Ugrás a kommentre

Kallus ügynök


mikiwan

Ajánlott hozzászólás

De talán pont ez (is) adná a dolog sava-borsát. Azért, legalábbis ahogy eddig tudtuk/sejtettük, a Lázadók Szövetségének vezetői, rangosabb tisztjei a Birodalomból kerültek ki - ők a rutinos, tapasztalt tisztek, javuk talán a klón háborúk veteránja. Tudjuk, hogy a Birodalom vezetőségében is ülnek jó emberek, hisz ott van Yularen, akit a TCW alapján egy tisztességes, de elkötelezett katonaként ismerhettünk meg. Oké, eleddig nem úgy tűnik, hogy Kallus ilyen lenne, de az események a felszínre hozhatnak dolgokat. És egy érdekes történet bontakozhatna ki abból, hogyan bíznak meg egymásban ezek az emberek. Hogyan bízhatnak meg egymásban a Birodalmat a kezdetektől elítélők azokban, akik egy ideig, mert más lehetőségük nem volt, a Birodalommal dolgoztak. A témát ugye valószínűleg az ep7 is előveszi, de ezt egy sorozatban lenne a legjobban kibontani.

Önmagában egy kincsesbánya lenne Kallust a Lázadók oldalára állítani, történeti és karakterépítési szempontból. Beosztása, a Zebhez való viszonya, népirtó mivolta, ez mind olyasmi, amit élvezet lenne írni és nézni. Felmerült bennem Tua is, de ő túl jelentéktelen szereplő ehhez. Kallusszal lehetne igazán ütős dolgokat letenni. Persze, ezt szépen meg is kéne alapozni, de hát az is olyasmi, ami kihívás lenne írói oldalról, és élvezet nekünk, rajongóknak. És oly mértékben árnyalná a birodalmi érát, hogy ihaj-csuhaj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem még a sorozat indulása előtt Kallus -t úgy írták le mint aki meggyőződéses Birodalmi. Ezt az első évad szerintem fényesen alátámasztja. Én nem láttam semmi olyasmit tőle, ami a megingott hitére utalt volna. Nem tudom mi kellene történnie ahhoz, hogy Kallus átálljon a jó oldalra...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem, ez csak egy érzés részemről. Mint mondtam, én így írnám meg. Persze, szép felvezetéssel. Az én koncepciómban a második évadban inogna meg a hite és a végére átállna. De, sajnos, nem vagyok az írói gárda része. Mégis, így érzem. Magam sem tudom, miért váltotta ki ezt belőlem az utolsó monológja. Talán az, ahogy ránézett Vaderre. Nem t'om.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kallus és Yularen, az eddigi ismereteink szerint, két totálisan ellentétes személyiség. Kallus-ról egyelőre nem tudom elképzelni, hogy átállna. A lasatok kiirtásáról eléggé élvezkedve beszélt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nekem is megfordult a fejemben, hogy meginog, de nekem akkor jutott eszembe amikor az Inkvizítor lefejezi a két jó madarat Tarkin előtt, de tekintve, hogy elsősorban gyerekeknek készül a sorozat nem hinném, hogy lenne átpártolás, hisz egy kisgyereknek nehezebb lenne megérteni, hogy a gonosz bácsi mostantól jó :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Önmagában egy kincsesbánya lenne Kallust a Lázadók oldalára állítani, történeti és karakterépítési szempontból. Beosztása, a Zebhez való viszonya, népirtó mivolta, ez mind olyasmi, amit élvezet lenne írni és nézni. Felmerült bennem Tua is, de ő túl jelentéktelen szereplő ehhez. Kallusszal lehetne igazán ütős dolgokat letenni. Persze, ezt szépen meg is kéne alapozni, de hát az is olyasmi, ami kihívás lenne írói oldalról, és élvezet nekünk, rajongóknak. És oly mértékben árnyalná a birodalmi érát, hogy ihaj-csuhaj.

