Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Menetközben ugyebár kiderült, hogy az animációs sorozat, ami jövőre veszi kezdetét (az élő-szereplős csak két év múlva) anime-stilusban fog készülni és egy rész 30 perces lesz.

Én mindkét hirnek nagyon örülök. Egyrészről imádom az anime-filmeket (Ghost in the Shell, Akira, Monoke Hime stb.) másrészről jó hir, hogy végre normális hosszúságot kapnak a rajzfilmek. Ti mit gondoltok? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat elég távoli még. Ez az anime dolog nem tudom hogy fog elsülni, valahogy nem nagyon szeretem azt a stílust. Bár nem is nagyon ismerem... Talán buta kérdés, de pl. a dragon ball az anime?

 

Az. Mondjuk ez, hogy "anime-stilus" kicsit necces, mert az animek-ban (japán rajzfilmekbem) rengeteg fajta stilus, ábrázolási mód fellelhető. Ott vannak a bugyuta kisgyerekeknek készült sorozatok, melyek föleg nyugati piacra termelődnek (pl: Pokémon, Sailor Moon stb.), vannak felnötteknek készülő sorozatok (Hellsing, Cowboy Bebop sorozat stb.), vannak kis költésgvetésből készült kifejezetten stilizált, elnagyolt animációs filmek (föleg a '70-es, '80-as évekből) és vannak gyönyörüen kivitelezettek, melyek simán kenterbe verik bármely más ország vagy nemzet rajzfilm-iparát (pl: A vadon hercegnője, Ghost in the Shell). És a drámától, kezdve a krimin át egész a háborús filmekig, minde műfajban kiprobálták már magukat a japánok. Szoval egyelőre nem pontosan érteni, hogy mit jelent ez, hogy "anime-stilusban" készülnek, de remélem azt, hogy olyan igényes lesz, mint amiket odaát csinálnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Animátrix milyen stílus? Ha olyan lesz, legalább  ismerni fogom.

Az "Animátrix" az szintiszta anime. De pont az Animátrixban jól látható, hogy hány fajta irányzata van és hogy milyen változatos ez a "műfaj"... ott van például az Utolsó Reneszánsz, amiben a realista képek váltakoznak a stilizáltakkal, de ott van a "Program", ami tipikus "nagy szem, hosszú lábak" féle hagyományos anime. Szoval elég tág ezaz anime meghatározás... de mivel a Lucasfilm egyik központja tudtommal ázsiában van, igy nem is meglepő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1: Wow... Messze ott készülnek a legjobb és legigényesebb rajzfilmek. Kiváncsi lennék, hogy milyen sorozatok láttán hoztad ezt a következtetést (de van egy sejtésem, hogy az RTL-en leadott gyerekeknek készült gyengécske sorozatok alapján).

Egyébként meg ne keverjük már a szezont a fazonnal. A mangának semmi köze az anime-hoz. A manga a japán képregényt jelenti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem az egy "picit" költséges lenne  :)

Meglehet, de én azt látnám szívesen :)

 

Az anime stílust jómagam sem szívlelem, pedig hála egy haveromnak eléggé sok réteget volt alkalmam látni, de eddig őszintén szólva egyik sem jött be. Viszont annak örülök, hogy nem a Clone Wars stílusában készül, mert én attól is kifeküdtem :43:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

:!: ÚJ hírek az animációs sorozatról: :!:

http://www.starwars.com/community/event/co...12/indexp5.html

 

"Sansweet described the look of the new series as a melding of Asian anime with unique 3-D animation styling."

Gyér fantáziámmal én ezt nem tudom elképzelni. Hogy lehet az animét átültetni 3D-be :roll: Van már ilyen film/sorozat? Tud valaki ilyen képet mutatni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anime 3D-ben... elég furcsán hangzik igy elsőre... reméljük jól fog elsülni :)

Nemrég volt alkalmam látna egy részletet valamilyen Pókember rajzfilmből, ami 3D-s, de a textúrak, meg minden rajzolt. Ilyesmit kéne elképzelnünk csak anime stílusban :lol: Nekem még mindig nem tiszta ez a 3D-s anime...

De legalább a Lucasartos "aranyember" nem lesz többé magányos: :)

p5_lal_logo.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Nem mindegy, hogy micsoda? A Saga Forum-on lehetett róla először hallani... :twisted:

 

Mennyire igaz! :) Feltörtünk. :D Egyébként azt esetleg megtudod mondani, hogy hol lesz majd látható? És eddig miért nem lehetett hallani róla semmit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben azt is sikerült kideríteni (Steven Sansweet-től),

 

Éppen vele beszélgetsz? :(

 

hogy a Clone Wars 3d minden epizódja más-más szereplőt mutat be, amolyan Elit alakulat stíluban...

 

Egyre érdekesebben hangzik. :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nekem semmi bajom az anime stílussal, be kell hogy valljam, más stílussal sem. Legyen jó a történet, és igényes a kivitelezés. Ha ez a kettő rendben van, bármilyen stílus jöhet.

Ez a CW 3d érdekesen hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 9 hónappal később...

Úgy éreztem itt az ideje megnyitni ezt a topicot, hisz az első concept képet (ami egyébként nem biztos, hogy a fent említett sorozatból van, de nagyon valószínű) már közzé is tette az sw.com. Jól néz ki, és mintha ezek a klónok már rohamosztagos egyenruhát viselnének. Jól látom?

 

screenshot_157076.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW.hu azt modja, hogy játékból van.

"A theforce.net a computerandvideogames.com egy cikkére hivatkozva úgy véli, talán mégsem a készülő animációs sorozat, hanem egy 2007-ben debütáló nagyszabású videojáték látványterve a minap bemutatott grafika."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy concept, tehát bármiből lehet. :) Én azért tippelek mégis a sorozatra, mert egy videójáték nem lehet olyan nagy szenzáció sztem...

 

Egyébként tényleg jó, hogy újra beindul ez az időszak. :) Vajon Tibur szuperkém mikor tűnik fel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.