Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Bár a Star Wars Battlefront Ultimate Edition még mindig aprópénzért vásárolható meg, azoknak is itt egy jó hír, akiknek esetleg az alapjáték van meg, de szeretnék a DLC csomagokat (Death Star, Bespin, Outer Rim, Rogue One: Scariff): ingyenes a Season Pass, PC-re, PS4-re és Xbox One-ra is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BFII maga-infóáradat. :D

 

Elvileg a BFII kampányában ezeken a bolygókon fordulunk majd meg + egy űrhajón is:

Endor, Fondor, Pilio, Vardos, Takodana, Kashyyk, Bespin, Jakku, Athulla, star destroyer.

 

Játékmódok:

HeroesVsVillains, Galactic Assault, Starfighter Assault, Strike, Blast.

 

A játszható hősök mindkét oldalon:

Jó oldal: Han, Luke, Leia, Chewie, Lando, Finn, Rey, Yoda

Rossz oldal: Vader, Palpatine, Boba, Bossk, Iden Versio, Phasma, Maul, Kylo Ren.

Pályák multiban:

Hoth, Yavin, Mos Eisley, Bespin, Death Star, Endor, Takodana, Jakku, Crait, Star Killer Base, Kamino, Naboo, Kashyyyk

 

A jó hősök gépei:

Millennium Falcon (Han Solo), Red five, Black one, Millennium Falcon (Rey), Yoda's starfighter

 

A rossz hősök gépei - itt az utolsón meglepődtem :shocked:

Slave 1 (Boba), Tie Advanced, Tie Silencer, Scimitar, Slave 1 (Jango)

 

Űrcsaták:

Fondor, Death star debris, Resurgent Star destroyer, SKB, D'Qar, Ryloth, Kamino

 

Új kép a menüről:

Amby4GB_d.jpg

 

Új kép Luke -ról, az egyik új bolygón, a Pilion -n.

Nocx5ez_d.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a Star Wars Battlefront Ultimate Edition még mindig aprópénzért vásárolható meg, azoknak is itt egy jó hír, akiknek esetleg az alapjáték van meg, de szeretnék a DLC csomagokat (Death Star, Bespin, Outer Rim, Rogue One: Scariff): ingyenes a Season Pass, PC-re, PS4-re és Xbox One-ra is.

Hello ezta játékot vettem meg most erre nem érvényes a vadi uj bontatlan csomagolásban a 25 szjegyüköd microsoftnál elakadtam tudja valaki hogyan tovább idegesitö 45 eurós semmit bámulni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem értek az Xboxhoz. Mondjuk arra azért kíváncsi vagyok, hogyan vetted meg Xbox 360-ra, amikor arra meg sem jelent, csak Xbox One-ra. :hmm: Nem lehet, hogy ez a probléma forrása? :?

azt akarod mondani hogy a kb 5-6 éves xbox 360 kidobhatom a pi-ba mert nem megy rajta a uj játék :) :):) hát ez király :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár te 5-6 éve vetted, az Xbox 360 2005-ben jelent meg. 12 éve! Egy 12 éves konfigurációra egyetlen nagy fejlesztő sem fog új játékokat késziteni. Nekem is van Xbox 360-om de nem dobtam ki. A régi játékaim futnak rajta. Én mondjuk több mint 10 éve vettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hunner, ugye az megvan, hogy az Xbox 360-at tavaly óta nem csak, hogy nem gyártják, hanem nem is forgalmazzák. Játékot is idén talán már csak a 2K gyártott rá, annak a sportjátékai még kijönnek X360-ra. Elavult, leszerepelt, 12 éves konstrukció, de basszus, már az Xbox One is az, hiszen nemsokára jön az erősebb Xbox One X. Persze, hogy nem játszhatsz új játékokon. Hát még jó, hogy nem az első Xboxon akarod játszani. Az Xbox 360 el sem bírja a Star Wars Battlefrontot.