Nekem nagyon tetszene ez a dolog! Különleges ízt tud adni a történetnek, ha van benne egy ilyen megtérő karakter. Jól kell megírni, nem vitás, hogy hiteles legyen, de ha sikerül, az nagy nyereség. Asajj is remek példa erre. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se lenne rossz ötlet egy gonosz karakter átállítása. Márpedig a sithekről és Tarkin-ról tudjuk, hogy nem térnek meg, inkvizítorok közül se lenne értelme. Akkor meg érdemi gonosztevőből nemigen marad más Kallus-on kívül, persze ha nem hoznak be újat. Csak egy áttérésnek akkor lenne igazán súlya, ha egy régi ismerős követné el, nem egy újabb.

 

Kallus amúgy 1000 és 1 okból meginoghat és átállhat, egy jó író ezt ügyesen meg tudja oldani. Teszem azt vmi rokona feltűnik a másik oldalon, aztán a Birodalom alaposan elintézi, vagy akár csak koholt vádak alapján meghurcolják vmely közeli ismerősét és máris meg van ágyazva. De az is lehet, hogy Vader és Tarkin bekapcsolódásával olyan kegyetlenségek történnek (akár saját berkeiken belül), amiket hosszabb távon már képtelen kezelni és "megcsömörlik".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Kallus is meghal miközben valami hatalmas hőstettet hajt végre a Lázadók érdekében akkor OK :), de épp a minap lett beszélve a Vader topikban, hogy ok hogy jó útra tért, de azért a Lázadók mosolya biztos nem lett volna öszinte, ha ott táncikál mellettük az ewokokkal az Endoron :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ventresst inkább a két oldal közé raknám mintsem akármelyikre.

Mert a semlegességet nyilván könnyebb elmagyarázni a célközönségnek... :P

 

Ha Kallus is meghal miközben valami hatalmas hőstettet hajt végre a Lázadók érdekében akkor OK :), de épp a minap lett beszélve a Vader topikban, hogy ok hogy jó útra tért, de azért a Lázadók mosolya biztos nem lett volna öszinte, ha ott táncikál mellettük az ewokokkal az Endoron :D

Viszont akkor már nincs szükséghelyzet. Az Uralkodónak annyi, a Birodalom baromi nagy anyagi és katonai vereséget szenvedett, a felkelés eszkalálódott, technikailag győztek. Itt viszont még a lázadás gyerekcipőben jár. Ebben a helyzetben a birodalmi belbiztonság egyik vezető ügynöke nem kisebb díj lenne, mint a főnyeremény. Nem kell őszintén mosolyogni rá, még csak bízni sem benne, sőt, akár fogdába is dughatják az elejét - ez is része lehetne a sztorinak, felrázná az eseményeket, színesítené a menetet, fejlesztené a karaktereket.

Frenkie-nek meg igaza van abban, hogy ha Vader képes volt megváltozni, akkor Kallus is megteheti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert a semlegességet nyilván könnyebb elmagyarázni a célközönségnek... :P

 

 

Viszont akkor már nincs szükséghelyzet. Az Uralkodónak annyi, a Birodalom baromi nagy anyagi és katonai vereséget szenvedett, a felkelés eszkalálódott, technikailag győztek. Itt viszont még a lázadás gyerekcipőben jár. Ebben a helyzetben a birodalmi belbiztonság egyik vezető ügynöke nem kisebb díj lenne, mint a főnyeremény. Nem kell őszintén mosolyogni rá, még csak bízni sem benne, sőt, akár fogdába is dughatják az elejét - ez is része lehetne a sztorinak, felrázná az eseményeket, színesítené a menetet, fejlesztené a karaktereket.

Frenkie-nek meg igaza van abban, hogy ha Vader képes volt megváltozni, akkor Kallus is megteheti.

