Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az új Darth Vader 7. számából kiderül, hogy mely jedik élték túl a 66 -os parancsot. (persze ennél sokkal több van, viszont az oldalon ezek voltak. :))

 

 

Jocasta Nu -n kívül olyan neveket olvashatunk az egyik oldalon, mint pl. Kirak Infila --> aki ugye a sorozat 3. részétől szerepelt, Ahsoka Tano, Kayce Beradun --> ő új karakter, Yoda illetve Quinlan Vos!!!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Bomarr said:

Ti honnan szeditek le az eredeti nyelvű képregényeket?

 

On 2017. 07. 26. at 11:21 AM, luke19 said:

Innen letölteni tudod, és gépen elolvasni pl. cdisplayex olvasáóval. Itt pedig letöltés nélkül olvasható. Minden star wars sorozat elérhető mindkét oldalon.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Furcsa phase I klón páncélt és AT-ST-t együtt látni egy képen :D

 

Amúgy nagyon tetszik, hogy a kánon újrázása óta nagyon konzisztensek a járművek és a fegyverek terén. A korai Birodalomban még mindig vannak V szárnyúak, és klón páncélt viselő katonák, de már megjelennek az ITT-k és az AT-ST-k. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ezek klónok, vagy csak klón páncélt viselő rohamosztatosok?

A klónok fokozatosan koptak ki a birodalmi gépezetből, így elképzelhető, hogy akadt köztük néhány ekkortájt. De szerintem valószínűbb az, hogy csak klónpáncélt viselő rohamosztagosok. Ha jól rémlik, utalnak rá a könyvben, hogy a Külső Gyűrűbe ekkor még nem érkeztek meg az új felszerelések (ezért vannak pl. V-szárnyúak, vagy klónpáncélok). Bár a sztori elején nagyjából 10-11 évvel járunk a yavini csata előtt, szóval annyira már nem korai a Birodalom, ha durván 8-9 éve létezik. 

 

Szinte egy az egyben átemelték a Legendákból Thrawn megtalálásának menetét, apróbb különbségekkel. Az egyik az, hogy ott a Birodalom alapítását követő első héten találtak rá Thrawnra Parck csapatai, így valamivel hihetőbb, miért flangáltak még klónpáncélban a rohamosztagosok... mert a jó részük még ténylegesen klón volt. 

 

voss_parck_meets_thrawn_by_wraithdt-d5gt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jó híreket kaptam. Esélyesebb a bővítés lehetősége. Jelenleg nem teljesen azokkal, melyekre  elsőre gondoltam, de az egyik részben mégis az.

A távoli jövőre is jó lehetőségek vannak. Úgy néz ki, hogy sok cím esélyes lehet és nagyon sok Star Wars képregény megjelenhet (ha nem is minden).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szevasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni! Keresem a Star Wars Rebels Magazine képregényeit. Az USA-ban és a UK-ban beszüntették az újságot, így angolul 22 képregény lelhető fel, de azt is kín keserves megtalálni :\

Egységes Scant nem is találtam. A wookiepedia azt írja, hogy németbe még adják az újságot és jönnek velük a KÁNON képregények is. Beleolvastam egy kettőbe és tök jó kiegészítések a sorozathoz.

Németbe gyűjtői kiadásba is kiadták csak a comicokat, már 3. kötetnél járnak, lent linkelem a wookiepediát, onnan láthatjátok miről is beszélek.

Kérdésem az lenne, hogy a német gyűjtői kiadásokat, vagy külön-külön a képregényeket hol a fenébe tudom fellelni a neten?

Ne kövezzetek meg, de fizetni nem akarok most érte, fordítását is szívesen bevállalnám lehet, szóval kellenének! De egész egyszerűen hiába túrtam fel a netet nem találtam sehol :\

Nem hiszem el, hogy nincs ez fent valahol vagy online vagy lelehessen tölteni valami pfd-be vagy nem tudom.

Ha valaki valamit tud erről vagy tudja hol lehetne biztosabb nyomon elindulni, nem csak ütni a google-t akkor azt nagyon megköszönném!

Link lent, köszi előre is!

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Rebels_Magazine

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem megvan a képregényekből 1-3. szám, ráadásul magyarul. Azokat majd fel tudom tölteni. :) 

 

A bescannelt magazinokat csak hiányosan találtam meg (nincs benne mind a 22 szám), viszont a 14 se rossz mennyiség. Ezeket innen tudod letölteni. 

Ezen az oldalon is fenn van az 1-11. szám. Itt pedig bele tudsz nézni online néhány darabba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, ByRoT írta:

Köszi a readcomiconline-osat én is tudtam, de ugyebár ezek sem nagyon egységesek a többihez :\

A német gyűjtőit kéne valahonnan letölteni, azt a 3 kötetet.

Nincs valami német képregényes oldal, mint mondjuk a readcomic online?

Én Hunnerrel próbálnám meg felvenni a kapcsolatot, bár mostanában nem túl aktív a fórumon. Ő Németországban él, elég nagy gyűjtő, és rendkívül segítőkész. Ha valakinek, akkor neki meglehetnek a magazinok, amiket szeretnél

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.