Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

Azt írják, hogy Dél-Koreában az emberek zabálják a történeti fordulatokat. Amiben nincs fordulat arra már nem is nagyon vevők. Na most mivel náluk a Star Wars filmek nem igazán muzsikálnak túl jól ezért őket valszeg pont ezzel akarják megfogni. Nem hiszem hogy ilyen vad kijelentéseket nyugaton is látni fogunk ahol az SW-t tényleg ismerik. Rian egyébként mondta hogy senki ne számitson "Én vagyok az apád"-jellegű fordulatra. Nincs ilyen a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Túl magasra teszik a lécet. 

Én is így érzem, és pont ettől félek, hogy annyira hypeolják a filmet, hogy végül bukta lesz - persze remélem hogy nem lesz igazam.

 

Amúgy elgondolkodtam a történeten: vajon hogyan fog a film végződni? Azt tudjuk, hogy lesz egy Craiti csata, ahol kb. mindeki részt fog venni - Luke kérdéses még, egyáltalán elhagyja -e Ahch-to -t. :hmm: 

Kylo találkozni fog-e az anyjával? Ha igen, akkor mi lesz a végkimenetel? Sok-sok kérdés, amire már nagyon kíváncsi vagyok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én is így érzem, és pont ettől félek, hogy annyira hypeolják a filmet, hogy végül bukta lesz

Az nem is kérdés, hogy bukta lesz-e vagy sem hisz az elővételekből már látszik hogy siker lesz. A kérdés csak az hogy mekkora lesz az a siker.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bomarr írta:

Azt írják, hogy Dél-Koreában az emberek zabálják a történeti fordulatokat. Amiben nincs fordulat arra már nem is nagyon vevők. Na most mivel náluk a Star Wars filmek nem igazán muzsikálnak túl jól ezért őket valszeg pont ezzel akarják megfogni. Nem hiszem hogy ilyen vad kijelentéseket nyugaton is látni fogunk ahol az SW-t tényleg ismerik. Rian egyébként mondta hogy senki ne számitson "Én vagyok az apád"-jellegű fordulatra. Nincs ilyen a filmben.

Szóval akkor átverik a koreaiakat? :D Már nem az első helyen olvasom, hogy ebben a filmben nagy dolgok lesznek. Persze, kell a reklám meg a hype, de azért óvatosan mert ha csalódást okoznak ezek után, akkor az vissza is üthet. Lehet benne nagy csavar az "én vagyok az apád" szintű fordulat nélkül is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Az nem is kérdés, hogy bukta lesz-e vagy sem hisz az elővételekből már látszik hogy siker lesz.

Én is úgy gondolom, hogy sikeres lesz a film, de figyelembe kell venni azt is, ha az első vetítések után nem éppen pozitívak a visszajelzései a filmnek, és így pénzügyileg sem azt hozná a film, amit várnának sokan. 

Persze biztos siker lesz, én csak a másik oldalát vetettem fel, amire kevés az esély, hogy bekövetkezik, de mindig kell azzal számolni. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: De épp ezaz, hogy Dél-Koreában nem nagyon tudnak csalódást kelteni, mert alapvetően nem nagyon kiváncsi rá senkise. A Zsivány Egyes hozott ott 7,5 millió dollárt, mig mondjuk ugyanitt mondjuk a Jurassic World 42 milliót, a Szépség és a szörnyeteg meg 37 milliót. A nagy hype ott kizárt. Ott inkább az a cél hogy azért páran beüljenek rá. Itt Európában meg az USA-ban szó sincs világrengető fordulatról. Csalódás inkább itt akkor lenne ha a filmben végül nem lennének porgok. Mert ha valakiket őket aztán rengeteget promózzák :D

 

Bence: persze ha egy film rossz akkor kevesebbet hoz mintha jó lenne. De ez nem igazán kapcsolódik a hype-hoz. Eleve egy filmet se fognak azzal promózni hogy rossz vagy középszerű lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem én. Viszont ha az emberek valami hatalmas dolgot várnak el a filmtől - amely azt promózza, hogy micsoda fordulatok lesznek benne, most minden megváltozik - és mégse azt kapják meg, akkor a filmről nem éppen pozitív vélemények születhetnek. Benne van a pakliban, hogy pénzügyileg sikeres film lehet a film - lesz is ebben szerintem mindenki biztos - de szájhagyomány útján lehet ennek az ellenkezője történik meg a hatalmas hype miatt. 