 

Jogos, bár mivel nem tartozik egyértelműen a jók közé, így gondolhatják még mindig gonosznak és megmarad a lelki békéjük :)

 

Jah hát így más fényben tűnik fel az egész ha bezárják az oké. :) A változásra való képességet egyáltalán nem vitattam csak, a Lázadok elutasító hozzá állását feltételeztem, ha ez megtörténne, de a fenti soraidban lévő érvek megállják a helyüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Még a végén Dzséjtnek lesz igaza és Kallus beáll a lázadók soraiba. :D

Mégis igaza lesz Dzséjtnek? :D

:clap2: :clap2: :clap2:

Már csak azért is, hogy leírhassam, hogy... :glasses:

A videót nem nézem meg, de most még jobban várom a következő részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú basszus ez odab*szott! :yes: Mekkora jelenet Te jó ég! Mégis igaza lesz Dzséjtnek? :D

 

Engem nem zavarna, mert a történetet feldobná a pálfordulása, de erre még a videóból sem lehet egyértelműen következtetni, tehát nem spoiler, csak egy érdekes felvetés. Azonban a videó felütése okot ad némi moralizálásra. A TCW-ben láttunk már nem is egy pálfordulást, éppen itt volna már az ideje, hogy a Rebels is kínáljon egy ilyen csavart. Szóval én üdvözölném az ötletet. Amikor Dzséjt először felvetette, akkor még nagyon távolinak éreztem a dolgot, de most......ki tudja? :D

 

Az EU-ban Crix Madine korábban birodalmi tisztként szolgált, majd onnan igazolt át a lázadókhoz. Viszont Kallus már annyi galádságot elkövetett, nem vagyok benne biztos, hogy működne a dolog. Jelenleg ő a sorozat főgonosza, de mondjuk....esetleg....talán...nem is lenne rossz ötlet egy ilyen csavarral zárni az egész sorozatot. Ha most elkezdik felépíteni (csak feltevés!), szép ívet is kaphat a története.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt ez most annyiban is fura, hogy állítása szerint ő volt az aki kiirtotta a Lasatokat. Pontosabban ő adta ki a parancsot. Ezek után érdekes lenne, ha pl. puszipajtások lennének Zeb -el. Kíváncsi leszek ezzel vajon mit kezdenek majd?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt ez most annyiban is fura, hogy állítása szerint ő volt az aki kiirtotta a Lasatokat. Pontosabban ő adta ki a parancsot. Ezek után érdekes lenne, ha pl. puszipajtások lennének Zeb -el. Kíváncsi leszek ezzel vajon mit kezdenek majd?

Nem kell puszipajtások legyenek, simán megtarthatják a súrlódást kettejük közt. Egy közösségben se kötelező jellegű, hogy mindenki mindenkivel jó viszont ápoljon, pláne egy akkora szerveződés esetében, mint a lázadás. Rex és Kanan közt is ott (volt) a feszkó, persze az annyiban más volt, hogy mindkettő pozitív karakter volt, csak nem egyeztek. Kallus egyelőre negatív figura, de érzésem szerint elég sokat árnyaltak a képen vele kapcsolatban. Mondjuk Rex és Kanan viszonyát eleinte jól kezelték, később már szerintem kevésbé, Kallus-nál ez kritikus lesz.

Ellenben megoldható, mert ha Kallus csatlakozik is a lázadókhoz, szerintem akkor se lesz erős kötődése a Hera-csapathoz. Az átállása lesz egy masszív szál, ami után háttérbe szorul, majd időnként elő-előveszik hol kisebb, hol komolyabb szerepekre, de amúgy ennyi. A lasat-irtás kapcsán amúgy "sunyiban" kicsit már elvették a dolog élét azzal, hogy valójában nem sikerült kiirtani a fajt, sőt nemrég ráleltek az eredeti honvilágukra. Na persze ez Kallus-t semmiben nem menti fel, de mégis kevésbé érezhető annyira súlyosnak az off-screen tette. Abban bízom nagyon, hogy azt az egyet nem fogják meghúzni, hogy valójában nem is ő volt a fő felelőse anno az akciónak, csak kérkedett vele, ezzel kvázi tisztára mosva.

 

Amúgy meg birodalmi oldalról Kallus-ban van meg igazán a potenciál. persze a tisztán Rebels szereplőket tekintve. Ez mondjuk legalább annyira ellenérv, mint érv az átállására, hiszen ha a legpotensebb rossz szereplő is átpártol a jókhoz, akkor ki marad a Birodalomban? :) De nekem bejönne, ha leakasztanának pár új ügynököt, úgyis elkél már az újítás ilyen téren. Vagy ha a két inkvizítor (vagy akár az egyikük) megéri még a következő évadot, akkor ők is hangsúlyosabbak lehetnének, akár épp az átállt Kallus lekapcsolásában.

