Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Bob Iger bejelentette hogy a nyolcadik rész

premierje 2017 május 26-án lesz

írója és rendezője Rian Johnson (Looper) lesz

producerei Kathleen Kennedy és Ram Bergman (Looper) lesznek

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglep, de örömteli. Nem kell majd olyan sokat várni. reméljük nem lesz összecsapva.

Így a Spin off után fél év múlva jön a 8! ez már MCU szint! :rock:

 

És a Fórumon is öröm látni, hogy szaporodnak a hasábok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhogy is jó látni, hogy megnyílt az Ep VIII szekció. :) Nem is lesz olyan vészes a várakozás, az Ep VII után, mindössze másfél év, pláne, hogy közbe spin-off is jön, plusz a Rebels pörög ezerrel. Sosem volt még ennyire Star Wars gazdag időszakunk mint ami hamarosan ránk köszönt. Egyébként örülök, hogy májusi premier lesz, bár lényegében mindegy de azért mégis csak az az igazi SW hónap :rock:

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Disney eredetileg az ep.7-et idén májusban szerette volna kihozni csak Abramsék megcsúsztak. Viszont mivel folytatást sokkal könnyebb csinálni - hisz a főszereplők már ki vannak választva, plusz le vannak téve a trilógia alapjai - így a következő rész már időben érkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg a forgatókönyvírás húzódott meglepően sokáig. Abrams-et 2013 januárjában jelentették be. Akkor elvileg már elég komplett sztorivázuk volt. Elvileg Abrams-et is azzal győzték meg. A végleges forgatókönyv elkészülte majdnem egy évvel később 2014 januárjában lett bejelentve. Remélem azért mert már a két folytatás váza is ki lett találva. Mondjuk anélkül nincs is értelme megírni egy trilógia első darabját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nem rég óta már biztosság vált, hogy Rian Johnson lesz a rendező, és most, hogy megnyílt ez a topic meg is ragadnám az alkalmat, hogy véleményt írjak róla. Mikor még csak pletyka volt az ő személye, eléggé megosztó reakciókat váltott ki, én magam nem tudtam róla véleményt alkotni mert nem láttam még egy filmjét sem akkor, viszont inkább sajnáltam a hírt mert attól tartottam a rendező váltás a trilógia egységének rovására mehet. Azóta kiderült viszont, hogy Abrams producerként marad a következő részekre is, így az egység már kevésbé van veszélyben, Rian Johnsonnak pedig eddigi egyetlen jelentősebb filmjét a Loopert sikerült megtekintenem. EZ a film is elég vegyes fogadtatásban részesült volt akinek nagyon tetszett, mások elég negatív véleménnyel voltak róla. Nekem bejött a film, végig lekötött, abszolút jól szórakoztam, és megjött a bizalmam Johnson irányába. Úgy tudom a Looper előtt csak két filmet rendezett, amik nem arattak nagy sikert, de utóbbi filmből kiindulva és abból, hogy az Ep VII-el már lesz egy jó alapja, abszolút pozitívan várom a teljesítményét. Véletlenül nem bíznak rá valakire egy Star Wars filmet, pláne, hogy az ember fejlődik, ráadásul van példánk arra is, hogy egy hatalmas dobás első film után egy rendező a következő filmjeivel alaposan befürdik, és kijön, hogy nem annyira tehetséges. Johnson szerintem nincs híján tehetségnek és Abrams útmutatásával méltó SW filmet készíthet, szóval hajrá Rian! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Ezek nagyon jó hírek, főleg Abrams fedélzeten maradása, na nem mintha Johnsonban nem bíznék. A májusi premier azért odatesz, most kompenzálnak az eltelt időszak pangásáért.

Hát igen. Lucas 2005-ben azt mondta, hogy többé nem lesz star wars a moziban..

Ha egy soha többé csak 10 év volt, el lehet képzelni, hogy mi jön most..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.