Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

legjobb epizód

SW EPI-VI

 

legjobb férfi főszereplő

Ewan McGregor, Hayden Christensen, Liam Neeson, Harrison Ford, Mark Hamill, David Prowse

 

legjobb férfi mellékszereplő

Christopher Lee, Peter Cushing, Kenneth Colley, Anthony Deniels, Alec Guiness, Ian McDiarmid

 

legjobb női szereplő

Natalie Portman, Carrie Fischer, Pernilla August, Amy Ellen

 

legjobb animált karakter

Yoda, Watto, Jar Jar Binks, Taun We, Dexter, Grievous

 

legjobb zene

SW I-VI

 

legjobb zenei téma

főcímzene, Duel of the fates, Return the tatooin, Anakin betrayal, Palpatine teaching's, Emperor's Throone Room

 

legjobb bolygó

Coruscant, Kamino, Mustafar, Tatooin, Dagobah, Bespin

 

legjobb fénykardpárbaj

Obi-Wan & Qui-Gon vs. Maul, Yoda vs. Count Dooku, Grievous vs. Obi-Wan, Sidious vs. Yoda, Darth Vader vs. Obi-Wan (EPIII), Darth Vader vs. Luke Skywalker EPV,VI

 

legjobb felszíni csata

Naboo, Geonosis, Kashyyyk, Hoth, Endor, Utapau

 

legjobb űrcsata

EPI, EPII, EPIII, EPIV, EPV, EPVI

 

legjobb idegen lény

Jabba, Yoda, Watto, Plo-Koon, Chewbacca, Nute Gunray

 

Legjobb szörny

Boga, Acklay, Dewback, Wampa, Rancor, Bantha

 

legjobb jelenet

Palpatine és Anakin a színházban. Anakin sith-é avatása. Darth Vader a műtőasztalon. EPIV kezdése. EPV-Vader elárulja Luke-nak, hogy ő az apja. EPVI- Anakin ledobja az Uralkodót az aknába.

 

legjobb forgatókönyv

SW I-VI

 

legjobb jelmez

Amidala királynő EPI, Chewbacca EPIII-VI, Jango Fett EPII, Darth Vader, C3PO

 

legjobb maszk

Darth Sidious EPIII-VI, Darth Vader EPIII, Plo-Koon, Ki-Adi Mundi, Tion Medon, Nute Gunray

 

kedvenc űrjármű

Naboo királyi cirkáló, Naboo királyi vadász, Millenium Falcon, TIE vadász, X-szárnyú, Csillagrombolók

 

kedvenc felszíni jármű

AAT, Republic Attack Gunship, X-34 sikló (Luke gépe), AT-AT, AT-ST, Imperial speeder bike

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is hat jelöltre emlékszem :D

 

Emberek a jelmez egy "L". Figyeljünk oda, nagyon csúnya ilyet olvasni! :)

 

Én igazából a legjobb idegen lénnyel vagyok bajban.

Én nem tudom egy kalap alá venni Plo Koon, Ki-Adi, Ayla Secura, Tion Medon, Toydarikat, dugokat, rodiánokat, a szörnyekkel Nexu, Acklay, Reek, Wampa, Rancorn, Sarlacc.

 

Értelmes lényeket szörnyekkel nekem gondom van ezzel, még választani sem tudok.

 

De szerintem ha már így van, akkor ki lehetne hagyni azokat akik besorolhatók más kategóriába, teszem azt Watto-t az animáltakhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez jobban hangzik. Én szörnyeket nem tudok egy kalap alá venni kommunikáló lényekkel.

Mert akkor nem az a szempontom, hogy melyik a legjobb, hanem az, hogy ez sem maradhat ki, és akkor kénytelen lennék 3 értelmes és 3 szörnyet jelölni. Szerintem ez két kategória.

 

 

Amit Bomarr ír az jónak tűnik, és félteérthetetlennek, értelmes lény ill szörny.

Ennek a félreértésnek elkerülése végett ajánlottam pluszba a "nem humonoid" díjat, de ez jobb-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanában kezdek végezni a jelöléseimmel, és most tudatosult bennem, hogy nincsen legjobb hang effekt. Pedig erre is lenne néhány jelöltem :) Lehet, hogy túl sok mindenbe beleszólok, de a hangeffektek még igazán különlegesek. Megérdemelné.

 

Hihetetlen nehéz dolga van az embernek. Borzalmas az összehasonlítás, rangsor állítás. Néha már mondva csinált indokokat kell kitalálnom.

Jelenettel rengeteget vacakoltam, Egyszerűen egy csomó jelenetet meg kellett most néznem. Még úgy sem tudtam dönteni, akkor a mozis élményre hagyatkoztam. Így kikerült jópár Birodalom visszavágos jelenet és Luke tombolása is.

