Ugrás a kommentre

Christie Golden: Sötét tanítvány


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem nem túl bejövős ez az alaphelyzet. Nem tudom mennyire fogok foglalkozni a képregénnyel, majd meglátom. A műfaj se áll túl közel hozzám, a maul-os meg (hogy enyhén fejezzem ki magam) kifejezetten nem tetszett.

Ez regény ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Itt, A Lord of the Sith részlet után, elolvasható a regény első néhány oldala.

Köszi szépen! :)

 

 

 

Azt hiszem Windu itt nálam végleg kiverte a biztosítékot, de Obi-Wan azért szerencsére kiállt a Jedik elvei mellet. Jól van. Benne most sem csalódtam.

 

 

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Ahogy a Son of Dathomirt, úgy ezt se fogják kiadni story reelben, mivel a (teljes) hanganyag felvételével nem készültek el a sorozat elkaszálásáig (pl az egyik Celebrationön leadott jelenetben a sorozat készítői helyettesítették a karakterek hangját). Az Utapau szál és a Bad Batch esetén azért merték kiadni story reelként, mert már kész volt a teljes hanganyag és az elsődleges animáció is.

Én annak is örülnék már, ha képregényben adnák ki ezt a szálat, mivel véleményem szerint a Star Wars univerzum alapvetően "látványra" épül. SW regények olvasásakor mindig az jut eszembe, hogy "de jó lenne ezt mozgóképen látni, vagy legalábbis vizuálisan megjelenítve. A Son of Dathomirnál szerintem működött ez a megoldás (habár ott meg az bökte folyton az oldalam, hogy de jó lett volna ezt a sorozatban látni :D ), nem tudom, ennél, ennél miért nem ezt választották. Azért is bánom, mert a Legacy sztorikból engem ez érdekelne leginkább.

Megjegyzem, az én álmom, hogy a Marvel beindítson végre egy Clone Wars képregénysorozatot, amiben az összes el nem készített részt megkaphatnánk. Szerintem ez egy járható út lenne és anyagilag is biztos siker lenne a kiadónak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.