Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Clone Wars

Ajánlott hozzászólás

Engem nem nyűgözött le. A rajzok nem tetszettek, a sztori sem mindig. Jobban szeretem a klónháborús regényeket és a képregényeket. A gonosz útvesztőjét fényévekkel jobb előzménynek tartom, mint a sorozat befejező részeit.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádtam, életben tartotta a rajongásomat a két film között. :D Az ábrázolásmódja is bejött nekem.

Amúgy tényleg nem rossz az ábrázolásmód, teljesen olyan, mint a régi, klasszikus Cartoon Networkös rajzfilmsorozatoké. Végül is ez nem véletlen, tudtommal ezt a sorozatot is ugyanaz a stáb készítette, mint a Dexter laboratóriumát vagy a Szamuráj Jacket. :)

A klónok mondjuk elég jól néztek ki itt, ők valamiért nem sikerültek annyira előnytelen külsejűre, mint mondjuk Obi-wan, vagy Palpatine, esetleg Dooku.

Szerkesztve: - caseyjones

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igen, az a Genndy Tartakovsky rendezte, akinek a Dexter laboratóriumát, Samurai Jacket és hasonlókat köszönhetünk. És mivel ő orosz származású a felesége meg magyar, ezért beszélnek a Nelvaan őslakosai a magyar és az orosz keverékével. Megnyugtató a tudat, hogy Obi-Wan ilyen jól ismeri a nyelvünket. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni, hogy ezt vagy a 2008-as Klónok háborúját szeretem jobban. Én a 2003-as változatot a rengeteg hibája ellenére is leírhatatlanul szeretem. Vannak benne elég nagy túlzások azért, meg - ahogy már lentebb le is írtam - nagyon hiányolom belőle a párbeszédes jeleneteket. A 2008-as verzió tartalmaz elég komoly és fontos beszélgetéseket. Talán van olyan rész a CW-ben, amiben egy szót nem szólnak, de ebben nem vagyok 100%-ban biztos.

Leginkább az tetszik ebben a sorozatban, hogy szemtanúi lehetünk Anakin Jedi-lovaggá avatásának, ami a TCW-ben nincs benne, hisz' ott Ani már eleve hosszú hajúként tűnik fel már az elején. Meg az is nagyon jó benne, ahogyan a vége illeszkedik a Sith-ek bosszúja elejéhez. A TCW-nek mondjuk nem illeszkedik ennyire jól a vége az ep3-hoz, de ahhoz a sorozathoz is egy elképesztően jó zárást sikerült összehozni. Ventress karaktere nagyon jó ebben a változatban, csak nagyon hamar végeznek vele. A 2008-as sorozatban sokkal több szerephez juthatott, ezáltal közelebbről megismerhettük őt és a múltját, illetve sikerült jobban kibontakoznia a karakternek.

Sok kritika éri ezt a rajzfilmsorozatot az ábrázolásmódja miatt. Igen, vannak karakterek, akik elég érdekesen festenek, de nekem nagyon bejön ez a Genndy Tartakovsky-féle rajzolási mód, amit például a Samurai Jacknél és a Dexternél is alkalmazott. Érdekes volt ilyen figurákat látni a Star Wars univerzumában. :)

Szerkesztve: - caseyjones

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