Ugrás a kommentre

Teaser trailer


JakeSully

Mi a véleményed az első Star Wars teaserről?  

52 felhasználó szavazott

  1. 1. Mi a véleményed az els? Star Wars teaserr?l?



Ajánlott hozzászólás

Érdekesség, hogy az új élőszereplős Disney Hamupipőke film előzetes a héten érkezik a Hunger Games elé és a netre. Tehát a Disney egy filmjének előzetesét erre a hétre nézte ki. Kérdés mi lesz a TFA teaserünkkel..

Ja és akkor mehet az egyezményes TFA rövidítés a The Force Awakens helyett?

 

Valamint érdemes nézni a linkelt oldalt, ott regisztrálják mindig - a megjelenés előtt napokkal - a legfrissebb előzeteseket.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt most láttam életemben először. :o

 

Én ezt láttam először. Emlékszem sokáig azon agyaltam kik azok a lények akik az elején kijönnek a nádasból? Azt hiszem a tv-ben is ez volt először. Tényleg most láttad először? Anno tele volt ezzel a net.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új teaser leírás szerint a következőket fogjuk látni:

 

-Egy dűnetenger, amiben feltűnik Boyega rohamosztagos szerelésben sisak nélkül

 

-Daisy karaktere egy speederen; hasonló sisak van rajta mint Leián volt az Endoron

 

-Daisy a speederével elér egy állomást (azt a sivatagosat amit a fotókon is láttunk)

 

-Az új rohamosztagosok állnak egy szállítóhajón. A turbulencia épp megrázza egy kicsit a járművet

 

-Új X-wingek

 

-Tie fighterek (tehát akkor ezek nem lesznek újak?)

 

-Kira droidja (valszeg az amit az egyik látványterven is láttunk)

 

-Egy új sith, akinek a fénykardja szélesebb a szokottnál

 

-A Falcon

 

Picit izgibben hangzik mint a másik leírás. Ugyanaz az oldal tette közzé egyébként mindkettőt és úgy tűnik biznak abban a forrásban aki ez utóbbiakat írta. Remélem ez lesz, mert elég jól hangzik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi motorosok közül valszeg én vagyok az egyetlen akinek ez a teaser nem volt meg anno. Én a theatrical trailert láttam először és csak utána ezt.

Én is a theatrical trailer láttam először, ha jól emlékszem a Dóra mozijában (vagy a Cinemában az HBO-n, vagy a Mozi, mozi, moziban a TV3-on). A teasert már jóval később, talán a Fókuszban, vagy egy klubnapos DVD-kiadványban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új teaser leírás szerint a következőket fogjuk látni:

 

Picit izgibben hangzik mint a másik leírás. Ugyanaz az oldal tette közzé egyébként mindkettőt és úgy tűnik biznak abban a forrásban aki ez utóbbiakat írta. Remélem ez lesz, mert elég jól hangzik

Kizártnak tartom, hogy a régi hármas egyik tagja sem (főleg: Luke) szerepel majd a teaserben. Ezt a ziccert nem hagyhatják ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt láttam először. Emlékszem sokáig azon agyaltam kik azok a lények akik az elején kijönnek a nádasból? Azt hiszem a tv-ben is ez volt először. Tényleg most láttad először? Anno tele volt ezzel a net.

Tényleg nem láttam, de még csak nem is emlékszem erre! Akkoriban még elég más volt a netes világ mint ma. :)

 

Izgis resz ez...

 

mikor lesz official trailer???

Kb. egy hónapon belül bármikor jöhet.

 

Kizártnak tartom, hogy a régi hármas egyik tagja sem (főleg: Luke) szerepel majd a teaserben. Ezt a ziccert nem hagyhatják ki.

Egy évvel a premier előtt szerintem még megengedhetnék maguknak, hogy ne tegyenek bele ilyen finomságokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rég mikor még semmit sem tudtunk az új filmről egy ep3 teaserhez hasonlót képzeltem el. Az erő zenéje menne és Yoda szavait hallanánk az ep6-ból amikor Luke-nak mondja, hogy ő az utolsó jedi és adja tovább amit tanult. Majd a zene klasszikus Star Wars főcímre váltana és látnánk pár képet az új hősökről, valamint jönne pár kisebb akció képkocka, majd a végén ismét csöndesebb zene és Yoda Luke-hoz intézett szavai ismét amikor arról beszél, hogy a félelem, a harag és az erőszak mind a sötét oldal, ezután látnánk egy képet a főgonoszról, a birodalmi induló néhány taktusának kíséretében, és a végén a 2015 felirat.

 

Persze ez valószínűleg nem így lesz már csak a kémjelentések alapján sem, de nagyon örülök, hogy nem soká itt a teaser. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt az első kémjelentés a teaserről. Azóta több másik kijött és azok szerint ennél többet fogunk látni. Például az új sithet, fénnyalábos "keresztvassal" :D

Azt a keresztvasat kicsit nehezen veszi be a gyomrom. Tökéletesen alkalmasnak tűnik arra, hogy a használója vívás közben levágja a saját kezét....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új teaser leírás szerint a következőket fogjuk látni:

 

-Egy dűnetenger, amiben feltűnik Boyega rohamosztagos szerelésben sisak nélkül

 

....

 

Tudom ez már-már antiszemita kijelentés; de félek tőle, hogy nagyon illuzióromboló lesz egy sisak nélküli fekete rohamosztagos. És még nem is túl jóképű a srác..

Remélem kellemesen csalódom, és könnyen beveszi majd a gyomor..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az antiszemita az más. Ez rasszizmus. De ja, ha tippelnem kéne szerintem a többség megfogja szokni. Én még nem láttam olyan embert, aki Boyegát az alakitásai miatt ekézné. Alapvetően ügyes a srác. Fekete rohamosztag-kadétot meg már a Rebelsben is láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy belsős azt írta, hogy a teaser az új Hobbit filmmel fog kijönni. Már korábban is volt szó erről a lehetőségről, de ez most már több mint valószínű.

Az a belsős törölte is a twitter accountját.. Több ezer tweet több éves regisztráció után. A Disney lecsapott rá?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem láttam olyan embert, aki Boyegát az alakitásai miatt ekézné. Alapvetően ügyes a srác. Fekete rohamosztag-kadétot meg már a Rebelsben is láttunk.

 

Azt sem tudják az emberek, kicsoda Boyega. Nem híres színész, tehát nyilvánvaló, hogy nem tesznek megjegyzést az alakítására, mivel nem híres és nem játszott még mainstream filmbe. Egy ismeretlen senki....de nálam híresebb persze.

 

Semmi baj azzal, hogy néger az egyik főszereplő, az sem lenne baj, ha főgonoszt játszana.....ettől függetlenül a majomkodása idétlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nem az Oscar gálán akarják bemutatni? :D

 

A 2016-os foci EB-n fogják bemutatni. Ja, hogy az már a bemutató utánra esik? :hehe:

 

Viszont lesz 2015-ben egy ifi úszó EB.....szerintem arra tartogatják. Hódmezővásárhelyen fogják megtartani, tehát ott fog debütálni a trailer.

 

Ha nem vettétek volna észre, ez az egész már a reklámhadjárat része. Juj, mikor látjuk...két nap múlva, 2 hét múlva, vagy 1 hónap múlva? Juj de izgalmas.

 

Még ebben az évben látni fogjuk, mert a 77-es film teaserét is egy évvel korábban hozták ki. Ennyi.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.