Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Itt lehet beszélni az ep7-ről, trailerekről, interjúkról, hivatalos képekről, újságcikkekről - de szigorúan spoilermentesen. Spoileres infót legfeljebb spoiler tag mögé rejtve szabad, de lehetőség szerint ettől is tartózkodjunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valószínűleg előbb-utóbb átváltok erre a topicra.

Dettó, bár inkább utóbb szerintem. Amint az amcsi premier után (és amely országokban világpremier lesz) kiszivárognak a különböző kamerás felvételek, és komplett filmes beszámolók, ebbe a topikba fogok menekülni. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Kathleen Kennedy: Még 3 hétig tart a forgatás.

Speaking at the opening ceremony, Kathleen Kennedy, president of Lucasfilms and a producer on Star Wars VII, said it was “quite remarkable standing here within three weeks of finishing filming on Star Wars episode VII

http://www.theguardian.com/film/2014/oct/15/industrial-light-magic-uk-studio-star-wars-film

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok mikor tűnik fel itt az első user, akinek elég volt a spoilerekből. :D

 

Sanszos, hogy jövök majd ide, mert már most csömöröm van a sok spoilertől, mert amúgy is korán van még és lehet a fele kamu, amiket meg mi hozzákombinálunk, annál csak valami jobb sülhet ki valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugitan jöhetsz ide, itt is lehet dumálni az ismert és hivatalos infókról. :)

 

Évek elmúltával is van meglepetés. Azt hittem a "spoiler" a szűz szándékú filmnézőket védi. Ha valamit hivatalosan bejelentenek, akkor abba itt simán belefuthatok, legyen szó akár a történetről?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is inkább ezt olvasom, bár nagyon szívesen tudnék is róla pár dolgot, de amikor láttam a most kiszivárgott concept artokat akkor azt mondtam hogy eddig és ne tovább. :D

Sajna a SW.hu és az itteni közösség miatt, idézőjelesen persze, az EP3ra is úgy ültem be, hogy szinte már mindent tudni lehetett. :D

(nyilván senki nem tartott pisztolyt a fejemhoz, hogy megnézzem őket :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Fontos pillanathoz érkeztünk... Bő 10 év elteltével után ismét egy Star Wars film forgatása ért véget... Hihetetlen még mindig..

Ma éjszaka Londonban EPVII wrap party-t tartanak J.J.-ék, a színészek, stábtagok és kollégák...

 

Off to the Star Wars Episode VII wrap party tonight (can't find a smug smilie icon).

 

November 1, 2014

 

#ShoutAbout at Star Wars wrap party tonight. WOW sums this up. Top secret location. Pictures post event.. (Obviously) #eventprofs

 

 

Rob may be at the Starwars wrap party but I'm watching Back to the Future in my sweatpants so I'm really not jealous or anything...

https://twitter.com/workitleigh/status/528647240798466048

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyok :P

A cím kb. olyan, mint az eddigiek, ami pozitív, mert látszik a folytonosság. Viszont sokatmondónak tűnik, hogy először szerepel az Erő a címben. És majd akkor derül ki, hogy jó választás volt-e, amikor láttuk hozzá a filmet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Christopher Nolan on directing Star Wars

You mentioned Star Wars, and J.J. Abrams's Star Wars: The Force Awakens is coming out. Were you interested in directing that film? And were you approached?

 

I’m pretty excited to see what J.J. is going to do with that. I’m excited to see that he’s shooting on film and actually built the Millennium Falcon. As far as whether or not I would have ever done it, the truth is I think I’d be afraid to touch it! He’s boldly going where he went before in Star Trek, and it takes colossal balls. I’m a lot more comfortable trying to do my own thing than carrying the weight and expectation of the entire world—particularly 40-somethings like me who live and die with each new bit of information about Star Wars. But I’m very excited to see what he does.

forrás..

 

Él hal minden egyes új információért Nolan is. Jó ezt hallani :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. Abrams first assissant director-a Tommy Gormley-t díjazták, és beszélt egy kicsit a TFA-ról

-Szuper hájper titokzatos a történet, így nem beszélhet róla ( kérdés, hogy az a sok kém akkor mit piszmog itt)

- J.J. valami merőben mást, elképesztően különlegeset hozott össze, ugyanakkor mégis tisztelgés az original trilógia előtt.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.