Kidobhatod a kukába, ha annyira akarod, bár én a helyedben megfogadnám Bomarr tanácsát, és megtartanám. Bár megjegyzem, nagyon sok régi játék már kompatibilis az Xbox One-nal is, de azért nem kell kukázni a 360-at. Viszont érdemes lenne egy Xbox One-ba beruházni, már meglehetősen olcsón adják. Bár ha neked lennék, inkább egy PS4-re költenék. Erősebb, több az exkluzív játék rá, és alapvetően sokkal-sokkal jobb konfiguráció, mint az XO.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az EA számos negatív visszajelzésre alapozva bezárta a Visceral Games Studióját, mely egyet jelent, az Amy Hennig vezette játékfejlesztői csapat szétszéledésével is. Ez sajnos azt vonzza magával, hogy a már 2013 óta tervben lévő, és fejlesztésnek induló openworld, akció-kaland Star Wars játéknak is befellegzett. Legalábbis jelen formájában. Patrick Soderlund, az EA elnöke elárulta, hogy megpróbálnak minél több szakembert átcsoportosítani az új fejlesztői gárdába.

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Naná, hogy az Ep4 és Ep5 között. Amúgy közzé tették, hogy miről szólt volna a sztori, plusz pár képet is kaptunk a főszereplőkről.

 

"The criminal families were in disarray after new regulations came down from the imperials in their sectors. Just like everyone else, some profiteered and others were less than thrilled with the Imperial occupation of the black markets.

 

The Rang Clan are based on Coruscant but they moved in on the lucrative geography of Tatooine. Their relationship with the Empire allowed them to essentially gain permission to operate on the planet run by Jabba the Hutt. This of course makes for friction in the underworld as the Hutts and the Rang vie for power under imperial rule.

 

Jabba the Hutt pressures Dodger, our hero, to work for him on a job uncharacteristic of his normal gigs. Dodger Boon and his sidekick Robie Mattox are to kidnap Korzan’s only daughter, Oona Sable. Jabba wants to use her as leverage to push the Rang off Tatooine."

 

g10xbsnyzlhoxm0k9bwd.png

 

DNK7HcsVoAAqgST.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

A legnagyobb baj az, hogy az EA tripla A játékai a legjobb esetben is vitatott minőségűek. A Battlefront első része egy félkész játék volt, de dupla árat kértek el érte (ugye a Season Pass-szal együtt 120 USD volt megjelenéskor). A második rész már értékelhető, de azt meg a az EA kérésére majdnem elszartak egy pay-to-win rendszerrel (ha a pletykák igazak, akkor a Disney fejeseknek kellett közbeavatkozniuk a rendszer megszüntetéséért). Az ígéretesnek tűnő Visceral által fejlesztett játékot annyira elkaszálták, hogy még a stúdiót is feloszlatták, arra hivatkozva, hogy a nagyközönségnek már nem kellenek egyjátékos játékok. Jelen pillanatban nincs információnk egyetlen készülő tripla A-s SW játékról sem, és azalapján amit az EA eddig felmutatott, lehet, hogy ez nem is nagy baj...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul az EA már 2013 óta birtokolja a jogokat, és ennyi idő alatt két darab Battlefront játékot tudtak letenni az asztalra. Ahogy Nabo is írja, az első rész félkész volt és hiába jöttek hozzá a DLC-k, szerintem azt a játékot semmi nem menthette meg. A második résznél meg ugye a mikrotranzakciós botrány, az alibi hadjárat és ugye a félrevezető marketing összessége eléggé felhúzta a rajongók agyát. :D 

 

Amúgy ha választanom kéne az Activision és az Ubi között, akkor egyértelműen az utóbbira voksolnék. 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

ha a pletykák igazak, akkor a Disney fejeseknek kellett közbeavatkozniuk a rendszer megszüntetéséért

Nem pletyka, tényleg a Disney utasítására állították le a mikrotranzakciót, azóta ez már kiderült.

7 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Jelen pillanatban nincs információnk egyetlen készülő tripla A-s SW játékról sem, és azalapján amit az EA eddig felmutatott, lehet, hogy ez nem is nagy baj...

Dehogy nincsen, tudjuk, hogy a Respawn dolgozik egy ilyen játékon, már tervezik a Battlefront 3-at, és a Visceral játékának helyzete pedig jelenleg kérdéses, de törlésről ne beszéljünk, mert hivatalosan még nem kaszálták el. Azt pedig végképp ne sugalljuk, hogy a Visceralt emiatt zárták be, annak azért kicsit több oka van. ;) 

 

A tényeken túl, vegyék is el szépen az EA-től, de forduljon a hátába a kapa annak, aki az Activisionnak adja azután. A sz*rt fosra cserélni nem nagy főnyeremény. Ha már választani kéne a három nagy kiadó közül, akkor legyen inkább a Ubisoft. Mondjuk én egy Square Enixnek, vagy leginkább egy CD Projekt RED-nek örülnék, de ezek alapvetően teljesen kizártak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.