Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az új Vader sorozat első része egész jó volt, egyedül a rajzok nem tetszettek.

 

 

 

Palpatine jól befenyitette Vadert az elején. :evil:

Itt is előjött, ami az Ahsoka regényben, hogy a sith-ek fénykardja azért piros, mert véreznek, ami ott se nagyon tetszett nekem.

Kiváncsi leszek ki lesz az a jedi, akinek a fénykardját meg kell szereznie Vader-nek.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

A most futó SDCC egyik paneljén jelentették be a következőt.

2018. februárjában fog érkezni a Thrawn minisorozat formájában, amely fel fogja dolgozni az idén megjelent könyvet!

 

Írója: Jody Houser

Szerkesztője: Heather Antos

Rajzolója: Luke Ross

 

A sorozat borítója:

thrawncomic2.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is feleslegesnek érzem. Bár a Dark Horse is csinált már regényekből képregényt. Nem baj, ez egy olyan képregény lesz, amit nem kell kiadni magyarul. Legalább a képregényeknél nem foglalja a helyet mástól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyfelől pozitívum a számomra, hogy így a könyvben bemutatott helyszínek, karakterek (már ha vannak benne újak) kapnak egy megjelenést, hogyan is néznek ki.

Negatívum pedig az, okés, hogy jön egy ilyen, de nem lenne egyszerűbb egy eredeti történetet kiadni? Mondjuk a Thrawn regény nem tudom, hogy mennyit ölel fel az életéből a Rebels -es megjelenése előtt, de fogadjunk, hogy nem az egészet láthattuk. Könnyen lehetne egy másik sztorit kreálni az admirális köré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, mi a probléma, nem kötelező megvenni, de aki meg szeretné viszontlátni a történetet képregény formájában, az megteheti. Akkora a dömping, hogy nem hiszem, hogy más alkotásoktól elvenné a helyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars 38. számától Kieron Gilen vájtja Jason Aaront. A rajzoló pedig Salvador Larrocca lesz. Ez számomra jó hír, ezzel a szerző és rajzló párossal nagyon elégedett vagyok, kb. annyira, mint John Jackson Miller és Brian Ching párosával a Régi Köztársaság Lovagjai idejéből.

A 38-43. számok majd egy későbbi gyűjteményes kötetben lesznek benne.

A második Darth Vader sorozat következő történet szála a 7-12. számokat foglalja magába. Vader ellensége pedig

 

Jocasta Nu lesz.

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars sorozatot meddig akarják még húzni? Kifejezetten gyengébbeknek találtam azokat a történeteket már, amik nem kaptak rajongói fordítást.

A Vader-es spoiler meg érdekesen hangzik. Egyébként, ajánlom a sorozatot angolul elolvasásra. A csúnyább rajzok ellenére a sztori eddig jó 3szám után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke, hol olvastad el őket angolul? Kerestem én már, de eddig csak az SW 26-28 -at tudtam elolvasni, a többit nem sikerült.

 

A Star Wars képregény szerintem nem a legjobb Marvel képregénysorozat, viszont vannak benne jó ötletek: pl. Obi-wan naplója, Sana, Kreel és a SCAR osztag, stb. Persze vannak benne gyengébben sikerült alkotások is, viszont nekem eddig tetszik.

Az új DV -re már nagyon kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars meg fogja élni az 50. számot is. Én nem lepődnék meg, ha egészen A Jedi visszatérig elvinnék - most ugyebár még mindig a yavini csata évében járunk- bár én nem lepődnék meg, ha az Új Köztársaságba is belenyúlnának a nagyon távoli jövőben.

Szerencsére jövőre - ha minden jól megy - nem csak ez ez egy széria jön magyarul.

Egyébként szerintem nem rossz, a Poe Dameront sokkal gyengébbnek érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rosszat inkább a Yodás, és a Screaming citadel sztorira értettem, ezek sokkal gyengébbek voltak nekem, mint amik kaptak magyar fordítást. Viszont, ha a többi film közötti időt is elmesélne a jövőben a széria, az kifejezetten tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Innen letölteni tudod, és gépen elolvasni pl. cdisplayex olvasáóval. Itt pedig letöltés nélkül olvasható. Minden star wars sorozat elérhető mindkét oldalon.

Köszike. :peace:

 

Revan, luke, ha jól tudom, a Star Wars csak az EpIV-V közötti időszakot fogja felölelni. Az 50. számig biztos, hogy elfogunk jutni, ez nem is kétség, és nekem van egy olyan érzésem, hogy ezek a 100 -ig nem fognak megállni.

A Poe Dameron képregénynél levagyok maradva: a 10. vagy a 11. számot fejeztem be még kb. 2-3 hónapja. :| Jónak jó, de tényleg hiányzik belőle valami plusz, ami miatt érdekesebb lenne. Bár nekem néha az ábrázolása is fura.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars esetében én is úgy vélem, hogy el fognak menni a 100. számig. Viszont nagyon örülnék, ha majd egyszer A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér közötti dolgokat is bemutatnák, éppúgy, ahogy a Legendákban A Birodalom árnyai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars esetében én is úgy vélem, hogy el fognak menni a 100. számig. Viszont nagyon örülnék, ha majd egyszer A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér közötti dolgokat is bemutatnák, éppúgy, ahogy a Legendákban A Birodalom árnyai.

Jó lenne látni a két rész közti időt is, valóban, ámbár ott nem hiszem, hogy sok történetet tudnának írni.

 

Sikerült befejeznem a The Screaming Citadel című történetet is.

Jobban élveztem, mint a Yoda titkos háborúját, de ezek a

 

vámpíros

 

személyek egy kicsit megfeküdték a pocikámat. :) A rajz is fura volt: a TSC -ben, illetve a Star Wars #31-32 -ben tök szépek voltak, de az Aphra 7-8 -ban valahogy nagyon félrement a dolog. A karakterek továbbra is nagyon jók, 0-0-0 és Beetee nagyon nagy arcok, Sana is cool, Aphra pedig,

ahogy Összedolgozott félig-meddig a többiekkel,

az megsüvegelendő.

Összességében élveztem a sztorit, néhány bizonyos elemtől eltekintve. 10/7.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.