Ugrás a kommentre

Aliens és Predator


M.Laci

Ajánlott hozzászólás

Tegnap befejeztem az Arnyekhajszat. Nagyon jo ez a konyv!!!A vege kicsit olyan,nem is tudom...nyomaszto. (Hoop miatt) De nagyon jo olvasmany!

 

Mondjuk a kutyafejueket meg mindig nem tudom hova tenni.Ok lennenek a Space Jockeyk??? :(

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Dzséjt!

 

Könyv;Örjöngó Halál

Befejeztem! :D

 

kérdés;

 

Most ,akkor ezt az egészet Ellis csak álmodta?

Ha igen,akkor nem is létezett ez az egész Berserker egység meg az egész,csak egy álom volt?

 

 

Nagyon tetszett!Ez tényleg az eddigi legjobb olvasmány volt a témában!

 

"Nem tudnj Rapace hogy illik a történetbe?"

-MIVAN???? :facepalm:

 

Ezt nem is értem....hát meghal majd a film elején,aztán ennyi.

 

 

Dzsungel könyve nem 2016-ban jön???

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban valóban álmodik, de nem az addigi eseményeket. A mögöttes tartalom jelképes.

 

Ellis nem találta a helyét a világban, a Maxbe becsatlakozva viszont végre meglelte azt. Számára ez volt az "ébredés", az addigi élete pedig egy "álom." Persze mi tudjuk, hogy a Maxben már semmi sem valóság a számára, hiszen, ha a robot nem aktív, akkor mesterséges alvásba kerül, ha aktív, akkor meg úgy telepumpálják drogokkal, hogy a valóság álomszerűen eltorzul, nem is igazán érzékeli azt, és ami átjön, az is a Max szenzorain át érkezik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megint azt olvastam, hogy az új Blokamp-féle Alien nem veszi figyelembe a 3. és 4. részt. Állítólag szerepelne a felnőtt Newt, 27 évesen, neki adná át a stafétát Ripley. Valamint szó volt arról, hogy vadonatúj kinézetű xenomorfok jönnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezzel kapcsolatban most semmit sem szabad elhinni. Az egész előkészületi fázist eltolta a Fox a bizonytalan jövőbe (azon sem lepődnék meg, ha a projektet törölnék vagy más kezébe adnák), Blomkamp is elkezdett más projekttel foglalkozni, szóval aligha jelenhet meg róla olyasmi, ami egyszer talán megvalósulhat.

Én mondjuk elég biztos vagyok abban, hogy Blomkamp filmje nem fog megvalósulni. A Pöcsi bukása után legfeljebb nagyon erősen fogott gyeplővel engednék film közelébe, de ha az Alien: Covenant nem hozza a várt számokat, akkor az Alien-világnak újabb 10+ évre meszeltek.

 

Szerk.: most olvastam én is. Na, Michael Biehnnek meg aztán pláne ne higgyünk el semmit. Pláne ne olyankor, amikor olyasmivel dobálózik, hogy az Aliens évezredekkel játszódik a Prometheus és folytatásai után... :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baszus miutan beszeltem veletek s a képet feltettem nézem a könyveket 3 duplat kuldott el a Szukits az Alien VS Predator trilogia helyett ez ciki ,baszus veszek tolluk 25 konyvet es arra nemkepesek hogy a rendelást atolvassak?

tobb mint 600 eurot koltottem el nallunk a karacsonyi vasar es raktarsopresre most kivancsi vokabban mit kapok meg most kuldhetem nemetbol haza es varhtom mig valaszolnak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.