Viszont Kallus esetleges átállása szerintem, ha be is következik, még később lesz esedékes, egyelőre legfeljebb előkészítés vagy alapozás történik. A 2. évad hátralevő részében egyre durvább témákba csapunk majd bele, egyre több szereplőt kell mozgatni, és ilyen kaliberű események közé beleszőni Kallus árulását már nem lenne nyerő. Ez tipikusan olyan dolog, amit el lehet sütni majd később, amikor épp egy nyugodtabb és laposabb periódusában van a sorozat és ott akarnak robbantani valamit. Olyankor, kifejezetten erre a motívumra koncentrálva, ütősen meg lehet oldani, míg mostanság inkább csak elsikkadna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Kallus kémnek sem lenne utolsó. Átáll, de továbbra is a Birodalomban marad, csak már mint a lázadók kéme. Nem semmi előnyt biztosítana.

 

A szembenállást szerintem se szüntessék meg. Kell ilyen. Ettől lesz izgalmas, ráadásul, árnyalná a Lázadók Szövetségét. Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen méretű szervezetben csak és kizárólag olyanok voltak, akik az elejétől a végéig zsigerből gyűlölték a Birodalmat. Olyanok lehettek, akik hittek benne, de aztán csalódtak. Sabine részben ilyen, de ő túl korán hagyta ott ezt az egészet, így ilyen téren erre nem használható - sajnos másra sem nagyon használják, pedig sok potenciál van benne.

Olyan kell, aki évekig hitt a Birodalomban, hűen szolgálta, megtett zsarnoki dolgokat, és aztán csalódott. A jelenlegi birodalmi szereplők közül erre csak Kallus alkalmas és nagyon remélem, hogy megjátsszák. :clap2: Felsorolnom is nehéz lenne, hány érdekes dologgal bolondítaná meg a sorozatot és a világon belül a Birodalmat és a lázadókat.

- Látnánk, hogy a Birodalom annyira gátlástalan szervezet, ami egy hithű tagot is kiábrándít.

- Látnánk, hogy a Birodalom szurkolói közül sem mindenki velejéig gonosz, hogy vannak gondolkodó emberek.

- Látnánk, hogyan viszonyulnak a lázadók azokhoz, akik a Birodalom drukkerei közül érkeztek, hogyan hatnak rá.

- Látnánk, hogy ezek hogyan illeszkednek be és hatnak a lázadókra.

Hatalmas plusz lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell puszipajtások legyenek, simán megtarthatják a súrlódást kettejük közt. Egy közösségben se kötelező jellegű, hogy mindenki mindenkivel jó viszont ápoljon, pláne egy akkora szerveződés esetében, mint a lázadás.

Kicsit nagyok a sebek. Ok, hogy nem pusztította ki a Lasatokat, mert Lira San létezik, de ettől még nem lesz neki minden megbocsájtva. Bele kell menni a dolgokba, meg kell ismerni a motivációkat és talán úgy lehet vele kezdeni valamit. De úgy is nehezen. Egyébként az előzetesben nekem az is fura, hogy Zeb még nem nyírta ki Kallust, hisz addig az volt minden vágya.

 

Kallus egyelőre negatív figura, de érzésem szerint elég sokat árnyaltak a képen vele kapcsolatban.

Nem tudom milyen árnyalásra gondolsz, de én semmi pozitívumot nem látok benne. Igazi hithű birodalmi, akinek már szinte rögeszméje a csapat levadászása. Ebben hol az rányalás? Egy szó utalás nem volt arra, hogy Kallus valamilyen módon is szimpatizálna a lázadókkal.

 

Abban bízom nagyon, hogy azt az egyet nem fogják meghúzni, hogy valójában nem is ő volt a fő felelőse anno az akciónak, csak kérkedett vele, ezzel kvázi tisztára mosva.

Pedig szerintem ha át fog állni akkor csak ilyesmivel lehet "elfogadhatóvá" tenni a másik oldalon. Egyébként ez nekem se tetszene. Kallus egy tök jó negatív karakter, nem kell mosdatni csak azért, hogy a jókhoz tudjon tartozni.

