Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Te jelen esetben a véletlen áldozata vagy. :) Biztos mindenki eltervezte, hogy ő miként szerepelne az SW SAGA-ban. Vagy csak én hülyültem gondolatban kiskoromban ilyeneken? :) Kíváncsi lennék, hogy ki miként alakítana egy nagyot! És egy kis beugró feladatként is lehet tekinteni. "Próbatétel".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ha kérhettném. :) Kreálj pl. egy egyedit ha gondolod, az ismert karakter egyáltalán nem elvárás, sőt... Ody-t sztem nem sokan ismerik, csak a tényleg SW fanatikusok, Obi1-t meg még nagymamám is ismeri, aki azért nem SW-fan hírében áll. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem lesz nehéz, lévén, hogy van már egy jó kis szerepjátékos karakterem, amit most fel tudok használni (ha nem baj) :) Viszont csak holnap valamikor írom be,mert most már kicsit zanza vagyok hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene, újra megnéztem a teljes szabályzatot, a régit is. Sajna az általam leírt karakter később él/élne, nem a 66-os után. Ez fontos részlet? Mert akkor kitalálok egyet, ami időben is beleillik, és átírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még azért a hirtelen visszatérésem miatt várhatunk kicsit, hoggy többen is jelentkezhessenek!

Pl. ahogy én tudom, Donát és SimonZ egész héten nem lesz, így nem is tudnak a napokban jelentkezni (bocsánat, ha mégsem így van), pedig ők valószínűleg játszanának. Szerintem legalább egy hetet várjunk a jelentkezésekkel, már ha tanácsolhatok ilyeneket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd vasárnaptól csütörtökig nem leszek itthon. Szóval még szombat este egy fordulót beszúrhatunk, és a 2. játékmód válaszait valami netcaféban el tudom majd könyvelni.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.