Jump to content
Sign in to follow this  
Darth Revan9

Képregények

Recommended Posts

Ez a Darth Maul - Son of Dathomir, vagy az új Marvel Darth Maul TPB?

Alapvetően a Son of Dathomirnak jobban örülnék...

Az új Marvel Darth Maul, mely öt füzetben jelent meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Darth Vader 7. számából kiderül, hogy mely jedik élték túl a 66 -os parancsot. (persze ennél sokkal több van, viszont az oldalon ezek voltak. :))

Jocasta Nu -n kívül olyan neveket olvashatunk az egyik oldalon, mint pl. Kirak Infila --> aki ugye a sorozat 3. részétől szerepelt, Ahsoka Tano, Kayce Beradun --> ő új karakter, Yoda illetve Quinlan Vos!!!

Szerkesztette: Bence1997

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Még jó hogy említetted, teljesen kiment a fejemből, hogy már megjelent. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Darth Vader 7. szám

Ezek szerint Vos is túlélte az új rendszerben is.

Szerkesztette: Darth Revan9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 minutes ago, Bomarr said:

Ti honnan szeditek le az eredeti nyelvű képregényeket?

On 2017. 07. 26. at 11:21 AM, luke19 said:

Innen letölteni tudod, és gépen elolvasni pl. cdisplayex olvasáóval. Itt pedig letöltés nélkül olvasható. Minden star wars sorozat elérhető mindkét oldalon.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Néhány oldalnyi részlet a jövőre érkező Thrawn képregényből, ami a regény eseményeit dolgozza fel:

20171113-thrawn-cover-bg.jpg   20171113-thrawn-vorschau1-bg.jpg

20171113-thrawn-vorschau2-bg.jpg   20171113-thrawn-vorschau3-bg.jpg

20171113-thrawn-vorschau4-bg.jpg

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Furcsa phase I klón páncélt és AT-ST-t együtt látni egy képen :D

Amúgy nagyon tetszik, hogy a kánon újrázása óta nagyon konzisztensek a járművek és a fegyverek terén. A korai Birodalomban még mindig vannak V szárnyúak, és klón páncélt viselő katonák, de már megjelennek az ITT-k és az AT-ST-k. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
22 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ezek klónok, vagy csak klón páncélt viselő rohamosztatosok?

A klónok fokozatosan koptak ki a birodalmi gépezetből, így elképzelhető, hogy akadt köztük néhány ekkortájt. De szerintem valószínűbb az, hogy csak klónpáncélt viselő rohamosztagosok. Ha jól rémlik, utalnak rá a könyvben, hogy a Külső Gyűrűbe ekkor még nem érkeztek meg az új felszerelések (ezért vannak pl. V-szárnyúak, vagy klónpáncélok). Bár a sztori elején nagyjából 10-11 évvel járunk a yavini csata előtt, szóval annyira már nem korai a Birodalom, ha durván 8-9 éve létezik. 

Szinte egy az egyben átemelték a Legendákból Thrawn megtalálásának menetét, apróbb különbségekkel. Az egyik az, hogy ott a Birodalom alapítását követő első héten találtak rá Thrawnra Parck csapatai, így valamivel hihetőbb, miért flangáltak még klónpáncélban a rohamosztagosok... mert a jó részük még ténylegesen klón volt. 

voss_parck_meets_thrawn_by_wraithdt-d5gt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Shattered Empire, Captain Phasma, vagy esetleg a Windu, Lando képregények valamelyike lenne véleményem szerintem a legjobb, ha jönne.

Szerkesztette: luke19
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én úgy tippelem, hogy inkább a fősodorba számító Star Wars és második Darth Vader-rel szeretnének haladni. Ha ezek jönnek az sem baj, majd 2019-re több hely marad másoknak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ja, világos. Én úgy értettem, hogy a jelenleg futó vagy a tervezett sorozatokon kívül (Star Wars, Darth Vader, Doctor Aphra) terveznek további köteteket. :) 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jó híreket kaptam. Esélyesebb a bővítés lehetősége. Jelenleg nem teljesen azokkal, melyekre  elsőre gondoltam, de az egyik részben mégis az.

A távoli jövőre is jó lehetőségek vannak. Úgy néz ki, hogy sok cím esélyes lehet és nagyon sok Star Wars képregény megjelenhet (ha nem is minden).

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez