Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Remélem a VIII-ban már lesznek Erőszellemek... és valami azt súgja, hogy ezúttal Luke sem fog lemaradni a plakátról... Zééé legnagyobb örömére. :)

 

Biztos, hogy nagy intrikák várhatóak. Azzal, hogy Luke nem vette át a kardot, sejtetni engedték, hogy nem kevés hezitálás működik benne. Ez mondjuk logikus is, hiszen a harc helyett az elvonulás mellett döntött. Azt hiszem, legalább úgy kell majd győzködnie Rey-nek, mint ahogy azt Luke is tette Yodáva. A kevés történeti elem közül annyit már tudhatunk, hogy Luke ki fogja képezni Rey-t, ahogy azt is sejthetjük, hogy Anakin kardja Rey-nél marad. Hogy Rey Luke közvetlen utóda -e, az valójában másodlagos. Nyilvánvaló, hogy a Jakkun nem véletlenül rejtették el. Tudjuk, hogy erőérzékeny, tudjuk, hogy valamilyen módon a története egy ponton találkozott Luke akadémiájának a sorsával. A karakter szempontjából az már mellékes lesz, hogy Ő Luke vér szerinti gyermeke, vagy csak az akadémia kevés túlélőinek az egyike.

 

Én nem számítok több erőszellemre....vagy Anakint, vagy Obi Wan-t hozzák majd be a történetbe. Ewan McGregor nagyon populáris színész, az ő Obi Wan karakterábrázolása sokkal jobb megítélés alá esett, mint Hayden Christensen játéka. Ráadásul már az EPVII-ben hallhattuk Obi hangját. Ha fogadnom kéne, azt mondanám, hogy Obi Wan vissza fog térni, Hayden Christensen nem. De ez csak az én előzetes jóslatom.

 

Ne feledjük, hogy az EPVII Luke hibájának az eredménye, ahogy az OT pedig Obi Wan hibájának az eredménye. Innentől egyértelmű (számomra), hogy Obi Wan erőszellemének lenne helye a folytatásban. Persze az is lehet, hogy Yoda teszi majd tiszteletét....minden lehet. Azt kizártnak tartom, hogy mindhárom erőszellemet együtt fogjuk látni, egyszerűen idétlenül festene.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokkal jobban mutatott az, hogy Luke nem vette át a kardot, ami így Reynél maradt a film utolsó kockájáig. Biztosan nem véletlenül. Piszok kíváncsi vagyok, hogyan folytatják ezt a 8. epizódban.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még az sem kizárt, bár én a Disney helyében így csinálnám: tavasszal Guardians of the Galaxy Vol. 2, az úgyis előbb elkészül. Nyáron Star Wars ep8, mert a Star Warsnak nyáron a helye. Ősszel Spider-Man, télen Thor: Ragnarok. És így minden évszakban leadhat valami menőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Guardianst eleve már egy hónappal előbbre hozták. Szerintem, ha megnézzük, melyik film tábora nagyobb, talán a kedves Didney visszateszi vagy még előrébb hozza a produkciót, nehogy már a SW-nak kelljen igazodnia.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

J.J. Abrams sugallja nekünk, hogy egyszerűen muszáj lesz megnéznünk az EpVIII-at!!

 

ABRAMS SAYS STAR WARS: EPISODE VIII SCRIPT IS SO GOOD HE WISHES HE WAS MAKING IT!

http://makingstarwars.net/2015/12/abrams-says-star-wars-episode-viii-script-is-so-good-he-wishes-he-was-making-it/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az EP8 az Új remény amerikai premierjének 40. évfordulóján, 2017. május 25-én fog kijönni.

Jelenleg 2017. május 26. vagyon írva, de feltehetően a díszbemutató május 25-én lesz. És épp ezért is gondolom, hogy ha elpakolnak filmet, nem az ep8-at fogják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az imdb-én fenn vannak a szereplők már. De ott van Harrison Ford is. WTF???

Az imdb nem hivatalos. Bárki szerkesztheti. Minden olyan információ ami nem megjelent filmekhez kapcsolódik teljesen megbizhatatlan. Az hogy ki szerepel ott vagy ki nem annak semmi jelentősége nincs. Nyilván a Kennedy nyilatkozat miatt tette fel valaki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.