 

Talán Kallus -nál jobb lenne ha azt játszanák meg, hogy csak elhiteti a többiekkel, hogy átáll és a sorozat egy pontján elárulja őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom milyen árnyalásra gondolsz, de én semmi pozitívumot nem látok benne. Igazi hithű birodalmi, akinek már szinte rögeszméje a csapat levadászása. Ebben hol az rányalás? Egy szó utalás nem volt arra, hogy Kallus valamilyen módon is szimpatizálna a lázadókkal.

Elkezdte tisztelni őket. Vesd össze az első évados viselkedését a mostanival. A Garelnél már majdnem megvédte a lázadókat az inkvizítorokkal szemben. Ez nagyon nagy szó és fontos árnyalás. Persze innen még sokat kell dolgozni, de a változás szele már érezhető.

Az is fontos momentum, hogy már megrendült a bizalma a Birodalom sebezhetetlenségében. Ez a B-szárnyú eseménynél vehető le, utána már óvatoskodik.

És szerintem valamit az is számított, hogy Tarkin lefejeztette a két madarat az inkvizítorral az első évadban. Ott is az látszott az arcán, hogy erre azért nem számított. Bár akkor ez inkább még eltökéltebbé tette, a fejlődése szempontjából én nem vetném el, mint lépcsőfokot.

 

Fontos azért az is, hogy a lázadók nagyobb képet néznek. Kallus nekik sokkal fontosabb lehet élve, mint bosszú miatt kinyírva. Ezt Zebnek is be kell látnia. De én is azt mondom, hogy ebbe nagyon bele kell mászni, Zeb és Kallus kapcsolatába, Kallus motivációiba is. Én sem hiszem, hogy most átállna, még nem jár ott. Még hisz a Birodalomban - már nincs maximális bizalma, de még hisz, még azt érzi a jó oldalnak. Viszont fontos lépcsőfokhoz érhetünk, talán pont ez lesz a választóvonal. Már ha tényleg ez a készítők célja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdte tisztelni őket. Vesd össze az első évados viselkedését a mostanival. A Garelnél már majdnem megvédte a lázadókat az inkvizítorokkal szemben. Ez nagyon nagy szó és fontos árnyalás. Persze innen még sokat kell dolgozni, de a változás szele már érezhető.

Az is fontos momentum, hogy már megrendült a bizalma a Birodalom sebezhetetlenségében. Ez a B-szárnyú eseménynél vehető le, utána már óvatoskodik.

És szerintem valamit az is számított, hogy Tarkin lefejeztette a két madarat az inkvizítorral az első évadban. Ott is az látszott az arcán, hogy erre azért nem számított. Bár akkor ez inkább még eltökéltebbé tette, a fejlődése szempontjából én nem vetném el, mint lépcsőfokot.

 

Szerintem csak annyiról van szó, hogy most már nem becsüli le őket. Ez valóban szép ívvel rendelkezik de ez nekem még nagyon kevés lenne egy pálforduláshoz. Ehhez nagyságrendekkel több lelkizés kell Kallussal. Hogy látja a Birodalmat, mit érzett mondjuk Tarkintown felégetésénél, stb, stb... Nem azt várom el, hogy sírja el magát, de valami kis szikrát kell mutasson, hogy mégse annyira elvhű mint gondoltuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom milyen árnyalásra gondolsz, de én semmi pozitívumot nem látok benne. Igazi hithű birodalmi, akinek már szinte rögeszméje a csapat levadászása. Ebben hol az rányalás? Egy szó utalás nem volt arra, hogy Kallus valamilyen módon is szimpatizálna a lázadókkal.

Nem kell nagy dolgokra gondolni, inkább csak olyan motívumokra, amik persze sokféleképp értelmezhetőek. Nem kifejezetten az átállását vetítik elő, de ha mégis megtörténik, akkor ennek előfutáraként is értelmezhetőek. Ilyen amikor elégedetten és kárörvendve veszi tudomásul, hogy "Hans von Pajesz" admirális felsül és a lázadó sejt sikert ér el. Könnyen lehet, hogy ez csak a birodalmi gőg és rivalizálás miatt van, ill. örül neki, hogy nem csak őt győzik le, de más is lehet a háttérben. Az inkvizítoroknak és Vader-nek (valamint talán Tarkin-nál is volt ilyen) címzett pofahúzogatásai is hasonlóak.

