Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Valaki aki látta az első 15 percet írt róla pár dolgot:

 

-Hux viszonylag sokat szerepel

-A zene állítólag zseniális

-Rose tesója rögtön a nyitóütközetben meghal és aki látta azt mondja, hogy elég hatásos a halál-jelenete. Annak ellenére is hogy túl sok idő nincs hogy megismerjük mégis van súlya

-Kylo nem tűnik fel az első 15 percben

-A humor amiről szó volt Poe-hoz köthető. Ő szól be valamit Hux-ra.

-Az előzetesben amikor Leia néz a kamerába, az elején van, de ott nem Kylo-ra reagál

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát egy két spoilert leszámítva, szinte semmi újdonság nem derül ki a történetről.

Nagyon általánosságban ír mindenről. Se Snoke-ról, Lukeról (jó, nála picit konkrétabbak a tények) vagy Reyről... Jó nyilván, ez nem a regény. :D Ettől függetlenül nagyon szép, öröm lesz majd kézbe venni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért van egy-két dolog, ami meglepett. Például az hogy Poe annyira nem bizik Hondoban hogy létrehoz egy Ellenállást az Ellenálláson belül. Finnéket ő küldi el titkos akcióra amig megpróbálja kitalálni hogy mik Hondo szándékai. A crait-i csata pedig egyre érdekesebben hangzik. Olyasmi lesz mint a helm szurdoki csata a Két toronyban. Az Ellenállásnak ki kell tartania addig amig megérkezik a segítség. A kérdés ezúttal viszont az hogy van-e segítség egyáltalán. Csak maroknyian maradtak és csak arra számithatnak hogy Leia segélykérő hivására valaki válaszol. Nyilván fog valaki, de kiváncsi leszek ki és mi lesz az. Érdekes az is hogy a Craiten titáni lények laknak! Az nem semmi lenne ha csatába holmi óriási szörnyek is becsatlakoznának :) Akkor azt hiszem senki nem mondhatná hogy a crait-i ütközet csak copyzza a Birodalmat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is remélem, mert szeretném én is úgy érezni, hogy nem azt látom viszont.

Én nem emlékszem, hogy lett volna szó róla, hogy kilövik Leia hajójának az oldalát, és ki lesz téve kicsit az űr hatásainak.

Viszont úgy néz ki, hogy akkor a vörös gárdisták nem a Ren lovagok (erre valszeg csak én tippeltem) és úgy néz ki nem is lesznek benne. :(

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Igen ez volt az egyik korábbi félelmem és úgy tűnik beigazolódott: a Renek ellesznek felejtve :( Egyébként azt irja hogy a Hosnian Prime felrobbantása után rengeteg rendszer rögtön meg is adta magát az Első Rendnek.

Igen ez viszont nagyon tetszik. Bár ha megtudnám, hogy a fegyverük rögtön fel is robbant, lehet újragondolnám. :)

A könyv jó volt arra, hogy előre megtudjuk biztosra, hogy Snoke pl tényleg nem Sith, csak baromi erősen képes használni a sötét oldalt, illetve hogy Luke viszont egyáltalán nem használja az erőt, így Han-ról sem tudott. Érdekes. Akkor lehet Luke eszméletlen erejéről szóló spoilerek sem igazak?

És egyáltalán nem tudunk meg semmi biztosat a film végéről, illetve a karakterek sorsáról...hogy rohadjanak meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a spot kész van. :yes:

Jajj de puha vagy. :D - elvileg ezt már nem is olvashatod. :D:P

 

Hát DJ ellopja a Libertinet. :D Szóval mondhatni már az övé.

DJ "Don't Join" nevéről voltak már amúgy korábban hírek? Mert ezt sem vágtam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, kudar írta:

DJ "Don't Join" nevéről voltak már amúgy korábban hírek? Mert ezt sem vágtam. :)

Volt-volt. :D Ennek a figurának hála. A sapijára van írva aurebesh betűkkel: 

starwars-lastjedi-dj-funkopop-hat.jpg




Egyébként Snoke-nak milyen cuki csoszogói vannak... :D

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi ilyet nem érzek. Mondjuk a dictionary-ből eleve a sztori ki se derül. Semmit nem tudunk meg róla, hogy kivel mi lesz. Még azt se árulja el hogy pl. Rose tesója meghal pedig az az első tiz percben benne lesz. De például Chewbacca vagy Hux még csak nem is kapott fejezetet. Ami a dictionary-ben van abban csak annyi Birodalom visszavágot érzek amit eddig is tudtunk: Rey képzést kap és lesznek lépegetők. Ezen felül viszont teljesen más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bomarr írta:

csak annyi Birodalom visszavágot érzek amit eddig is tudtunk: Rey képzést kap és lesznek lépegetők. Ezen felül viszont teljesen más.

