Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hamarosan jön az újabb Star Wars képregényes crossover, amiben ezúttal a Star Wars és a Doctor Aphra sorozatok története találkozik. Az ötrészes történetet ezúttal is egy különálló füzet vezeti fel. Ennek a rajzolója az a Marco Checchetto, aki korábban a Shattered Empire és az Obi-Wan & Anakin sorozatokon is dolgozott. Checchetto elárulta, hogy a képregény látványvilágának megalkotásakor a fő inspirációt Francis Ford Coppola Dracula című filmje, a középkori lovagi kultúra és fekete-fehér horrorfilmek jelentették.

 

bombinax.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Új Darth Vader képregény érkezik! Abban a pillanatban fog kezdődni, ahol a RotS-ban utoljára láttuk a nagyurat. :yeah:

 

F*ck logic, persze örülök neki, de minek kellett pár hónapja befejezettnek nyilvánítani, ha most meg újra kezdik?!.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első széria be is van fejezve, ez nem fog változtatni azon. A név ugyanaz, az író viszont más, a Lando-ért is felelős Charles Soule. Szerintem még mellédobnak valami alcímet is, hogy az avatatlan olvasó se zavarodjon össze, de felőlem hagyhatják is úgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örülök neki. Az egyik legjobb és legkevésbé érintett korszak az ep3 utáni pár év.

Már rögtön ennek kellett volna jönnie, unom már a klasszikus trilógia korszakát. Rebelsel is ez a bajom hogy nem az ep3 után vette fel a fonalat. Remélem lesz benne: Coruscant, Palpi, szenátus, klónok. Annyi itt a lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Sötét Nagyúr 2.0 érzés van bennem az új sorozattal kapcsolatban. De ott volt a Dark Horse Sötét Idők, Darth Vader és Tisztogatás képregényei is. Meglátjuk, mit hoznak ki az új feldolgozásból.

 

Megvan az esély arra, hogy lesznek benne hasonló elemek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elfelejtettem megkérdezni: lesz rajongói fordítása az új Vader sorozatnak?

Még nem tudom. Jelenleg teljesen egyedül csinálom a Poe Dameron és a Darth Maul, illetve majd a Rogue One sorozatokat (igaz, ez utóbbi kettő csak mini). Ezeken kívül úgy fest, hogy a megbeszélt segítség ellenére a Doctor Aphra is nálam fog kikötni (3 hónapja várok az 1. számra, míg USA-ban már a 6. jön)... szóval, passz. Sajnos nem 10 perc rendszeresen, ennyi oldalt elkészíteni úgy, hogy közben másra is jusson időm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudom. Jelenleg teljesen egyedül csinálom a Poe Dameron és a Darth Maul, illetve majd a Rogue One sorozatokat (igaz, ez utóbbi kettő csak mini). Ezeken kívül úgy fest, hogy a megbeszélt segítség ellenére a Doctor Aphra is nálam fog kikötni (3 hónapja várok az 1. számra, míg USA-ban már a 6. jön)... szóval, passz. Sajnos nem 10 perc rendszeresen, ennyi oldalt elkészíteni úgy, hogy közben másra is jusson időm.

 

És még elfelejtetted megemlíteni az Ébredő Erő maradék két részét a felsorolásból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem tudom. Jelenleg teljesen egyedül csinálom a Poe Dameron és a Darth Maul, illetve majd a Rogue One sorozatokat (igaz, ez utóbbi kettő csak mini). Ezeken kívül úgy fest, hogy a megbeszélt segítség ellenére a Doctor Aphra is nálam fog kikötni (3 hónapja várok az 1. számra, míg USA-ban már a 6. jön)... szóval, passz. Sajnos nem 10 perc rendszeresen, ennyi oldalt elkészíteni úgy, hogy közben másra is jusson időm.

Értem, köszi. Azért megértem, hogy nehéz lehet így egyedül. Az eddigi fordításaidnak is nagyon örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezúttal is szívesen beállnék segíteni, amivel csak kell. :)

Köszi a felajánlást. :) Privátban vagy Face-en meg tudjuk beszélni a részleteket.

 

És még elfelejtetted megemlíteni az Ébredő Erő maradék két részét a felsorolásból.

Nem felejtettem el (ahogy a Han Solo utolsó részét sem), csak ezeket nem én csinálom (már ami a szerkesztést illeti). Kira mostanság magánéletbeli dolgok miatt halad lassan, de idővel kész lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jason Fry regénye, A Jedi fegyvere, amely Luke első fénykard-párbaját mutatja be, korábban megjelent már képeskönyv-formában, és készült belőle rövid animációs film is. A német Panini kiadó pedig most képregényt is készít belőle, amely először 3 részben, márciustól, a kiadó Star Wars Magazinjának 19-21. számaiban jelenik meg, majd később egy kötetben összegyűjtve is. Alkotói: Alec Worley (szöveg), Ruairí Coleman (rajz) és Chris O’Halloran (színezés). Már egy kis ízelítőt is kaptunk belőle:

 

dwej-1-seite1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky (akinek egyébként a fordításokat is köszönhetjük) rendszeresen felrakja a linket az adott képregény saját topikjába amint kész, így van ez a Solonál is.

 

Tudom és ez többet nem fog előfordulni.

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megérkeztek a Szukits-féle Star Wars és Darth Vader kötetek. A minőség elsőosztályú, nagyon igényes, szerintem minden forintját megéri. :clap: A régi Semic-féle újságokkal összehasonlítva ég és föld. Remélem, a könyvekhez hasonlóan a hazai képregénykiadás is fellendül, és nem csak egy 3-4 kötetes fellángolás lesz a dologból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.