Ugrás a kommentre

EPVII spoilermentes topic


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Á, ezt én is elmentem, köszi :)

Nem mellékesen, ha valami spoiler nélküli hírbe belefuttok, jöhetne ide is, mert éppen olyan időszakomat élem, hogy másfél hete nem nézem a másik topikot... nem tudom, meddig, elvileg a filmig :) Köszi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem nézem a másik topikot... nem tudom, meddig, elvileg a filmig :)

Ezt én minden héten megfogadom. :D Ezen a héten egész sokáig kitartottam, már majdnem hétfő öt óra van. :hehe:

(Na jó, az is igaz, hogy a trailer utáni napokat leszámítva nem néztem be, de azért ez mégis csak egy Star Wars nap.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én minden héten megfogadom. :D

Pedig nem olyan nehéz betartani :evil:

 

Erősen gondolkozom hogy elmegyek nyomdába és kinymotatom a falamra ezt a képet. :)

Biztosan jól mutatna nálam is a falon, de még annyi-annyi kép fog kijönni.... :) Mindenesetre nekem is nagyon tetszik, háttérnek megy egy időre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, ezt én is elmentem, köszi :)

Nem mellékesen, ha valami spoiler nélküli hírbe belefuttok, jöhetne ide is, mert éppen olyan időszakomat élem, hogy másfél hete nem nézem a másik topikot... nem tudom, meddig, elvileg a filmig :) Köszi :)

Huhh, ezek szerint nemcsak én döntöttem hirtelen így? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh, ezek szerint nemcsak én döntöttem hirtelen így? :)

Bizony más is erre az útra tévedt :)

 

Asszem már én is csak ide nézek be. :) Ugyan a trailer óta néha belepillantottam a spoileres topikba is, de már nem volt kedvem igazán végigolvasni az egyes fejtegetéseket, mert én szeretem a (remélhetőleg kellemes) meglepetéseket. :)

Kicsit sajnálom valahol, mert remek élmény egymás között fejtegetni a kikerülő pletykákat, de talán ennyi minimálisan elegendő volt belőle.A továbbiakban inkább lepjenek meg :)

 

És tényleg benéztem már aznap. :D

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.