 

Persze én pozitívan gondolok a filmre, szerintem hatalmas lesz, Rian -ben nagyon bízok. Nemhiába kapott egy teljes trilógiát, valamiért nagyon bíznak benne. Kérdés az, hogy miért. És erre a kérdésre hamarosan választ is kapunk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Koreában se írtak világrengető fordulatról, csak sokkoló végkifejletről, amibe sok minden belefér. :) Olvastam már olyan beharangozót a neten, hogy ez a rész mindent megváltoztat majd. Vagy amcsi vagy európai oldalon volt, nem emlékszem már. Ez azért eléggé érdekfeszítően hangzik. Mindenesetre az én elvárásaim az egekben vannak: sokkal magasabban mint a TFA-nál voltak. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Értem én. Viszont ha az emberek valami hatalmas dolgot várnak el a filmtől - amely azt promózza, hogy micsoda fordulatok lesznek benne, most minden megváltozik - és mégse azt kapják meg, akkor a filmről nem éppen pozitív vélemények születhetnek. Benne van a pakliban, hogy pénzügyileg sikeres film lehet a film - lesz is ebben szerintem mindenki biztos - de szájhagyomány útján lehet ennek az ellenkezője történik meg a hatalmas hype miatt. 

A fontos piacokon, ahol a filmnek tarolnia kell a hivatalos promokban egy szó se volt nagy fordulatokról, sőt inkább az ellenkezőjéről. Rian szerintem nem lesz nagy fordulat a filmben, és bár kicsit darkosabb lesz arra is figyelt hogy ez a TFA folytatása ezért arra is törekedett hogy hasonló legyen a feelingje. Ráadásul egy két éves film folytatásáról van szó. Azért az egészen más, amikor egy teljesen új filmet hype-ol fel a marketing gépezet. Most már mindenki ismeri Rey-t, Finn-t, Poe-t és Kylo-t. Ha érdekli az embereket a film valószinüleg azért mert kiváncsiak rá, hogy mi lesz az előző rész hőseivel. Ezen a téren pedig aligha fog csalódást kelteni a TLJ, hisz ebben a filmben ők lesznek a főszereplők. Rey jedi képzést kap, Finn elindul egy saját kalandra, Poe meg űrcsatákban lővi az ellent. A marketing erre utalt és bár nem ismerjük töviről hegyire a történetet, ezeket az igéreteket minden bizonnyal be fogja váltani. A film lehet rossz de azt nehezen hiszem hogy a marketing bármi olyat igért volna amit a film ne tudna beváltani.

 

A filmnek ezen a ponton sokkal nagyobb ellensége a tény hogy egy trilógia középső darabja. Az eddigi tendenciák azt mutatják hogy a trilógiáknál sokkal nagyobb a hype az indulásnál és a lezárásnál.  A középső darabra annyira nem szoktak kiváncsiak lenni az emberek. Mind a Klónok mind a Birodalom visszavág ott van a Star Wars filmek leggyengébben produkáló epizódjai közt. Ami jól mutatja azt is hogy itt nem csak a minőség meg a szájhagyomány számít. Ha igy lenne akkor a Birodalom visszavág lenne az élen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

A fontos piacokon, ahol a filmnek tarolnia kell a hivatalos promokban egy szó se volt nagy fordulatokról, sőt inkább az ellenkezőjéről

