Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Várható volt. Szerintem Del Toro karaktere lesz hasonló. 

Ez ok, de valami magyarázat csak kéne hogy hova tünt az endori csata egyik hőse aki azért nem egy noname figura, hanem Hannal egy szinten lévő tábornok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3 óta mindig sz*rrá szpojlereztem magam, az elmúlt két évben is úgy ültem be a moziba, hogy szinte minden infót felfaltam a filmről. 

Most azonban másként szeretném. Tán egy párszor még betévedek tán ebbe a topikba, de nagyon szeretnék a moziban meglepődni. Az infók kiszámíthatatlan fordulatokról szólnak. Én is sok gondolattal eljátszottam, szerintem Rey fog átállni, és akkor is megfogok lepődni, ha igazam lesz. :) Amit viszont nagyon szeretnék: szellemként viszont látni Yodát és Anakint a filmben.... majd meglátjuk... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

logikus, szinte indokolt lenne legalább egy erőszellem. Obi-wan lehetne a főesélyes, egyrészt már szólt Reyhez a 7-ben, másrészt Luke is vele került kapcsolatba legtöbbször így, már amit mi is láttunk. Ha Rey állna át ki állítaná meg? Luke? És akkor Kylo-t és Snoke-ot is? Vagy helycsere? Kylo meg lesz a jófiú? Kevés az erőhasználó. Kényes lehet az erőviszonyok felborítása, variálása. Nemsokára meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

átlátszó kékben, még jobb lenne a megvalósítás, nem mintha Tarkinnal lett volna különösebb gond.

De mi lesz akkor McGregorral? Mármint mindig is gondolkodtam in universe,hogy mi lehet a fiatal hang magyarázata a 7 ben. Vagy megmarad out universe easter egg nek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszembe jutott. De ez egy életképes verzió? Befogadnád? Hisz még a Rebels Kenobija sem James Arnold Taylor volt, hanem Stephen Stanton. Szellemként lehet hogy megkeveredik? Mondjuk ennek előszele a 7-béli megoldás de egy picit még az ep 6-s ifjú Anakin is. Megérne egy misét a téma érintése és kimagyarázása.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megint bejöttem ide. Zárjuk be a topikot! ;) vagy csak nekem tiltani a hozzáférést nem lehet? A fene a kíváncsi pofámat, ha az lesz mint két éve mikor egy nappal premier előtt belefutottam a hidas nagyjelenetbe, megőrülök. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg egyelőre nincsenek még csak szűk körű vetitések se. Egyelőre az első 10 perc lett levetitve, annak a leirása tényleg kikerült. A többi csak akkor kerülhetne ki ha a Lucasfilmesek vagy Rian és Kennedy haverjai elkezdenének szivárogtatni, de gondolom Spielbergnek meg a többieknek ennél jobb dolguk is van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.