Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Ajánlott hozzászólás

On 2017. 11. 05. at 7:06 PM, Ody Mandrell írta:

Már megy. :D A szinkron valami fertelem, főleg Anakin nyálas hangja. Még szerencse, hogy az RTL-HD enged hangsávot váltani. :)

 

Egyébként itt se volt már régi logo. 

Először 2002-ben láttam moziban szüleimmel, azóta megnéztem már vagy ezerszer, de eddig mindig szinkronnal. Nekem így megszokott a nyálas Anakin hang. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

A minap találtam egy régi Chio kártyát, amelyen a 2. rész szinopszisa van leírva. Tudom, hogy az még 2002 volt, de beírom ide. :D

 

10 év telt el a Star Wars első részében elbeszélt események óta. A galaxis forrong. A titokzatos Dooku gróf vezetésével naprendszerek ezrei lépnek ki a Galaktikus Köztársaságból, melynek azonban nincs hadserege, s a maroknyi Jedi-lovag pedig kevés hozzá, hogy fenntartsa a békét és a rendet. A köztársaság új, galaktikus hadsereg felállításáról dönt, és ezzel megkezdődik a Klónok háborúja.

 

A Klónok háborúja idején Anakin Skywalker és Padmé Amidala leszármazottai folytatják a harcot. Ikreik, Luke Skywalker és Leia hercegnő szembeszegül majd a Birodalommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Biztos emlékeztek, Shmi temetésén több sír is látható volt. Pablo most ezekről árult el pár érdekes dolgot. 

 

Q. I was wondering whose grave is that next to Shmi Skywalker's in Attack of the Clones? Plus, do you think Luke ever wondered who these people were, or do you think Owen took them down?

Hidalgo: Next to Shmi'sheadstone is a grave shared by both of Cliegg Lars's parents. Gredda and Lef. The smallestheadstone marks the grave of Edern Lars. Cliegg's younger brother who died at age 14when he lost control of the family land-speeder. Owen Lars removed the headstones to stave off any awkward questions from Luke. Luke knew of Shmi because that's where the Skywalker name came from, but she was only a footnote in his young life, anavenue of curiosity that OwenLars strictly guarded.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...

Magyarázhatja-e Palpatine EpII-es kinézetét az Erő-elszívás, amit az EpIX-ben láttunk?

Mi van, ha teszem azt Palpatine Coruscant gyárnegyedében időről időre megszívta magát egy kis életerővel, hogy jobb állapotúnak mutassa magát, mint amilyen? Az EpII környékén pedig épp erősen ráfért volna egy újabb életerő koktél. Az EpIII-ban pedig a villámokkal együtt kiad magából egy jó adag sötét energiát is, ezért a kinézete ocsmánnyá válik, és innentől ezt előnyére használja, ezért nem is szépítteti vissza magát a fessebb kinézetre többé?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Donát írta:

Magyarázhatja-e Palpatine EpII-es kinézetét az Erő-elszívás, amit az EpIX-ben láttunk?

Mi van, ha teszem azt Palpatine Coruscant gyárnegyedében időről időre megszívta magát egy kis életerővel, hogy jobb állapotúnak mutassa magát, mint amilyen? Az EpII környékén pedig épp erősen ráfért volna egy újabb életerő koktél. Az EpIII-ban pedig a villámokkal együtt kiad magából egy jó adag sötét energiát is, ezért a kinézete ocsmánnyá válik, és innentől ezt előnyére használja, ezért nem is szépítteti vissza magát a fessebb kinézetre többé?

Palpatine az EP 2-ben teljesen normálisan néz ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

Ian McDiarmidra öregitő maszkot tettek az ep.2-ben, emiatt itt idősebbnek néz ki mint az ep.3 elején. Egyébként igen az erőelszívás szerintem magyarázat lehet.

Mondjuk az EpIII-as részt leválasztanám, látva, hogy Rey mit művelt a fejével az EpIX végén, durvább villámadaggal. Ez alapján a III-ban a Windu által visszavert villámok (amelyek gyengébbek voltak) jól illeszkednek a képbe. De ettől függetlenül szerintem simán lehet, hogy az EpI-III között élt ezzel a "technikával", ami befolyásolta az aktuális kinézetét. A Jedik meg azt gondolták, hogy az öreg megint elvert egy rakat pénzt egy plasztikai sebésznél. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Donát írta:

Magyarázhatja-e Palpatine EpII-es kinézetét az Erő-elszívás, amit az EpIX-ben láttunk?

Mi van, ha teszem azt Palpatine Coruscant gyárnegyedében időről időre megszívta magát egy kis életerővel, hogy jobb állapotúnak mutassa magát, mint amilyen? Az EpII környékén pedig épp erősen ráfért volna egy újabb életerő koktél. Az EpIII-ban pedig a villámokkal együtt kiad magából egy jó adag sötét energiát is, ezért a kinézete ocsmánnyá válik, és innentől ezt előnyére használja, ezért nem is szépítteti vissza magát a fessebb kinézetre többé?

Szerintem simán belefér a képbe.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Bomarr írta:

Ian McDiarmidra öregitő maszkot tettek az ep.2-ben, emiatt itt idősebbnek néz ki mint az ep.3 elején. 

Ezt nem is tudtam. Nekem mindhárom prequel-részben ugyanúgy fest, a frizurája más egy kicsit. Persze ezt csak a Windu villámozásig értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a teljesség kedvéért még egy kép, itt mindhárom epizódból szemből látható.

1409054798742.png

 

Amúgy szerintem a filmben annyira nagyon nem szembetűnő, ha folyamatában nézzük, mert az ember szépen hozzászokik. De, ha egymás után nézünk meg pár Palpatine-jelenetet, vagy tényleg így, képen látjuk, akkor azért durván kiüktözik a koncepcióváltás. Szóval az ep1-3 szutyok, mert Lucas nem gondotla ki az egészet az elejétől, és megváltoztatta a Sidiousszal kapcsolatos koncepcióit, miszerint a Sötét Oldal rontotta volna meg és fokozatosan alakult volna át. (Bocs, nem tudtam kihagyni. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Amúgy szerintem a filmben annyira nagyon nem szembetűnő, ha folyamatában nézzük, mert az ember szépen hozzászokik. De, ha egymás után nézünk meg pár Palpatine-jelenetet, vagy tényleg így, képen látjuk, akkor azért durván kiüktözik a koncepcióváltás. Szóval az ep1-3 szutyok, mert Lucas nem gondotla ki az egészet az elejétől, és megváltoztatta a Sidiousszal kapcsolatos koncepcióit, miszerint a Sötét Oldal rontotta volna meg és fokozatosan alakult volna át. (Bocs, nem tudtam kihagyni. :D )

Még jó, hogy JJ az EpIX-ben helyrerakta a dolgot. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.