Pedig nem egyszer volt már szó róla, hogy "ezután a film után másképp fogunk tekinteni a SAGA"-ra... Vagy ahogy a nem is olyan régi EW címlapokon is állt: "Prepare for the episode that will change the SAGA forever". A BTS videóban is elhangzik, hogy Rian olyan sztorit írt, amire senki nem számított. Arra meg nem emlékszem, hogy Rian mondott volna ilyesmit, hogy nem lesznek nagy fordulatok, és hirtelen rákeresve se találom a nyilatkozatot (persze ettől nyilván mondhatott ilyet, biztosan nem légből kaptad). Szóval azért azt nem jelenteném ki, hogy a fontos piacokon ne lenne úgy propagálva a film, mintha kéne várni valami nagy fordulatot. És én a magam részéről várom is a nagy fordulatot, nekem az is pont megfelelne fordulatnak, amit a korábbi történetleírás írt. Merthogy annak a végén volt fordulat, nem is kicsi.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a trailerben is azt látjuk hogy Luke beakarja szüntetni a jedi rendet. Ha ezt komolyan veszik akkor máris rásüthető ez a marketing szöveg, hogy "Prepare for the episode that will change the SAGA forever" meg hogy Rian olyan irányba vitte a sztorit amire senki nem gondolt. Eleve többször szó volt róla, hogy Rian főleg Luke karakterével volt merész. Mark először nem is értett vele egyet. Önmagában az idézett mondatok azonban semmit nem mondanak el arról hogy lesz-e fordulat vagy sem.

A kiszivárgott sztori meg bizonyitottan kamu volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bomarr írta:

A film lehet rossz de azt nehezen hiszem hogy a marketing bármi olyat igért volna amit a film ne tudna beváltani.

Yoda József rávilágított, hogy azért belengi valamelyest a nyugati sajtót a meghökkentés szele. Ok, csak az EW írt róla így, de biztos nem véletlen. A lényeg, hogy legyen jó a film, fordulattal vagy anélkül, tök mindegy. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bomarr írta:

A kiszivárgott sztori meg bizonyitottan kamu volt.

Azt majd meglátjuk :) Ugyan elvileg levetítették a film első tíz percét, de arról is egymásnak ellentmondó leírások jöttek ki, amelyek egymást teszik hiteltelenné. Ha pedig rákeresek arra, hogy "first ten minutes of The Last Jedi", olyan 2 napja készült leírásokat is találok, amelyek egy mexikói sajtóeseményen történt vetítés alapján íródtak, és azok pedig megerősítik azt, ahogyan a névtelen szivárogtató leírta a film elejét :)

 

De okosabbak úgyis csak 17 nap múlva leszünk ;) Már nem olyan sok az!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a TLJ -ben nem lenne annyi merészség, illetve nem mondanák még a színészek is azt, hogy Rian valami egészen hihetetlent alkotott a történettel, és kb. mindennel, akkor a fickó miért kapott esélyt egy teljesen új trilógiára? És az egész világon - na jó ez kicsit nagyzolás - azt olvasni, hogy itt most minden meg fog változni. Rian valóban nem mondott semmi nagy dolgot, de ő egy szerény ember, akiről nehezen képzelem el, hogy majd pont ő fogja úgy hirdetni a filmet, hogy "Ez lesz a legsokkolóbb SW film, mindenki majd elfogja dobni tőle az agyát stb.". Ehelyett még az egyik BTS videóban is azt mondja, hogy reméli, sikerült egy jó filmet leraknia a nagyközönségnek.  

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, csoli1138 írta:

Jó a videó! Egyébként tartja még magát a pletyka, hogy a renek rajtaütnek Luke-on és Rey-en itt a szigeten?

A korábbi leírás szerint lesz ilyesmi...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 21. - 11:21, Darth Sky írta:

Akkor mégse kell parázni az előző leírástól, mert ennek már az eleje is teljesen más. Viszont ezt inkább nem olvasom végig.

Nem teljesen más, csak a szerint ez nem az első, hanem a második jelenet.

 

Szóval lehet, hogy a másik szivárogtató egy másik vágást látott.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár őrült hír a netről. :D

 

1.

Állítólag senki ne olvassa el a Glamour legfrissebb számát ahol is Daisy óriási spoilert lőtt el a film végével kapcsolatban.

 

2.

MPAA tagok látták már a filmet, íme az egyik írása a tfn-ről ( :D ):

 

"OMG guys. I'm a member of the Motion Picture Association of America. And I just got back from screening the film for ratings.
No spoilers, but I can tell you it's rated PG-13 for the following:
Decapitation, macabre arts, indecent exposure, fictional bird voyeurism, unintentional drug use, mild fictional swear words, public intoxication, mild blood visuals, public flatulence.
But the movie was really good. Probably the best film in the series. Please don't PM for details. I signed a NDA. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.