Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Nekem is nagyon bejött. Sokkal jobban jártak volna, ha ezt adják le, mint pl a Jar-Jaros szerencsétlenkedést, az nem vitte semerre tovább a sztorit. Ez sokkal nagyobb potenciállal bírt volna, mint az. De legalább megkapjuk ezt is, úgyhogy panaszra nincs ok :D

Nem olyan biztos, hogy az a Jar Jaros nem vitte sehová a sztorit. Sőt, biztos, hogy nem, hiszen abból tudtuk meg a legtöbb dolgot Talzinról, ez már előre vitte a sztorit. És még itt fel sem tűnt Talzin-anyó, nyilván van foganatja annak, hogy nem kapta meg a szokásos Erő-adagját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan biztos, hogy az a Jar Jaros nem vitte sehová a sztorit. Sőt, biztos, hogy nem, hiszen abból tudtuk meg a legtöbb dolgot Talzinról, ez már előre vitte a sztorit. És még itt fel sem tűnt Talzin-anyó, nyilván van foganatja annak, hogy nem kapta meg a szokásos Erő-adagját.

Valóban nem volt felesleges az a történet, de szerintem mindannyian jobban jártunk volna, ha azt kapjuk most képregényben a Maul szál helyett. Az megint más kérdés, hogy annak a képregénynek mekkora lett volna a sikere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Darth Maul - Son of Dathomir #02: hiú ábránd, de tök jó lenne ezt egyszer egy TV film keretében látni. Fene, hogy még ezt az egy történetszálat nem tudták megcsinálni, pedig innét nézve, ez még fontos adalék lett volna a TCW-hez.

 

Végre kezd két igen fontos kérdés kikristályosodni. Az első, mi Talzin terve, mi ez az egész, amit akkor indított el, amikor Ventress megverten hazakullogott. A másik, hogyan lehet Darth Maul még életben. Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Talzin tervében Maul fontos szerepet játszik, de most végre látjuk, mi ez a szerep. Azt hiszem, az utolsó részben egy epikus harc lesz, Talzin & Maul vs. Sidious & Tyranus.

 

 

https://www.szukits.hu/the-old-republic/334-a-birodalom-vere-kepregeny.html

valamirol lemaradtam mi ez es miert egy warhammeres bborito szerepel valaki tipp

Ne ilyedj meg, a Szukits egyszerűen rossz borítóképet tett ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Maul - Son of Dathomir #02: hiú ábránd, de tök jó lenne ezt egyszer egy TV film keretében látni. Fene, hogy még ezt az egy történetszálat nem tudták megcsinálni, pedig innét nézve, ez még fontos adalék lett volna a TCW-hez.

 

Végre kezd két igen fontos kérdés kikristályosodni. Az első, mi Talzin terve, mi ez az egész, amit akkor indított el, amikor Ventress megverten hazakullogott. A másik, hogyan lehet Darth Maul még életben. Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Talzin tervében Maul fontos szerepet játszik, de most végre látjuk, mi ez a szerep. Azt hiszem, az utolsó részben egy epikus harc lesz, Talzin & Maul vs. Sidious & Tyranus.

 

Egyetértek. Bele se merek gondolni, hogy milyen jól nézett volna ki ez a szál a képernyőn, Sam Witwer alakításával fűszerezve... Disney -> :fuck2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megköszönném ha felrakná valaki majd ezt a füzetet is. :peace:

Én az első számot innen, a másodikat pedig innen szedtem le.

 

Azt szeretném megtudakolni, hogy mivel lehet a letöltött fájlt megtekinteni. Nálam nincs egy kompatibilis alkalmatosság se, amihez társíthatnám.

Ha cbr fájlokról van szó, akkor én ezt a programot ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reaper lejjebb linkelte a mycomicpostot. Ott mindig fenn lesz a friss rész nem torrentes formában.

:lol: Igen, láttam, hogy belinkelte, de az az első számhoz vitt, azt meg nem vettem, észre, hogy alatta van a link a második számhoz. :pfff: Így jár az aki éjjel 11-kor próbál miniatűr linkeket kiböngészni. Köszi.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cbrreader nagyon jó, egyszerű és ingyenes, nem tudnék újra visszállni képnézegetőre, ajánlom mindenkinek, megéri azt az egy perc pluszt.

Mycomicpost a legjobb oldal.

Kiváló amúgy a képregény, ajánlom mindenkinek a Death Sentencet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.