Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Nagyon köszi a kvízt Sky! :) Jó kis kérdések voltak, főleg a bolygós amikor néztem nagyokat a beírt bolygóneveken.

Sajnálom, hogy ilyen-olyan okok miatt nem volt itt mindenki, vagy ha itt voltak a technika és egyebek akadályozták őket.

Szívesen! :)

Remélhetőleg jövő héten még többen leszünk, és Dzséjtnek sem szól közbe a technika.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám ne várjatok. Elfelejtettem, hogy most pénteken is dolgozom, a nyakamba varrtak egy strandszolgálatot (valójában hármat, de a másik kettő jövő héten lesz), ráadásul Fűzfő rosszabbik strandján (sok a részeg barom rajta...). Ha lesz egy kis zivatar, akkor tudok jönni, mert eltakarodnak a strandról, de ha nem lesz, akkor valószínűleg éjfélig gép közelébe sem kerülök. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rám ne várjatok. Elfelejtettem, hogy most pénteken is dolgozom, a nyakamba varrtak egy strandszolgálatot (valójában hármat, de a másik kettő jövő héten lesz), ráadásul Fűzfő rosszabbik strandján (sok a részeg barom rajta...). Ha lesz egy kis zivatar, akkor tudok jönni, mert eltakarodnak a strandról, de ha nem lesz, akkor valószínűleg éjfélig gép közelébe sem kerülök. :(

 

Éjfélig ott piálnak a strandon? Nem semmi fazonok vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.