Voltak olyan jelenetek az új filmekből, amik ütöttek a moziban elsőre. Volt hogy ez dönt.

Persze volt, hogy valamit azért hagytam ki mert gondoltam más majd úgy is jelöli, és akkor legalább ez se maradjon ki. Legjobbak közé úgy sem kerülhet be mindenki.

Zenével volt talán a legnagyobb gondom, ott jöttem rá, hogy nagyon kevés ez a hat lehetőség.

Persze úgyis próbáltam jelölgetni, hogy ha teszem azt az űrcsatánál már bennt van akkor nem teszem be legjobb jelenetnek az ep3 nyitó jelenetét, van annyi, hogy méltó helyettese van.

 

Egy biztos, rossz eredmény itt biztos nem jöhet ki. 2 okból is.

Ismerve a társaság izlését, és ismerve magát az sw-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is gondom volt néhány helyen a jelöltekkel, különösen a szereplőknél, az idegen lényeknél, a jelmezeknél és a jeleneteknél... nehéz a választás. Az Oscarnál biztos nincsenek ilyen gondban, meg is látszik az eredmény... ennek a végén senki sem fogja kétségbe vonni a díjazottakat :)

 

Legjobb droid kategória is lehetne (bocs, hogy utólag jut eszembe), mert sajnos Kenny Bakert és Antony Danielst is kellett húznom, meg lenne oda is vagy hatmillió jelöltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két dolgot javítottam. Egy részről betettem a legjobb szörny kategória jelöltjeimet, más részről - miután megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy kifelejtettem - Alec Guinesst becsempésztem a legjobb mellékszereplőkhöz, Kenny Baker helyére.

 

Elnézést kérek, de őt nem hagyhatom ki, és valahogy mégsis kihagytam. Még egyszer elnézést.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy megtudja Palpi hogy mit mondtok szeretett Császárunknak!Még hogy mellékszereplő.Ez kérem felségsértés! :)

Szerintem is! Mikor meséltem anyunak is mi készül itt, egyből Ian McDiarmid-ra szavazott le. Én főszereplőnek érzem, valamiért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi jelölés maradjon szerintem. Érdekes volt, hogy Alec Guinnest csak én jelöltem legjobb mellékszereplőnek. :)

Ody: Előző hozzászólásomban írtam, hogy javítottam, és Alec Guinesst jelöltem, mert véleltlenül kihagytam.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

legjobb epizód

Az összes, ez nem kérdés

 

legjobb férfi főszereplő

Harrison Ford, Hayden Christensen, David Prowse, Ian McDiarmid, Ewan McGregor és kövezzetek meg érte: Mark Hamill

 

legjobb férfi mellékszereplő

Sir Alec Guinness, Ian McDiarmid (végülis van amikor melléket szerepel:) ) Frank Oz, Peter Cushing, Billy Dee Wiliams és (újabb kövezés) Jake Lloyd

 

legjobb női szereplő

Carrie Fisher, Natalie Portman, Amy Allen, (új Beru Whitesun, nem tudom a nevét) (Zam Wessel, nem tudom a nevét) és (régi Mon Mothma, nem tudom a nevét)

 

legjobb animált karakter

Yoda, Grievous, Watto, acklay, Jar Jar, Boga

 

legjobb zene

hat filmről lévén szó és hat jelölésről...:

 

legjobb zenei téma

Főcím-zene, Tatooine-i naplemente, Across the Stars, Imperial March, Duel of the Fates, Anakin's betrayal

 

legjobb bolygó

Kamino, Utapau, Endor, Coruscant, Hoth és végülis ilyen szempontból talán bolygónak számít: az első Halálcsillag.

 

legjobb fénykardpárbaj

Anakin vs Obi, Qui-Gon+Obi vs Maul, Luke vs Vader (ep6), Yoda vs Dooku, Luke vs Vader (ep5), Vader vs Ben Kenobi

 

legjobb felszíni csata

Hoth, Endor, Naboo, Geonosis, Kashyyyk és sokak kedvéért: Felucia

 

legjobb űrcsata

Yavin, Bespin, Endor, Naboo, Coruscant, és kicsit gyér részvétellel bár: Geonosis

 

legjobb idegen lény

Chewbacca, Yoda, Gasgano, Darth Maul, Jar Jar Binks és csak néhányak kedvéért: Aayla Secura

 

legjobb jelenet

Obi talál egy hadsereget (ep2) Anakin+Padmé nézik egymást (ep3), Order66 montázs (ep3), Luke és a naplemente (ep4) Yoda+Luke abban a bizonyos félig kész medencében(ep5), Palpi, Luke, Vader (ep6)

