Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Tudom, hogy Dzséjt nem szereti Szirmait, de most igen pozitív volt a filmmel kapcsolatban, spoilermentesen.

 

Őőőő... Én szeretem. Riddick nem szereti, és ha jól rémlik, már be is linkelte korábban valahová. Én csak azt nem szeretem, ha Star Warsról beszél - meg azt, ami mostanában annyira jellemzővé vált a műsoraira, hogy túljátssza az idiótaságokat. Régebben sokkal jobban voltak a videói, amikor még visszafogott volt e téren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Köszi a hírt, a 19-e számomra elég vacak nap moziba menéshez :(

Már most félig tele a terem, szóval elképzelhető, hogy lesz még ilyen akció.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy már ezer éve lehet rá foglalni. :D Én azt hittem, hogy nincs "kettészedve" a CC honlapján az Imax a Star Wars-nál. Én arra kattintottam, ahol van poszter és ott kerestem az eredeti verziót. :D jó hülye vagyok. :D

Tényleg, ezen van felirat? Mert csak azt írja, hogy OV (gondolom ez Original Versiont takar), azt nem, hogy felirat is van rajta. Akkor az oldal valahol tré, mert az meg csütörtököt ír. Na mindegy. :D Azért is csodálkoztam, miért írsz 19-ét. :D

Amúgy nincs mit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a cikk végén szerepelt a 19-e :) Majd figyelem a honlapot, hogy mikor lesz még angolul. Szerintem felirat nélkül adják, de nálam ennek nincs jelentősége, felirat nélkül is megnézném :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars 7 | Csalódtunk az Ébredő Erőben? | Retroschock Filmkritika

Már többször is be lett linkelve más topikokban. ;) Amúgy szerintem nagyon igényesen szerkesztett videó (a zenék különösen faszák alatta), ill. a tartalommal is egyetértek bizonyos esetekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Érdekesség hogy a prequel trilógia egyes részei is 8as osztályzattal rendelkeznek a port.hu-n, átlagosan 7-900 szavazattal. Bajlós árnyak is szépen áll 8.3-al.

Míg az Ébredő Erő -re a magyar nézők nagyon mostohán szavaztak, 6.8-as osztályzattal áll majd 700 szavazó alapján :(

http://www.port.hu/star_wars:_az_ebredo_ero_star_wars:_episode_vii_-_the_force_awakens/pls/w/films.film_page?i_film_id=151464

 

De miééért? :( :(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom mert a port.hu felhasználóknak nem annyira tetszett az ep.7 mint a korábbi filmek. A véleményük az oldalon olvasható, ott kiderülnek a bővebb miértek. Inkább a kérdés az hogy a port.hu felhasználók véleménye mitől érdekes vagy fontos?

 

Az imdb se reprezentativ, de ott például nem 700-an hanem közel fél millióan szavaztak. Ott 8.4 ponton áll. Pont annyin mint a Jedi visszatér. Benne van a 100 legjobbnak értékelt filmben. Nem vagyok a netes szavazások nagy rajongója mivel nem nagyon tudják tükrözni a sokaság véleményét, de ha már valamelyiket nézi az ember akkor érdemes olyat amelyiknél számottevő létszámban szavaznak az emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A port.hu nekem nem színvonal... Olyan filmek vannak ott leértékelve meg túlértékelve, hogy a szemem ki szokott furdulni, ha ritkán arra járok...

 

Amúgy egy ismerősöm szerint, akinek nem tetszett a film, az IMDb-s számok azért ilyen magasak, mert ott csak a Disney által fizetett kritikusok pontoznak, míg a port.hu-n meg az értelmes magyar emberek, akik még képesek önálló gondolkodásra, és nem veszi el az agyukat a Disney által gerjesztett hype :lol:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy egy ismerősöm szerint, akinek nem tetszett a film, az IMDb-s számok azért ilyen magasak, mert ott csak a Disney által fizetett kritikusok pontoznak, míg a port.hu-n meg az értelmes magyar emberek, akik még képesek önálló gondolkodásra, és nem veszi el az agyukat a Disney által gerjesztett hype :lol:

:lol2::lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Dzséjt lezárta ezt a topikot

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.