 

Egyre jobban tiszteli és becsüli az ellenfeleit, ami persze tisztként fontos dolog és amúgy egy hithű figuránál is elvárható lehet. Viszont sokszor láttuk már, hogy egy-egy esetleges bátor húzást (mint pl. egy árulás) azért nem lép meg valaki, mert annyira esélytelennek látja a másik oldal győzelmét, hogy inkább marad, nem akar biztos vesztesekhez átpártolni. Ha Kallus kellőképp potensnek látja a lázadókat, akkor ez nem fogja gátolni abban, hogy csatlakozzon hozzájuk. Aztán ott a megingathatatlan hitük és kitartásuk, ami a Birodalomban nem sűrűn jellemző, ha Kallus-t valamilyen durva csalódás éri, akkor ez a mentalitás vonzó lehet számára.

 

Amúgy meg általánosságban is úgy érzem, hogy eleinte nagyon görény karakternek mutatták be Kallus-t, leginkább a lasat-ok kiirtásával megalapozva ezt. Mostanra viszont fokozatosan eljutottunk oda, hogy igazából morális téren úgy kezelik, mint aki egy a sok közül a Birodalomban. Teszi a dolgát, szolgálja a Birodalmat, de nem látszik benne az a fajta elvhűség és/vagy velejéig romlottság, ami mondjuk Tarkin-ban vagy Sidious-ban megvan.

Mindettől függetlenül egyelőre szerintem se működne az átállása, de nem azért, mert ez eredendően rossz ötlet, hanem mert még nincs kelően előkészítve. Ez viszont orvosolható. Bármi is történjék a következő részben (nem láttam a videót), az akár már ennek egy lépése is lehet. Aztán ha eljön az ideje, akkor egy durva esemény kell, ami teljesen elbizonytalanítja és kiábrándítja Kallus-t, tipikusan valami személyes ügy. Ha nem ember lenne, akkor az ő fajával is eljátszhatnának egy hasonlót, mint ő a lasat-okkal, így ez kilőve. Viszont elképzelhető, hogy mondjuk a szülőbolygóján felfedeznek egy lázadó sejtet/bázist és ezért porig égetik az egészet, vagy ott tesztelnek valami csodafegyvert stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak annyiról van szó, hogy most már nem becsüli le őket. Ez valóban szép ívvel rendelkezik de ez nekem még nagyon kevés lenne egy pálforduláshoz. Ehhez nagyságrendekkel több lelkizés kell Kallussal. Hogy látja a Birodalmat, mit érzett mondjuk Tarkintown felégetésénél, stb, stb... Nem azt várom el, hogy sírja el magát, de valami kis szikrát kell mutasson, hogy mégse annyira elvhű mint gondoltuk.

Én is ezt értem azon, hogy "innen még sokat kell dolgozni." Azt hittem az átállás első általam történt felvetésétől kezdve evidens, hogy nem azonnali pálfordulásra vágyom. Sőt, még most se álljon át, ha csak nem teszik nagyon oda magukat. Mert még hiányzik pár lépés, amit egyetlen húsz perces epizódban szerintem nem lehet vázolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon drukkolok, hogy Dzséjtnek legyen igaza, mert ez a fordulat egészen új szintre emelné a sorozatot. Ha nem is most fog bekövetkezni, de remélherőleg tényleg elindul valami egészen új dolog. Bevallom, nálam a REbels még mindig messze elmarad a TCW komplex karakterfejlődéseitől, de azért a sorozatot nagyon szeretem. Én már Barriss Offee feltünésének is nagyon örültem volna és máig nem értem, miért nem merték végül meglépni ezt a teljesen kézenfekvő dolgot.

Maximum azt tudom elképzelni, hogy nem akarták megteremteni a TCW - Rebels közötti ennyire közvetlen kontinuitást.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.