 

legjobb forgatókönyv

Mind a hat

 

legjobb jelmez

Vader ep6-os szerkója, Leia az Endoron, Grievous tábornok (kis kárpótlás a kompbalesetért) Amidala királynő Coruscanton, Leia Ep4 (amiben a Halálcsillagon kavar) Vader ep4es szerkója

 

legjobb maszk

Anakin égése, Palpatine, Chewbacca, Tion Medon, Darth Maul, Anakin Skywalker (ep6)

 

kedvenc űrjármű

Invisible Hand, Executor, Halálcsillag I és II, TIE-vadász, X-szárnyú

 

kedvenc felszíni jármű

AT-AT, Anakin versenypodja, Grievous keréksiklója, Zam Wessel siklója, bongo, AT-RT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

itt az enyém!!!!!

 

legjobb epizód

Mindegyik.De a szívem legjobban az Ep 6-hoz húz.

 

legjobb férfi főszereplő

Harrison Ford,Ewan McGregor

 

legjobb férfi mellékszereplő

Sir Alec Guinness, Billy Dee Wiliams

 

legjobb női szereplő

Natalie Portman,

l

egjobb animált karakter

Yoda, Boga,A fogatverseny versenyzői(főleg Sebulba)

 

legjobb zene

Mindegyikben van valami különleges.Ezért nem hasonlítható de egyrangú.

 

legjobb zenei téma

Across the Stars, Duel of the Fates, Anakin's betrayal

 

legjobb bolygó

Az összes.de a legjobban a Kamíno.

 

legjobb fénykardpárbaj

Anakin vs Obi, Qui-Gon+Obi vs Maul, , Vader vs Ben Kenobi,Obi Vs Grivius tábornok,Windu Vs Palpi,Windu Vs Jango Fett

 

legjobb felszíni csata

Hoth, Naboo, Geonosis,És az amin Ki-adi

Mundi harcolt és halt az Ep 3-ban.

 

legjobb űrcsata

Yavin, Endor, Coruscant

 

legjobb idegen lény

Chewbacca, Yoda, És Aclay (amivel Obi harcolt a Geonosisi csatában (az a Sáskaizé)

 

legjobb jelenet

Obi és Qui-gon az Ep 1 elején a Droidvezérlő hajón (a tárgyalás hejedti harc)Anakin+Padmé nézik egymást az ablakon keresztl (ep3), 66-os parancs montázs (ep3), Obi monológja obi és Ani (vader) Párbaja után (az a bizonyos:Tevoltál a kiválasztott)

 

legjobb forgatókönyv

Mindnek az,de szerintem Ep 2!

 

legjobb jelmez

minden Jedi jelmez,A Roham illetve Clon osztagok.És Tion Medon.

 

legjobb maszk

Anakin sebei az ercán, Chewbacca, Ki-adi Mundi,Kit Fisto,Plo koon

 

kedvenc űrjármű

TIE-interseptor vadász, X-szárnyú,naboo vadász.de legjobban a Kereskedelmi cirkáló(amivel Obiék érkeznek az Ep1 elején),A jedi vadászok (ep2-ep3)

 

kedvenc felszíni jármű

AT-AT,At-St,Anakin siklója Ep2, A motoralakú siklók( Ep2 Anakin,Ep6 az Endori Rohamosztagé)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, hogy a zenei témánál van egy kis zűr. Az Erő téma minden filmben felbukkan, többször is, és mindig másképp hangzik. Lentebb írta Krande a tatooine-i naplementét, ez is az Erő téma, szerepelt már Force theme-ként, és ugyanezen téma indulósított változata, a Throne room. Jó lenne megegyezni, hogy marad szimplán Erő téma bármely változatban, hogy ne kavarjuk (pl. én sem Light of the Force-nak fogom írni, hanem csak szimplán, és nem fog még egyszer szerepelni a Throne room, mert ugyanaz a téma, más "kiszerelésben"). Elnézést, ha túl okoskodó vagyok, de valóban ugyanarról van szó. Le is szavazhattok nyugodtan, ha nem értetek egyet :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb szörny kimaradt!

Számomra a legjobb szörnyet már a lényeknél le írtam.de szerintem az Aclay de a Reek is szuper.De a pálmát az űrcsiga viszi amit az Ep 5 ben lehetett látni amit Leia barlangomlásnak nézett pedig a szája volt a lénynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a legjobb szörnyet már a lényeknél le írtam.de szerintem az Aclay de a Reek is szuper.De a pálmát az űrcsiga viszi amit az Ep 5 ben lehetett látni amit Leia barlangomlásnak nézett pedig a szája volt a lénynek.

Csakhogy a 'legjobb lényekhez' az értelemmel biró lényeket kell irni. Ezért van külön 'legjobb szörny' szekció, mert oda mennek az SW-s állatok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.