Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Hát azt tudom, hogy a RotS-ot 2008. májusában adhatják le először (3 évvel szoktak késni), csakúgy mint a klónok esetében (az 2005. májusára esett).

 

Én az ilyen vetítésekkor csak a beharangozókat szeretem, meg pl. mikor az Rtl egy teljes napig SW-s reklám- és film-ajánlókat használt, az volt a szuper! Tiszta orgia :rock:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a reklámos napokat én is nagyon szeretem, olyan jó volt akkor is látni az SW-s hangulatot a tévében :rock: Akkor meg is néztem a tévében a filmet érdekességképpen, hogy ott is lássam egyszer. Többször nem igen fogom, mert tele rakják reklámmal, így inkább marad a dvd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
Nem fogják leadni a harmadikat, az biztos. Szerintem még egyik tv adó sem adta le. De ez OFF!!!

OFF

Még biztos nem adják le, 3 évet szoktak SW filmmel várni a tvben. Eddig így volt.

Különben is, rendesen megvágnák a végén lévő durva jeleneteket azt tuti, amolyan rtlesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Nem fogják egyelőre adni az epIII-at, mert tavaly egy hírben benne volt, hogy legkorábban 2008-ban lesz tévé adón a film (ugye a három év ;) ), akkor is a tengerentúlon, de valószínűleg nem sokat kell várni rá nálunk sem.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Fel kellene nyomni őket a Lucasfilmnél. Szerintem nem szabadna bele barmolniuk a filmekbe.

Hm. És azzal mit érünk el? Mert ha a feljelentőnek jár teszemazt egy személyre szóló és eredeti köszönőpapír egyenesen Lucastól akkor OK.... de ha csak annyit hogy a táskásműsor eggyel följebb kerül a nézettségi listán mert kiesik előle a SW...?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm. És azzal mit érünk el? Mert ha a feljelentőnek jár teszemazt egy személyre szóló és eredeti köszönőpapír egyenesen Lucastól akkor OK.... de ha csak annyit hogy a táskásműsor eggyel följebb kerül a nézettségi listán mert kiesik előle a SW...?

OFF

De ez akkor is felháborító! Én nem szotam már nagyon TVzni, de mikor nézek valami filmet egyből feltűnik. A Tango és Cashből is kivágtak részeket, de amin a legjobb felháborodtam az egy Bruce Lee film, a Sárkány közbelép volt. Még meg sem ütötte a harci jelenetben a nuncsakuval /nem tudom hogy írják/ a fickót, de az már összesesett...no comment!! ;)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha teszem azt Amerikába tennének be ilyeneket, akkor forradalom tört volna ki.Itt is azt kellett volna.Vagyunk itt a fórumon páran, kimehetnénk tüntetni az ORTT épülete elé.. ;)

Amerikában is vágják a filmeket, sőt újra is szinkronizálják őket néhol! Illetve vannak alternativ verziók, pl a Gyűrűk Ura második részének TV változatában a karóba huzott ork fejen egy sisak van, hogy ne legyen olyan durva ;)

 

Viszont való igaz... ot nem csunyitják el ilyen karikákkal a filmeket :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.