Ugrás a kommentre
Darth Sky

Idővonal

Ajánlott hozzászólás

A Kanan miért van BBY 18-nál? Az első történetszál egyértelműen BBY 19-ben játszódik. Egy újabb sztori pedig Yavin előtt 21-ben lesz. Érdekes, hogy több kasszikus trilógiában játszódó történet Yavin után 1-ben játszódik, nekem az jött le, hogy azoknál a yavini csata évében vagyunk még.

Szerintem ezen az ábrán kissé máshogy kell értelmezni a dátumokat.

Az Ep4 utáni képregények biztos, hogy a Yavini Csata évében játszódnak, de az ABY 1 jelentheti azt is, hogy a YCS utáni 1. évben, nem 1 évvel utána.

Így annak is van értelme, miért írja BBY 18-ra a Kanant (bár a 66-os parancs előtt indít a sztori, ami valóban BBY 19).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem Ody megelőzött egy másik topicban akkor törölhetitek.

Szerkesztve: - Fulcrum

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Észre sem vettem.

Köszi szépen!Nagyon hasznos kis link!!!

Nagyon várom már a magyar megjelenéseket!!!

Szerkesztve: - ZoliZoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Most nézem hogy Sky folyamatosan frissíti az idővonalat a legújabb rebels és képregény résszékkel és a könyvekkel. Hatalmas gratula érte nagyon sok munka lehet benne és ha folytatod akkor java még csak most jön. Jó így egyben látni az egészet magyarul. Még egyszer köszi Sky!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Frissítettem a Rogue One-os infókkal, szóval aki még nem látta a filmet, annak óvatosan. ;)

Az észrevételeket továbbra se tartsátok magatokban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes, hogy Greg Rucka A csempész futása című ifjúsági regénye több honlapon is úgy van feltüntetve az idővonalon, hogy YU 0. Holott maga a sztori Az ébredő Erő előtt nem sokkal játszódik: Han egy kocsmában ülve meséli el egyik történetét, amely az Egy új remény körüli időben ment végbe. Szóval én inkább a TFA előtt nem sokkal helyezném el a könyvet az idővonalon.

Szerkesztve: - caseyjones
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Érdekes, hogy Greg Rucka A csempész futása című ifjúsági regénye több honlapon is úgy van feltüntetve az idővonalon, hogy YU 0. Holott maga a sztori Az ébredő Erő előtt nem sokkal játszódik: Han egy kocsmában ülve meséli el egyik történetét, amely az Egy új remény körüli időben ment végbe. Szóval én inkább a TFA előtt nem sokkal helyezném el a könyvet az idővonalon.

De maga a sztori lényegi része YU 0.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

"Egy rossz útra tért Jedit száműznek a Rendből, aki számos követőre tesz szert. A Százéves Sötétség során megalakul a Sith rend. (Tarkin; Star Wars #9: Showdown on the Smuggler's Moon 2) " - olvashatjuk ezt az információt abban a könyvben és képregényben, amit hivatalosan elismernek a kánon részének. Akkor kérdem én a Baljós árnyak könyvváltozata miért nem lehet a kánon része? Hiszen ugyanezt az információt olvashatjuk ugyanott.   

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