Jah. Ha csak ennyi lenne az is épp elég, de állítólag Finn és Rose is olyan lesz Canto Bightban mint Han és Leia a Cloud cityben, és itt a First Order ugyanúgy megfingatja a Resistance-t a "halálcsillaguk" kilövése után, mint a Birodalom a Felkelést, Rey is elmegy egy sötét barlangba, mint Luke a Dagoban . 

 

Épp most olvastam, hogy Rian Johnson is tudja hogy hasonlónak tűnhet, csak nem érdekli.

https://io9.gizmodo.com/rian-johnson-is-fully-aware-the-last-jedi-might-sound-l-1797685912

 

De én nem azt mondtam hogy baj. Az első rész kvázi egy remake volt, de nekem mégis tetszett. Biztos vagyok benne, hogy ez is jó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A linkelt oldal olyan szavakat ad Rian szájába amiket sose mondott. Itt az eredeti cikk:

 

http://ew.com/movies/2017/08/09/star-wars-last-jedi-finn-rose-john-boyega-kelly-marie-tran/

 

Egyébként meg ne vicceljünk már, hogy lenne már a Felhővárosnak és Canto Bightnak bármi köze is egymáshoz. A Felhőváros egy bányásztelep, ahova a hősök azért mennek, mert menekülnek a Birodalom elől és Han régi barátja üzemelteti a helyet és itt akarnak menedékre lelni. A Canto Bight egy kaszinóváros, ahol a galaxis kőgazdagjai gyülnek össze és, ahova két főszereplő egy titkos küldetés miatt megy, mert meg kell találják rá a módot hogy kiiktassák az Első Rend kütyüjét ami levadássza a flottájukat. Azt meg hogy megfingatja-e az Első Rend az Ellenállást egyáltalán nem tudjuk. Sőt a dictionary épp arra utal hogy a végén a Crait-en arra várnak hogy valaki meghallja a segélykérésüket és megmentse őket. Ha az Ellenállást itt teljesen felszámolnák akkor nem lenne kilencedik rész. Valaki minden bizonnyal válaszolni fog a hivásra. 

Az hogy Rey is bemegy egy barlangba tényleg gyanúsan komoly párhuzam. Viszont a leirás alapján ez a jelenet Rey származásártól fog szólni és itt látja meg egy látomásban hogy ki-fia-borja.

 

Párhuzamok nyilván lesznek hisz az ep.5-ben és itt is lesz egy jedi képzés, de egyáltalán nem érzem hogy a Birodalom visszavágra épitkeznének. Finn, Poe és Kylo szálának nincs ep.5-ös megfelelője. És Rey-el is más irányba mennek hisz láttuk a Spotokban: találkozni fog Snoke-al. Sőt Kylo kardját fogja egy ponton forgatni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egész addig lesznek félelmeim a TESB és a TLJ hasonló pontjairól amíg nem láttam a filmet. Sajna igen, így is rengeteg hasonló dolog vélhető már most fel a két filmben, de bízom benne hogy ha így is lesz, jól el tudják adni nekem, ahogy a TFAt is el tudták. Illetve, hogy több újdonságot látunk, amikkel elnyomják ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Én azt teljesen megértem ha valaki aggódik.

Azt hiszem félreértesz. Én nem aggódom. Számomra nem gond, ha ez hellyel-közzel egy ESB remake lesz, szerintem a FA is az volt mégis jól szórakoztam. Elsősorban Kylo Ren miatt, aki számomra az eddigi összes SW legjobb karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy őrült teória aminek valószinüleg semmi alapja, de érdekesen hangzik. Ahch-To-n az első jedi templomban van egy mozaik az első jediről. Azt ábrázolja ahogy meditál (és a világos és a sötét oldal is áthatja)

 

xp7KPbn.png

 

Maga a leírás úgy fogalmaz: the Prime Jedi, the FIRST of the ORDER. Na és akkor vegyük azt hogy a jelentések szerint Snoke irreálisan hosszú életet él, mert elszivja mások életerejét. Csak nem ő az első jedi? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.