Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

*hatalmasakat pislog*

Én is néztem a VDben a First of the Order kifejezést, és csodálkoztam is rajta. Amúgy durva elmélet és még hasonlít is a kép snokera kicsit. :D De kétlem h ez lehetséges lenne. :) Jobban tetszene a régi elmélet a Borther-Sister párosításról hogy esetleg Rey és Kylo lenne az valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Maga a leírás úgy fogalmaz: the Prime Jedi, the FIRST of the ORDER. Na és akkor vegyük azt hogy a jelentések szerint Snoke irreálisan hosszú életet él, mert elszivja mások életerejét. Csak nem ő az első jedi?

Nekem tettszene az ötlet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem nagyon kevés dologgal lehetne hitelesen megmagyarázni, hogy mégis hol volt eddig, és miért pont most került elő. Hibernálta magát egy szebb korra? :D Szerencsére az akkoriban nyitott bankszámlára mostanra hatalmasra duzzadt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahch-To az Ismeretlen Régióban van, amit a jakkui csatáig szinte lehetetlen volt megközeliteni. Volt egy minimális átjárás (Thrawn valahogy csak átkerült az ismert galaxisba), de nagyrészt az Ismeretlen Régió egy megközelithetetlen világ volt, amiről csak legendák keringtek a fejekben. A könyvekben azt írják, hogy Palpatine érezte hogy valami hívja, szólítja őt az Ismeretlen Régióból és többek között ezért is térképezte fel. Ez lehetett akár Snoke is. 

De ettől függetlenül szerintem se ő lesz az első jedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, kudar írta:

Amúgy az ötlet tetszik, és simán el is tudnák nekem adni egy jó magyarázattal, hogy hol volt eddig, stb stb. Viszont,nehezen tudom elképzelni, hogy az első Jediből visszatérte után egy gazdag playboy legyen. :D 

 

Szereti a puncit. Emiatt ne feszítsük már keresztre.

 

És legalább van neki stílusa.

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy egy interjúban azt mondta, hogy Rey erősebb, mint Anakin és Windu.

Már az Ep7 alapján is sejteni lehetett, hogy nem hétköznapi a benne szunnyadó Erő. Kíváncsi vagyok, a filmben ez a hatalom miként fog megnyilvánulni.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes ez a kép, ahol Luke összeroskadva ül a Falconon R2 társaságában. Most valahogy úgy tudom elképzelni, hogy Kylo és a Renek talán tényleg kikötnek az Ahch-To-n és elviszik Rey-t Snoke-hoz, Luke pedig ezért kénytelen lesz a Falconnal utánamenni. Talán azért van összeroskadva mert most jön rá hogy vége a remeteségnek. Újra bele kell vetnie magát a sűrűjébe. Per pillanat ez egyébként a legnagyobb félelmem: hogy Luke végig az Ahch-To-n marad. Remélem elhúz innen.

I9lKNmb.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik kapcsolódó könyvből kiderült, hogy Luke miért fogja kitanitani Rey-t. Ugye azt eddig is tudtuk hogy először teljesen elzárkozik a dologtól. Végül R2 dobja be magát. Leadja neki Leia régi segélykérő üzenetét, amit az ep.4-ben láttunk. Akkor Luke válaszolt a segélykérésre. És rájön hogy most is segitenie kell.

 

A másik: két nagy űrcsata lesz a film első felében. Az egyiket az Ellenállás nyeri, igaz nem kevés áldozattal (Rose tesója is meghal). A másodikban viszont az Első Rend megroppantja az Ellenállás erejét. Ackbar nagy valószinüség szerint meghal, Leia kiszippantódik az űrbe, ami után kezelni kell. Oké ezt eddig tudtuk. Ami új: Finn a második űrcsata közben le akar lépni, mert meg akarja keresni Rey-t. Rose állítja meg. Aztán ahogy beszélgetnek kiderül egysmás: Finn mondja el hogy az Első Rend követi a flottát. Szó szót követ és kikövetkeztetik, hogy a szerkezet ami leköveti őket a Supremacy-n lehet. Poe-nak beszámolnak erről. Ekkor Poe áll elő azzal, hogy be lehetne törni az Első Rendhez és ki lehetne iktatni a követőt, ha be tudnak jutni. De ehhez kell egy kódtörő, hogy meglegyen a megfelelő biztonsági hozzáférésük és gond nélkül fel tudjanak menni a csillagrombolóra, anélkül hogy helyből agyonlőnék őket. 

Maz Kanata fog beajánlani végül egy kódtörőt, akit a kaszinóvárosban lehet megtalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először én is ezt hittem, de nem ilyen egyszerű a helyzet. A mester kódtörőt Justin Theroux fogja alakítani. Már láttunk róla képet a dictionary-ben. Ő a "fehér zakós", aki középen áll.

Eredetileg vele akarják felvenni a kapcsolatot, de ez nem fog összejönni. Börtönbe vágják őket és ott ismerkednek meg DJ-vel, aki meggyőzi őket, hogy ő is eltudja vállalni a melót.

