ez aligha ebből az írásból fog kiderülni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.