Ugrás a kommentre

Videojátékok


Ajánlott hozzászólás

Naná, hogy lehozzák külföldi oldalak, ebben semmi kétségem sincs. Mi magyar oldalak eleve azoktól vesszük át, nem kitaláljuk. Valószínűleg egy szenzációhajhász külföldi oldaltól vette át a hírt a Gamestar - anélkül, hogy utánajárt volna a forrásnak. Nem attól baromság a hír, hogy a Gamestar hozta le. A hülyeség külföldi oldalon is az marad. Mint mondtam, ott van az IGN-en a videó, ami a hír forrása, és abban szó sincs kánonról.

És ezt éppen azért akartam mindenki tudtára hozni, hogy senki se akadjon ki rajta. Ez a baj a téves infókat közlő hírekkel. Megtévesztik az embert, a szenzációhajhász (klikvadász) hírek meg pláne ilyenek, hiszen szánt szándékkal erre hajtanak. Én csak ezt szerettem volna korrigálni, más tényekkel alátámasztani alátámasztani Bomarr szavait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ha a KotOR-ból készülne egy remake az ME stílusában, na, az ütne.

 

Félig beteljesülni látszik Dzséjt vágya. Független játékfejlesztők reboot-olják a KotOR-t Unreal Engine 4-et használva. A projektről itt lehet többet olvasni. Terveznek többek között új világokat, küldetéseket és társakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ezt hiú ábrándnak érzem, de hátha.

Bár pár hete a Bioware-ről kiderült, hogy a The Old Republicot jegyző stúdiója vadonat új, online vagy online elemeket is tartalmazó RPG készítésén mesterkedik. Többet nem tudni, de vagy készül egy új Star Wars MMORPG, ami immár akár kánon is lehet (elvégre a TOR eléggé elavult már ezen a téren), vagy új Star Wars RPG készül, aminek lesz multiplayer játékmódja is. Vagy e kettő valamelyike, csak nem Star Wars lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még fel is karolnák, ha a készítőknek nem lenne az a mentalitása, hogy ingyenesnek ígérik.

Bár elvileg az alapjátékra szükség lesz a futtatáshoz, mert a hang és zenefájlokat az eredeti játékfájlokból érné el a reboot, és ezt talán meglovagolhatná az EA - mondjuk egy csomagban megvehető lenne a KotOR 1-2, a ToR a kiegészítőivel (ez amúgyis az ő hatáskörük alatt van) és még hozzácsapnák a reboot-ot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még fel is karolnák, ha a készítőknek nem lenne az a mentalitása, hogy ingyenesnek ígérik.

Ezen egy szép nagy számmal díszített csekk könnyen segíthet. :)

Lehetne ezt nagyon szépen csinálni, de sajnos az EA nem a Valve. Bár javul a hozzáállásuk, ennyire azért nem hiszem, hogy kifordulnának magukból.

Arról nem is beszélve, hogy a Star Wars játékokba a Disney-nek is keményen beleszólási joga van. Szóval egyszerre két keményen pénzhajhász, az értékeikre ügyvédsereggel vigyázó stúdiónak kéne baromira barátságossá változnia. :(

Pedig, ha az EA vagy a Disney felkarolná őket, talán még be is tudnák fejezni, időben. Mert sajnos sok ilyen mod kellemetlen velejárója, hogy sohasem vagy csak baromi sok év után készül el. Lásd: Black Mesa, ami tulajdonképpen még most sincs kész, pedig a Valve mindent megad nekik. Oké, Half-Life, valamiért az eme cím alatt futó játékok nem tudnak pár év alatt elkészülni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valaki olyan is kimondta azt, amit ki kellett mondani, aki számít.

 

Amúgy közben kiderült, hogy mit is tartalmaz a 4 "epikus" kiegészítő csomag (nem emlékszem, hogy lett volna itt róla szó):

- 20 új galaktikus technológia (fegyverek, járművek és kártyák)

- 4 új játszható ikonikus SW karakter

- 16 új multi pálya új bolygókkal

- 4 új "izgalmas" játékmód

 

És mindez összesen csak ugyanannyiba kerül, mint az alapjáték :|

Ez elég szégyenteljes az EA részéről :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az alapjáték hangulata megmarad, annak ellenére, hogy nem csak a látványban lesznek nagymértékű változások (mondjuk már ezekből a képekből is kitűnik, hogy sokkal élettel telibb lesz), hanem a játékmechanikában is. Mindenesetre várós :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk FPS nézetből nem tudom, milyenek lesznek a kardpárbajok - talán átvált TPS-re, mint a Jedi Knight-sorozatban -, de azt örömmel fogadtam, hogy a körökre osztottságtól megszabadultak.

Szerintem ugyanazt a hangulatot nem fogja tudni hozni, ez nekem már lejött a videóból. Itt nagyon sokat számít a grafika. Egyedül abban reménykedem, hogy a "ősi világ" érzését sikerül valahogy reprodukálniuk, bár ezt speciel szintén nem tudtam tetten érni. Sőt, az Endar Spire még modernebb hajónak tűnik, mint a Millennium Falcon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy VR (virtual reality) játék lesz, ami annyit jelent, hogy fel kell csatolni egy VR szemüveget, és ezután úgy érezzük mintha ott lennénk a Tatooine-on (főleg ha maxra vesszük a lakásban a fűtést :D). De a VR egyben azt is jelenti, hogy csak nagyon erős számítógépek tudják majd futtatni a játékot (egy VR kompatibilis videókártya alapból 100k Ft-nál kezdődik)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Idén az EA nem lesz ott az E3-on, és megrendezik a saját videojáték expojukat az EA Play-t. A napokban került ki egy kép az expoval kapcsolatban, amely ha nem hamis, akkor az idén bejelentésre kerül a Battlefront kampány módja és az, és az Imperial Commando :yeah:

A képen szerepel a ME:Androméda és a Battlefield 5 is, amelyek biztosan jönnek, illetve két további meg nem erősített játék: Mercenaries 3, és a CC:Tiberium.

 

Annyiban bizakodok, hogy az IC már nem először került elő pletykaként, illetve a nem lenne logikátlan, hogy a DICE hallgatott a sok kritikára, és beleszuszakolt egy kampányt a BF-ba

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Szerintem ha kipróbálnád biztos meggyőzne :)

Biztos leesne az állam, ahogy a 3D TV-től is leesett is szinte biztos vagyok benne hogy pár használat után a VR szemüveg is épp úgy porosodna a polcon mint a 3D szemüvegeim. Nem akarok beöltözni se filmezéshez, se a játékokhoz. Nekem teljesen jó a 2D megjelenítés.

 

Force Awakens LEGO - Nagyon jópofa volt a demoja. Eddig is vártam de messze felülmúlta a várakozásaimat. Nagyságrendekkel szebb és jobb a játékmenete mint mondjuk a Clone Wars LEGO-nak volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.