Ugrás a kommentre

1x14 - Fire Across the Galaxy


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is jó, hogy Chopper ilyen "sokszínű" lett, egyrészt mert így külön kérdés, egy helyzetben vajon hogy fog reagálni, ami mindig hozzá tud tenni a történethez valami érdekeset, másrészt ezzel kerülték el, hogy nagyon R2-D2-hoz hasonlítson. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Kanan és Hera közös viselkedését én is furcsának találom. Mintha kényszeresen kerülgetnék (főképp a készítők) a viszonyukat, amit nem igazán értek. Elvégre semmi nem gátolja őket. A csapat többi tagjához egyikőjüknek sincs ilyen téren releváns kapcsolata, jó korban vannak, de a többiek se olyan fiatalok, Kanan már nem olyan jedi stb.. Nyilván nekem se az hiányzik, hogy folyton romantikus jelenetek legyenek, ömlengős párbeszédekkel vagy hogy nyalják-falják egymást, de az amúgy érzelemközpontú közös jeleneteik igencsak görcsösnek és izzadtságszagúnak hatnak.

 

Obi és Satine helyzete azért merőben más volt. Ők eleve nem is voltak együtt a TCW idején, jó régen is találkozhattak, sőt hosszabb távon soha nem lehettek igazi kapcsolatban. Obi-t végig kötötték a Rend tilalmai és a pozíciójukból adódóan amúgy se volt lehetőségük sűrűbben találkozni vagy annyi közös akciózásban részt venni, mint Hera és Kanan párosának. Szóval náluk inkább amolyan soha be nem teljesülő vágyakozásról és potenciális szerelemről van szó, mintsem valós viszonyról. Ráadásul még ezt az elnyomott vonzalmat is még jobban el akarták rejteni mások elől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint bonyolítod pb. Én egy deka izzadságszagot se érzek. Nem kell ennél több. Persze ha kívülről közelíted meg akkor lehet, hogy a disney nem akar még egy csóknyi erotikát se a sorozatába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csók ellen szólhat akár az is, hogy nagyon nehéz leanimálni úgy hogy ne nézzen ki furán. Nekem az rémlik, hogy a TCW első évadában még Anakin és Padmé között is kerülték a dolgot. Legalábbis a Malevolance trilógia utolsó részében van egy jelenet ahol nagyon adja magát, közelitenek is egymás felé de aztán nem lesz semmi az egészből.

Nade majd a Rebels második évadban: a rakás új bolygó, szereplők, nagy csaták mellé tán még csók is lesz :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint bonyolítod pb. Én egy deka izzadságszagot se érzek. Nem kell ennél több. Persze ha kívülről közelíted meg akkor lehet, hogy a disney nem akar még egy csóknyi erotikát se a sorozatába.

Lehet. :D Nekem valamiért furcsák azok a közös jeleneteik, ahol indokolt lenne némileg több érzelem. Néha azt érzem, mintha ők is feszélyezve lennének és kicsit kínos lenne nekik is és így nekem, nézőnek is. Nem is feltétlenül kéne csókolózniuk se, de viselkedhetnének úgy, mint egy természetes pár. Bezzeg Ahsoka és Lux (mondjuk tinédzserek) esetében merték erőltetni a dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett, hogy elmaradt a szokásos klisé: az egymás karjaiba rohanás. :sick:

Nekem is. Ezt egyébként már megfigyeltem Filoninál, hogy szereti az orránál fogva vezetni a rajongókat és a végén a vártnál valami egészen mást kapunk... vagy nem. :P (Pl.: Fulcrum kilétének rejtélye)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért milyen érdekes, hogy a lázadók színe jelenleg ugyanaz a kék, mint ami a Szeparatistákat is jellemezte. Kék festése van a korvetteknek,

 

és kék színe van a koncepciórajzokon a 2. évadban megjelenő A-Szárnyúaknak is. Ezzel nem csak formájukban, de színűkben is egyezik az ep6-hoz készült Ralph McQuarrie-féle koncepciós A-Szárnyúra. Eredetileg ugye ezt a színt szánták ennek a vadásztípusnak, csak az akkori bluscreen technológia ebbe bekavart.

 

Kíváncsi vagyok, mikor veszik majd fel a Köztársaság vörös színét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először egy negatívum: Ahogy sabine parádézott és rohamoszik még csak a közelébe sem lőttek, az röhejes volt.-bár megszokott is.

Szerintem ebben nincs semmi különös mert láthatólag ezt az OT elemet előszeretettel vették elő a készítők, sőt még rá is játszottak. ;) Egyébként Sabine ügyesen ugrál, szerintem én se találtam volna el. Oda is veti neki, hogy sokkal ügyesebb lett. :D

 

Még a rebels-logóként felszálló füst is belefért, tetszett.

A vicc az, hogy füstben pont ilyen turbulenciát kelt egy sugárhajtású repülőgép hajtóműve. :D Persze a rebels logo fejrésze nélkül. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a teljes epizód guide. Jobb később mint soha. :)

Jó is ,hogy mondod. Az utóbbi részekét nem is olvastam. De bepótolom, sőt talán megcsinálom a már TCW-ban megszokott nyomtataható kicsinyített verziót is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem erre két tippem van. Az első, van egy kém valamelyik lázadó sejtben. Ahogy a lothali sejtből is mindenki tudta, hogy van egy titokzatos Fulcrum, úgy ezt máshol is megtudhatták, csak a kém még nem jutott olyan helyzetbe, mint amilyenben Hera volt. A másik lehetőség: fogtak már el lázadókat, akik elmondták, hogy létezik egy rejtélyes vezető, aki Fulcrumnak hívja magát. De még nem sikerült olyat elfogni, aki tudja is azt, hogy ki ő. A Rebel Resolve-ban ugye Ahsoka hangsúlyozza is, hogy nagy bajok lehetnek, ha a Birodalom elfogja Ezrát vagy Herat. Utóbbi nyilván azért volt fontos, mert ő tudta, ki Fulcrum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is egy lehetőség, bár szerintem, ha erre képesek lennének, akkor Fulcrumot és a Ghost legénységét is nyakon csípték volna legkésőbb az Out of Darknessben. Elvégre ezeken az üzeneteken át beszélték meg az akcióikat, és ha a Birodalom lehallgatta volna őket, akkor nem szörnyek, hanem rohamosztagosok várták volna a csapatot az aszteroida bázison. Plusz, szerintem, ha már le tudják őket hallgatni, akkor be is tudják őket mérni.

De más sejteket simán lehallgathattak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Hát igen szinkronnal azért mindjárt másabb :--)))) Nekem is tetszett Asoka hangja amit egyszer eltaláltak hozzá kárr volna másra cserélni :--))) Vader Hangjára vagyok kiváncsi.... ::---)))

Nem láttad a "Spark" bővítettjét? Nézd meg akkor! Egész jó lett, szerintem maradhat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.