Ugrás a kommentre

Teaser trailer 2.


Ajánlott hozzászólás

A megnyitó előadás, amit JJ, Kathleen és az EP7 meglepetésvendégei tartanak, magyar idő szerint 7-től 8-ig fog tartani. Az előzetest biztos nem 19.01-kor fogják leadni, sokkal inkább a vége felé, és lehet, hogy egy kis csúszás is lesz, de biztos nem többórás, mert a rendezvényen sok előadás lesz, ez "csak" egy a sok közül - mégha valószínűleg a legfontosabb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó!!! Tényleg komolyan veszik a rendezvényt, jó látni, hogy JJ és KK mellett Bob Iger is ott van.

A 2. képen a The Old Republicból van egy képkocka. Az égő város viszont lehet, hogy már EP7, vagy az is játék?

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az égő város is abból van. Az nem az a jelenet, amikor lebombázzák Coruscant-ot és a Jedi-templomot?

Igen, az is TOR képkocka. Az első trailer záróképe volt.

 

Jake, ne linkeld már be újra és újra a livestrem YT-csatornáját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No megjöttem! Sportolni voltam meg egyéb dolgokat intéztem de miután beraktam az EPVI zenéjét és megláttam a nyitó oldalon a képeket azonnal végem lett! Akkora feeling van, hogy csak na!! Ezt vártam, remélem fennmarad az izgalom (naná! :D ). Huhhh de izgatott vagyok! Végre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.