Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Adam Driver elég érdekeset nyilatkozott egy bizonyos GQ magazinnak.

 

http://www.gq-magazine.co.uk/article/adam-driver-star-wars-the-last-jedi

 

"You have, also, the hidden identity of this princess who's hiding who she really is so she can survive and Kylo Ren and her hiding behind these artifices,"

 

Szerintetek Rey kilétéről beszélt, vagy Leiára utalt? Az artifaktok alatt Luke könyveire gondolt, vagy más forrásra?

 

Leia személye körül nincs titok, hiszen mindeki tudja, hogy Luke testvére és Vader leszármazottja. Ki mit gondol Adam Driver nyilatkozatáról?

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia nem hiszem, hogy rejtegetett volna bármit is. Az, hogy Vader lánya köztudott (hála Carris úrnőnek).

 

Rey királyi származású lenne? :hmm:

Én mindig azt gondoltam Leia es solo lánya! Szerintem ez a császár unokája teória én nem igazán hiszek bene, Császár nak felesége Mikkor nem igazán érdekelte más mint a zsarnokság na meg a halálcsillag

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála az Erőnek! Gondolom senkinek sincs panasza! ;)

Most képzeld el ezt: Luke átveszi Reytől a kardot, aktiválja, meglengeti, mint Ben Kenobi kuckójában, aztán visszaadja, mondván: "kösz, de én már nem használok fénykardot." És Luke kezében többet nem látunk fénykardot. :P

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most képzeld el ezt: Luke átveszi Reytől a kardot, aktiválja, meglengeti, mint Ben Kenobi kuckójában, aztán visszaadja, mondván: "kösz, de én már nem használok fénykardot." És Luke kezében többet nem látunk fénykardot. :P

Oké! Nekem így is jó. Mert persze egy plakátból nem kell következtetésket levonni. Pl.: 2 éve Finn feszített a karddal a plakáton és persze, sokan azt hitték, hogy nem elég, hogy dezertált rohamoszi, még erőhasználó is lesz. Na mindegy. Ha megmagyarázza a film, hogy miért nem használ, az oké, ha használ az mégjobb, ha keveset használ de annál hatékonyabban az a legjobb. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Történhetett, de ha Luke-nak nincs kardja, akkor gondolom szüksége se nagyon van rá:)

Hol az összefüggés? Lehet nincs kardja, de szüksége még lenne rá, csak készíteni nem tud többet. Vagy úgy van vele, hogy megoldja máshogy. Az, hogy szükség van a kardra, még nem jelenti azt, hogy van is kardja, és nem feltétlen csak azért nincs kardja, mert szüksége sincs rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol az összefüggés? Lehet nincs kardja, de szüksége még lenne rá, csak készíteni nem tud többet. Vagy úgy van vele, hogy megoldja máshogy. Az, hogy szükség van a kardra, még nem jelenti azt, hogy van is kardja, és nem feltétlen csak azért nincs kardja, mert szüksége sincs rá.

Szerintem az alap hogy Luke nak van fény kardja, meg hogy használja is, A Ren lovagok megtamadják csak erővel szbasz mindenkit?! De ne olyan legyen mint az uj reményben Ben kenobi vs Vader párbaj! Szerintem Luke nak egy ellenfele lehet az pedig Snoke, ha Kylo győzi le baromság, ha Rey öli meg még nagyobb baromság, kb olyan lenne mint Yoda vs Anakin es Anakin győzne!?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy máris a trilógia 2. részében kiírnának egy "új" szereplőt. A trilógia végén lehet, de most még nem. Aki meghalhat ebben a részben, az egy régi szereplő - Leia, vagy akár lehet Holdo, Ackbar stb. - vagy én még Rose, esetleg a testvére, Paige halálán is elgondolkodtam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 minutes ago, RacerX said:

Pedig ezek is eléggé új szereplők.

Leia, és Ackbar régi szereplők, Holdo pedig olyan tekintetben "régi", hogy mint kiderült

 

a Princess of Alderaan c. regényben is feltűnik ami ugye ha jól tudom 2-3 évvel az EpIV előtt játszódik.

 

Rose és Paige nem régi szereplők, de megemlítettem őket, tekintve hogy míg utóbbinak szerintem a D'Qar -i csata lesz a végzete - ez csak tipp a részemről - addig utóbbi sorsa kérdéses, egyáltalán milyen szerepe lesz azon kívül, hogy Finnel bejárják Canto Bight -ot, meg besurrannak Snoke hajójára.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

0% esélyt látok rá hogy az új 4-es (Kylo,Rey,Poe,Finn) bármelyike meghaljon. Azt elképzelhetőnek tartom hogy majd a 9.-ben valamelyiktől elköszönünk, de mivel kellenek a visszatérők a 4. trilógiára (mert ekkora anyagi siker után biztosan lesz) ezért max egy halhat meg közülük.

 

Ha a lehetséges halálozásokon gondolkodunk akkor sajnos Leia az első számú jelölt, a nyilvánvaló okok miatt, illetve Luke, mert a nem tartom valószínűnek hogy őt egyedül élve hagyják, de szerintem ezek sem most lesznek. Én így elöljáróban Finn barátnőjét tartom sanszosnak, ő lehet hullani fog. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 2017. 11. 03. at 5:31 PM, Bence1997 írta:

Leia, és Ackbar régi szereplők, Holdo pedig olyan tekintetben "régi", hogy mint kiderült

  Spoiler elrejtése

a Princess of Alderaan c. regényben is feltűnik ami ugye ha jól tudom 2-3 évvel az EpIV előtt játszódik.

 

Rose és Paige nem régi szereplők, de megemlítettem őket, tekintve hogy míg utóbbinak szerintem a D'Qar -i csata lesz a végzete - ez csak tipp a részemről - addig utóbbi sorsa kérdéses, egyáltalán milyen szerepe lesz azon kívül, hogy Finnel bejárják Canto Bight -ot, meg besurrannak Snoke hajójára.

Akkor ennyi erővel Snoke is "régi" karakter, mivel látta a Birodalmat felemelkedni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 2017. 11. 03. at 5:56 PM, Jar-Jar Binks írta:

0% esélyt látok rá hogy az új 4-es (Kylo,Rey,Poe,Finn) bármelyike meghaljon. Azt elképzelhetőnek tartom hogy majd a 9.-ben valamelyiktől elköszönünk, de mivel kellenek a visszatérők a 4. trilógiára (mert ekkora anyagi siker után biztosan lesz) ezért max egy halhat meg közülük.

 

Ha a lehetséges halálozásokon gondolkodunk akkor sajnos Leia az első számú jelölt, a nyilvánvaló okok miatt, illetve Luke, mert a nem tartom valószínűnek hogy őt egyedül élve hagyják, de szerintem ezek sem most lesznek. Én így elöljáróban Finn barátnőjét tartom sanszosnak, ő lehet hullani fog. 

 

Szeritnem Luke sem.

 

Max valaki elveszti a kezét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.