Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

Ez remek hír. :) Felőlem kétféle trailer is jöhet (bár én kétlem, hogy így lesz), azzal csak jól járunk hisz több jelenetet láthatunk a filmből. Valószínűbben tartok egy rövidített trailert amit majd követ a teljes hosszúságú az Avangers előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igyekszem úgy rendezni, hogy legyek. Biztos fain lesz :)

Izgi lesz. :) A legérdekesebb rész az elején várható, hisz a fizetős "előadások" is hét körül lesznek. Nagyon kíváncsi vagyok mivel lepnek meg. :D

 

Este 11-re érek haza mivel délutános vagyok, addig csak kikerül. Bár remélem csak 1 kép. :D:evil:

Akkorra már biztos. Remélem nem csak egy kép. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A program igen..hogy mikor lehet ebből nekünk youtube video vagy bármi más, ember meg nem mondja..

Attól függ. Ha a stream jön ki Youtube-ra, akkor csak a műsor után, ha csak valaki nem direktbe a trailert rögzíti - nem kizárt, sőt, igen valószínű lenne egy ilyen szkennárió is. Sajnos ezek minősége várhatóan gyatra lesz. De meg merem kockáztatni, hogy a stream anyaga, legalábbis egy esetleges trailer párhuzamban a műsorral felkerülhet a netre a Disney és/vagy a Lucasfilm jóvoltából. Az E3 és más nagy gameshow-kon is hasonlóan csinálják a nagyobb stúdiók. Miközben futnak a konferenciák, kerülnek bemutatásra ott az anyagok, a hivatalos Youtube-csatornákra szórják fel a trailereket HD minőségben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.