Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

Nem, nem látom. És nem nem is értem.. Donát is nevet már, én meg ráncolom a homlokom..

Szivattok?

Arról van szó, hogy Anakin árnyéka olyan, mintha a majdani Vader-é (páncéllal) lenne. Ennek oka tulajdonképp egy kis optikai csalódás és egy nagy adag kreativitás a készítők részéről. Anakin frizurájában hátul lóg az a valami (nem a padawan-tincs, hanem a másik) és az vet furcsa árnyékot. Szerintem legalábbis ez lesz itt a téma. :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poén, h az a tincs már Obi-Wan fején is ott volt az Ep1-ben. Előrelátás a készítők részéről, vagy az adta az ötletet?

Szerintem inkább később jöhettek rá, az Ep.2-nél. Lehet tényleg meglátta vki, hogy hasonló árnyékot vet vhol ez a haj és beugrott neki, hogy stílusos lenne betenni a filmbe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, én sem látom. Régen is hallottam már hogy itt Vader sziluettje rajzolódik ki, de mindenre hasonlit az árnyék csak Vaderre nem.

hálisten! .. :sor:

 

Lassan olyan lesz ez, mint a kék-fehér-arany-fekete ruha. :D

Na attól @gyf@szt kaptam..Számomra az sem színváltós..(nálam az arany-fehér és jónapot...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na attól @gyf@szt kaptam..Számomra az sem színváltós..(nálam az arany-fehér és jónapot...)

Na igen, az egy ritka nagy hatásvadász baromság volt. Itt legalább tényleg arról van szó, hogy valaki vagy látja az ott lévő árnyékban Vader-t vagy nem. Nem mondjuk Paint-ben valaki odaügyeskedte az árnyék helyett a vödörfejű kollégát egy az egyben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 hónappal később...
  • 2 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Miért? Anakinnak a veje Han, legalábbis utolsó információim szerint Leia nem az unokája. ;)

Akkor félreértés. Én Shmi-ből indultam ki, hiszen Ő hal meg a jelenetben. :peace:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

A hajót féltette. Gondolom még élénken élt a fantáziájában a 10 évvel azelőtti eset, és az, hogy milyen nehéz volt ott hagyni azt az átkozott porfészket.

Igen, de tíz évvel azelőtt azért volt nehéz elmenni, mert a hajónak nem volt hiperhajtóműve, de maga a hajó a Tatooine-on nem volt veszélyben. Jól is nézett volna ki, ha abban lett volna, miután a királyi testőrség tagjai és egy Jedi padawan is volt ott. Meg őszintén szólva, ha valaki el akarja lopni a hajót, R2-val együtt viszi el. Azért R2 nem éppen egy droideka. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de tíz évvel azelőtt azért volt nehéz elmenni, mert a hajónak nem volt hiperhajtóműve, de maga a hajó a Tatooine-on nem volt veszélyben. Jól is nézett volna ki, ha abban lett volna, miután a királyi testőrség tagjai és egy Jedi padawan is volt ott. Meg őszintén szólva, ha valaki el akarja lopni a hajót, R2-val együtt viszi el. Azért R2 nem éppen egy droideka. :)

De legalább értesíthető őket, ha meg akarják lovasítani. Azért nem olyan messzire parkoltak le. (bár parkolhattak volna közelebb is, szó mi szó.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a hajón is mondhatták volna R2-nak, hogy maradjon ott. De mondok egy merészebbet: becsukhatták volna a rámpát. A Star Warsban miért hagyja mindenki nyitva a hajók rámpáját? Nem csoda, hogy a Falcont is ellopták Hantól. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.