MD0Fovr.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, redknight írta:

Rey at all a sötét oldalra! vagy mi az a jelenet mikor Rey elveszi Kylo kardját es az örök mellet all!? Szerintetek????

Szerintem szimplán fegyverre van szüksége és Kylo kardja éppen kapóra jön.
Én továbbra is fenntartom hogy nem fog átállni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Jar-Jar Binks írta:

Szerintem szimplán fegyverre van szüksége és Kylo kardja éppen kapóra jön.
Én továbbra is fenntartom hogy nem fog átállni.

Én is hasonlóan képzelem. Lenyúlja Kylo kardját, hogy azzal sújtson le Snoke-ra. Az látszik, hogy az őrök rámozdulnak, így biztos nem áll Snoke oldalán. Talán ezt követi majd az a jelenet, amikor Snoke az Erővel kínozza Rey-t.

 

Abban én is bízom, hogy Rey nem áll át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az látszik, hogy az őrök rámozdulnak, így biztos nem áll Snoke oldalán. Talán ezt követi majd az a jelenet, amikor Snoke az Erővel kínozza Rey-t.

Igen én is ugyanezt érzem. Szerintem szimplán úgy tesz mint aki partner az átállásban, aztán amikor épp kevésbé figyelnek rá, elveszi Kylo fegyverét. Az egyik hogyan készült videóban volt egy jelenet amikor Daisy egyszerre 3 emberrel harcolt. Akkor úgy gondoltuk hogy azok Ren lovagok, de simán lehetnek a piros ruhás őrök is. Feltehetően Rey legyőzi az őröket, de Snoke erőkínzása már neki is túl sok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is attól félek, hogy Luke nem hagyja el az Ach-To-t. Pedig jó lenne, ha ebben eltérnének A Birodalom visszavágtól.

 

Rey talán ideiglenesen Snoke mellett köt ki. Az jutott eszembe, hogy Luke magába szívja a világos oldal tudományát, Snoke mellett pedig majd a sötét oldalét. A végeredmény: egy olyan fénykardforgató Erőhasználó, akiben egyszerre lesz jelen mindkét oldal. Talán az új Jedik első tagja... Nagyon remélem, hogy ha lesz olyan periódus, melyben Rey a sötét oldalon van, az nem lesz végleges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Zééé írta:

Kikerült a történet, tele spoilerekkel. Nem teszek ide linket, mert már terjed magától is.

Spoiler

Arra gondolsz, amiben az van, hogy Luke egyszerre van két helyen, és Snoke halálát is írják?
Remélem kamu, mert nem igazán jönne be az a sztori így látatlanban...
Nekem nagyon kamu szagú. Nem tudunk semmit Snoke-ról, erre meg megölnék a második filmben? WTF?

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, redknight írta:

engem érdekelne az a link! Nem találom 

Ne sajnáld! Túl spoileres, amúgy pedig....kell még megerősítés, ezért nem teszem ki. Lehet, hogy egy nagy hazugság. De már elég sokan beszélnek róla, így valószínűleg legitim. 

Nekem nem tetszik....másnak sem. A nép imádni fogja, csomó pénzt fog termelni. Én nem ezt a Lukeot akartam és nem egy ilyen főgonoszt, mint Snoke. Rey pedig....basszus, a szülei eladták egy hajóért. Ezt már korábban is tudni véltük, de így tényleg nagyon kevés, hogy csak egy random valaki. Luke új ereje egy rakás kérdést vet fel és nem jó válasz rá, hogy ki akart maradni a harcokból. Akinek ekkora ereje van, az váltsa meg a világot és tegye jobb hellyé. 

 

Pár nap és úgyis megtudjuk az igazságot. Béke! 

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Zééé írta:

Ne sajnáld! Túl spoileres, amúgy pedig....kell még megerősítés, ezért nem teszem ki. Lehet, hogy egy nagy hazugság. De már elég sokan beszélnek róla, így valószínűleg legitim. 

Nekem nem tetszik....másnak sem. A nép imádni fogja, csomó pénzt fog termelni. Én nem ezt a Lukeot akartam és nem egy ilyen főgonoszt, mint Snoke. Rey pedig....basszus, a szülei eladták egy hajóért. Ezt már korábban is tudni véltük, de így tényleg nagyon kevés, hogy csak egy random valaki. Luke új ereje egy rakás kérdést vet fel és nem jó válasz rá, hogy ki akart maradni a harcokból. Akinek ekkora ereje van, az váltsa meg a világot és tegye jobb hellyé. 

 

Pár nap és úgyis megtudjuk az igazságot. Béke! 

Köszönöm!!!! Nekem Luke a beast karakter kissrác korom óta, hát az nekem se tetszene ha pont Luke maradna ki a harcokról! Mikkor az ő karaktere egybeforrt a remény Szoval!!!!! nagyon bízom a filmben,  pár nap és meglátjuk Mitt raktak ossze

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.