Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Premier Videó

Ajánlott hozzászólás

Köszi, már le is mentettem, és otthon nézem :) Hanggal mégis csak jobb lesz, még ha nem is tökéletes a minőség. És hála az Erőnek, nemsokára lépek :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó Knight videoja, az első bő egy perc meg egyenesen fantasztikus. Jó volt nézni :) Nálam is csak kb. öt perc körüli.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Nagyon jó Knight videoja, az első bő egy perc meg egyenesen fantasztikus. Jó volt nézni :) Nálam is csak kb. öt perc körüli.

Természetesen a vetített filmek eredeti változatban lennének jók, de hát itt is a hangulat számít. Nem tudom mikor fog ennyi rajongó együtt japán szinkronos ep1 trailer-t nézni. Lehet, hogy csak mi értjük igazán a poénokat :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy ilyen változatot kéne egyszer összevágni:

Knight videó (eredeti minőség) + ep3 főcím videók + Tibur riport a film végén

Azt hiszem ez tökéletesen visszaadná az est hangulatát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Reménykedjünk benne, hogy betéved egyszer ide, és felrakja. Vagy esetleg a saját topikjába :)

Nem tud valaki emilt írni neki? Hátha megkönyörül rajtunk :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hogy értitek azt, hogy csak öt percig tart? Nálam kilenc perc... mondjuk én nem innen töltöttem le :)

Donát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kiírni kb. tizet ír ki a számláló, de lejátszani csak ötöt játszik le. Kb. ott van vége, ahol a kisfilmen Luke kinyitja az ajtót Hannak és az ewoknak, és elkezdenek szövegelni. Ott megáll az egész.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megáll? Nekem nem... végigmegy egészen addig, hogy Odyékkal az indezit terem előtt várakozunk

Donát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megáll? Nekem nem... végigmegy egészen addig, hogy Odyékkal az indezit terem előtt várakozunk

Donát.

Nahát az lenne az igazi. Knight! Ezen a videódon miért nincs rajta? Tedd fel valahova Donát.

Tibinek meg írok a topicjába, hátha egyszer erre néz. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az a baj, hogy nem, mert a feltöltés nálam csigalassú, és még adatforgalmam is van... ;)

Donát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az a gond, hogy a file 122 mega, nekem meg 3 GB (és feltöltés nélkül összejön 2-2,5 giga) adatforgalom korlátozás van (Bré-Online). A feltöltési sebességet nem tudom, de mivel kezdő csomagunk van, aligha magas... ;) ;)

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hú spanok, nem tudtam, hogy lemaradt a vége. Valami hiba keletkezett a feltöltés közben, mert az eredeti jó volt! Elnézést érte.

Tud valaki tárhelyet, ahol egyben fel lehet rakni 120 megát? Felteszem hétvégén az eredetit.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem boldogulok ezzel a yousendittel :lol: Rákattintok a linkre, de fogalmam sincs, hogyan tovább :) Kész vagyok tőle teljesen, de sajna még nincs túl nagy gyakorlatom ebben, az a baj.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Nem boldogulok ezzel a yousendittel :lol: Rákattintok a linkre, de fogalmam sincs, hogyan tovább :) Kész vagyok tőle teljesen, de sajna még nincs túl nagy gyakorlatom ebben, az a baj.

Nekem sem megy, pedig nem nyúltam hozzá. Ha rákattintasz elméletileg ott a link rögtön.

Ody, nem 1 hétig kéne ott tartaniuk a fájlt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Érdekes, mert nekem se jön be a link (az oldal igen). Elvileg egy hétig legalább fent kellene hagyniuk, jól tudod knight!

Szisz: Nekem minden megvan. :yeah:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