Ugrás a kommentre

Premier Videó


Ajánlott hozzászólás

Hú, én letölteném, de majd' 300 mega ;) , így nem tudom az adatforgalmam miatt :D

 

 

Donát.

Jaj, pedig Te is rajta vagy...

Divx 5.1-es tömörítés van rajta, így is ekkora lett. Sajnos már nem nincs időm egy gyatra verziót készíteni. Ha nagyon kell, akkor később megcsinálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy heted van rá:D

:D

Tesóm kilépett, így már jobb lett a helyzet, viszont megállt letöltés közben, és kiírta, hogy a forrásnál valami gond van ;) Elkezdem újra, és jelzek, hogy mire jutottam vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

Tesóm kilépett, így már jobb lett a helyzet, viszont megállt letöltés közben, és kiírta, hogy a forrásnál valami gond van ;) Elkezdem újra, és jelzek, hogy mire jutottam vele.

Próbáld Flashget-tel. Nekem rendben lejön vele, és nem gond ha megszakad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáld Flashget-tel. Nekem rendben lejön vele, és nem gond ha megszakad.

Ha tudnám, hogy mi az ;) Kb. a film kezdetén addig jött le, ahol Anakinék vadászai bejönnek a képbe (12 perc környéke), vagyis a vége nincs meg. Na mindegy, holnap megpróbálom munkahelyről még egyszer, ott jobb a net kapcsolat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

FlashGet:

 

http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=820

 

Ajánlott akkor a FlashGet-et használni amikor nagy méretű fájlt töltesz le, mert ez képes többek között arra hogy ha megszakad a letöltés, ugyan onnan folytatja.

 

Ha Firefox-ot használsz akkor kell ez is:

 

http://www.flashgot.net/getit

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen ;)

Ja és az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy képes egy oldalról mindent egyszere letölteni.Pl a sw.com-ról ezzel lehet leszedni a videókat, vagy ha van 30 fájl amit le akarsz tölteni akkor egy kattal meg lehet tenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt mondom, nem rossz ;) Reméljük, valami úton-módon mégiscsak meglesznek a hiányzó részek is. A 11-es terem első verziójánál a hang egy picit bántotta a fülem, de valószínűleg azért, mert túl hangosra vettem :D Nagyon szép kis összeállítás :D

 

Donát, próbálkozzam majd a kiírással?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Knight! Nem sikerült még Tibitől megszerezni a videóját? Klubnapon beszéltem vele, de elfelejtettem kérni tőle. :rock:

Ne is mond, és sajnos nem voltam itthon.

Megpróbálhatom még felhívni a retek klubbot, hátha ott több infót mondanak. Amúgy marad a köv. találka...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is mond, és sajnos nem voltam itthon.

Megpróbálhatom még felhívni a retek klubbot, hátha ott több infót mondanak. Amúgy marad a köv. találka...

Majd megkeresem emailben, és rábeszélem valahogy, hogy adja ide. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.