Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sky! A németek is írtak a sorozat végéről, de sajnos nem tudok németül. :( Esetleg aki otthon van benne, az lefordíthatná. Itt a link.

 

SZERK: Brent Friedman írta, hogy 2012 -ben volt olyan meeting a Skywalker Ranch -en, ahol mindenki ott volt és a sorozat befejezéséről ötleteltek. Mivel minden sztori Lucastól ered, ezért valószínűsítik a végét. Érdekes.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt megnézhettek egy összeállítást a 100. rész alkalmából. Szerintem baromi hangulatos, megéri végignézni! A végén új képkockák is befigyelnek. :cool:

Te jó ég micsoda videó ez! :o :o Igazi reklámja a sorozatnak, nagyon-nagy! És a vége.... :para:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! A németek is írtak a sorozat végéről, de sajnos nem tudok németül. :( Esetleg aki otthon van benne, az lefordíthatná. Itt a link.

 

SZERK: Brent Friedman írta, hogy 2012 -ben volt olyan meeting a Skywalker Ranch -en, ahol mindenki ott volt és a sorozat befejezéséről ötleteltek. Mivel minden sztori Lucastól ered, ezért valószínűsítik a végét. Érdekes.

Igen, erre gondoltam. :) Persze az, hogy ötletelnek a sorozat végéről, nem sokat jelent. Elméletileg már a 6. évad készül, így 1 évadnak még várnia kell ránk. Ha a 6. lesz az utolsó évad, időszerű kitalálni, kivel mi legyen, hogy érjen véget a sorozat. Talán ennek jött el az ideje a közelmúltban. De már egy ideje úgy tudni (én legalábbis így tudtam), hogy valószínűleg a 6. a befejező évad. Ez megerősödni látszik.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A német cikk alatti hozzászólásokban sokan 7. évadot mondtak, bár az ugyancsak találgatás... Mondjuk az utolsó mondta is érdekes volt, hogy Ahsokával kapcsolatban nyitva hagyta a kérdést, hogy túléli-e a soroztot vagy nem (amire a lánya elsírta magát, ilyen erős érzelmeket vált ki a sorozat, bár azt mondjuk nem tudom, hogy hány éves), de akkor én ebből azt szűröm le, hogy már lehet hogy most megvan, hogy milyen befejezést szánnak neki. Ez mondjuk számomra abból a szempontból érdekes, hogy még sorozat elején szinte biztosra vettem, hogy meghal, most viszont egyre jobban úgy látom, hogy valahogy túl fogja élni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiírták a Wookieera Gregor azonosítóját : CC-5576/39 valamint az eltűnésének színhelyéül a Serrish-i csatát határozták meg.

Valamint valószínű hogy a kérdéses hajó amit meg akarnak szerezni egy droidok által zsákmányolt Nu osztályú sikló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiírták a Wookieera Gregor azonosítóját : CC-5576/39 valamint az eltűnésének színhelyéül a Serrish-i csatát határozták meg.

Valamint valószínű hogy a kérdéses hajó amit meg akarnak szerezni egy droidok által zsákmányolt Nu osztályú sikló.

 

Azthiszem, hogy Gregor száma a hivatalos epguide-videóból is kiderült..láttad már?

Várom ezt a részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benne vannak a sötét csíkok. :P Inkább rád bízom az alapanyagszerzést. :)

 

Ó, hasonlítsd össze a .comon találhatóval...ég és föld a különbség csíkokban és fényerőben egyaránt. honnan van?

Amúgy vágjam újra a világosabbat, hogy ennyire se látsszon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hasonlítsd össze a .comon találhatóval...ég és föld a különbség csíkokban és fényerőben egyaránt. honnan van?

Amúgy vágjam újra a világosabbat, hogy ennyire se látsszon?

Légyszi, ha megtennéd. :) Eddigi képeiden sose látszott ennyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda lost child -ról beszél. Bármit is jelenthet ez, de szerintem iszonyú jó évadzáró lesz. :)

 

Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, eléggé Ahsokát mutatják, bár lehet, hogy nem pont rá utalt vele Yoda...

 

Kiírták a Wookieera Gregor azonosítóját : CC-5576/39 valamint az eltűnésének színhelyéül a Serrish-i csatát határozták meg.

Valamint valószínű hogy a kérdéses hajó amit meg akarnak szerezni egy droidok által zsákmányolt Nu osztályú sikló.

 

Az is érdekes lesz, hogy a droidok, hogy kerülnek erre a bolygóra... bár ezzel kapcsolatban eszembe jutott az, hogy mielőtt lezuhannak Gascon megkérdezi WAC-től, hogy szeparatista fennhatóság alá tartozik e a bolygó, WAC meg annyit mond, hogy kit érdekel... Hát úgy néz ki most mégis fontos lesz, de paradox módon épp a megmenekülésüket szolgálhatja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egyértelmű, hogy Ahsokára utal. :)

 

Az nekem túl egyszerű lenne :D Lehetne valami kevésbé ismert Jedi, mondjuk ha jobban belegondolok akkor ugye Ventressel fog majd összefutni és, ha nagyon azt nézem akkor Ventress is egy "lost child", egykor ő is a Jedik közé tartozott, mondjuk erre nem túl sok az esély, hogy ő lesz az és az is lehet, hogy csak én gondolkodok túl bonyolultan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem túl egyszerű lenne :D Lehetne valami kevésbé ismert Jedi, mondjuk ha jobban belegondolok akkor ugye Ventressel fog majd összefutni és, ha nagyon azt nézem akkor Ventress is egy "lost child", egykor ő is a Jedik közé tartozott, mondjuk erre nem túl sok az esély, hogy ő lesz az és az is lehet, hogy csak én gondolkodok túl bonyolultan...

Yoda azt mondta hogy "before it is too late". Ventressnek már mindegy, őt nem kell hamar visszahozni, annál inkább Ahsokát, mielőtt nagy baja esne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor csak én láttam bele többet, de igazatok van... Mondjuk szerintem érdekes húzás lett volna az íróktól. Azt viszont kétlem, hogy Ahsokával valami komolyabb dolog történne itt (Ventressel kapcsolatba mondjuk még lehet) főleg akkor, ha nem 6 hanem 7 évad lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról mit tudtok, hogy a TCW egy átmenetet képezne az Ep3-hoz? Hogy vele párhuzamosan, vagy pontosan előtte zajlana (mint a CW rajzfilm vége) az nem derült ki. De felvetődött ez az elmélet is... ha így van, és Ahsokával zárul a sorozat, akkor talán nincs minden veszve... elképzelhető, hogy bujdosó Jedit faragnak belőle. Vagy szimplán megölik. Bár nekem ezt a sírva fakadó kislányt se sikerült teljesen megértenem, mit takar? Ő már tudja a végét, vagy csak ilyen érzékeny lélek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem...

 

 

Én arra tippelnék, hogy Obi megbízza Ventresst, kutassa fel Ahsokát. Mondjuk fogalmam sincs róla mi lesz rákenve a lányra, de a trailerben láttuk hogy a Jedi templom füstöl, és a zemberek tüntetnek a lépcsőinél.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.