Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2016


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig kétszer volt Celebration Europe és a jegyekkel semmi probléma nem volt. Simán lehetett őket kapni viszonylag közel a kezdéshez. Nem hiszem, hogy a rajongók az essen-i rendezvény óta hirtelen megszaporodtak. Egyszerűen most van új téma: nem arról van szó, hogy ezredszerre meg lehet hallgatni ugyanazokat a témákat, hanem készül egy csomó új projekt, amikről előreláthatóan érdemi dolgokat lehet majd látni, meglehet hallgatni a szinészeket, készitőket, az SW újra jobban benne van a médiában és mindez mozgosítja azokat is akik az ep.3 után már annyira nem foglalkoztak a franchise-al.

 

Az új Celebration pedig biztos, hogy igen jelentős részben az új filmek körül fog forogni tehát akit nem érdekel az ep.7 meg az új korszak az nem biztos hogy olyan jól jár ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy én vagyok értetlen, de mi köze az EP7-nek(és annak sikerének) a Celebrationhez? Még be sem mutatták, de már óriási az érdeklődés. Én úgy gondolom hogy ha nem lenne Ep7 akkor is ennyi jegy fogyott volna. Egyszerűen ilyen sok rajongó van. Azt meg nonszensznek tartom hogy egy rajongó attól teszi függővé hogy részt vesz egy Celebration-ön, hogyha jó lesz az EP7. Az sw nem csak az EP7-ből áll.

Csak a személyes érzéseimet tudom ezzel kapcsolatban mondani. Valóban nem csak az ep7-ből áll, de az ep7 lesz új. Nagyjából 20 éve vagyok rajongó, ismersz, tudod, hogy alaposan belemásztam a témában, a filmek világába, a készítésükbe, mindenbe. Sok újat nem igazán tudnának mondani 10 és 30 év között mozgó filmekről. Ettől függetlenül persze elmennék, hiszen már az nagy élmény lenne, ha élőben láthatnám a színészeket, jelmezeket, stb.

A probléma az, hogy ez a Celebration nem az ep1-6-ról fog szólni. Ennek középpontjában az ep7, a Rogue One, az ep8 és a Rebels fog állni - de valószínűleg még az is a háttérbe szorul. Ez a Disney éra első Celebrationja úgy, hogy már van új film, hogy a rajongókban már körvonalazódott, hogy mire számíthatnak. És ezekről fog szólni. Az ep7 és a Rogue One színészei fognak túlnyomórészt ott lenni, az előadások e filmek köré fonódnak (garantálom neked, hogy ott fogjuk látni az első Rogue One trailert), erről fog szólni. Lesz néhány régi arc is, egy-egy pavilon, talán valamelyik kisebb helyiségben eladás is, de a nagy show a Disney éra filmjei köré, elsősorban az ep7 és a Rogue One köré fog felépülni.

Na most, ismerem már magam annyira, hogy tudom, ha én december 18-án csalódottan fogok kijönni a moziból, k*rvára nem fognak már érdekelni a Disney éra Star Wars filmjei, ennél fogva egy olyan Celebration sem, ami ezekről szól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg igen :)

Sebaj, messze még a jövő nyár, addig sok minden történhet. Még az is, hogy lecserélik a helyszínt vagy a fene tudja... plusz meglátjuk, milyen lesz a film, és a többi. Nem biztos, hogy akár én is szívesen mennék, ha elszúrják az ep7-et (amit amúgy kétlek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig kétszer volt Celebration Europe és a jegyekkel semmi probléma nem volt. Simán lehetett őket kapni viszonylag közel a kezdéshez. Nem hiszem, hogy a rajongók az essen-i rendezvény óta hirtelen megszaporodtak. Egyszerűen most van új téma: nem arról van szó, hogy ezredszerre meg lehet hallgatni ugyanazokat a témákat, hanem készül egy csomó új projekt, amikről előreláthatóan érdemi dolgokat lehet majd látni, meglehet hallgatni a szinészeket, készitőket, az SW újra jobban benne van a médiában és mindez mozgosítja azokat is akik az ep.3 után már annyira nem foglalkoztak a franchise-al.

 

Az új Celebration pedig biztos, hogy igen jelentős részben az új filmek körül fog forogni tehát akit nem érdekel az ep.7 meg az új korszak az nem biztos hogy olyan jól jár ezzel.

 

 

Csak a személyes érzéseimet tudom ezzel kapcsolatban mondani. Valóban nem csak az ep7-ből áll, de az ep7 lesz új. Nagyjából 20 éve vagyok rajongó, ismersz, tudod, hogy alaposan belemásztam a témában, a filmek világába, a készítésükbe, mindenbe. Sok újat nem igazán tudnának mondani 10 és 30 év között mozgó filmekről. Ettől függetlenül persze elmennék, hiszen már az nagy élmény lenne, ha élőben láthatnám a színészeket, jelmezeket, stb.

A probléma az, hogy ez a Celebration nem az ep1-6-ról fog szólni. Ennek középpontjában az ep7, a Rogue One, az ep8 és a Rebels fog állni - de valószínűleg még az is a háttérbe szorul. Ez a Disney éra első Celebrationja úgy, hogy már van új film, hogy a rajongókban már körvonalazódott, hogy mire számíthatnak. És ezekről fog szólni. Az ep7 és a Rogue One színészei fognak túlnyomórészt ott lenni, az előadások e filmek köré fonódnak (garantálom neked, hogy ott fogjuk látni az első Rogue One trailert), erről fog szólni. Lesz néhány régi arc is, egy-egy pavilon, talán valamelyik kisebb helyiségben eladás is, de a nagy show a Disney éra filmjei köré, elsősorban az ep7 és a Rogue One köré fog felépülni.

Na most, ismerem már magam annyira, hogy tudom, ha én december 18-án csalódottan fogok kijönni a moziból, k*rvára nem fognak már érdekelni a Disney éra Star Wars filmjei, ennél fogva egy olyan Celebration sem, ami ezekről szól.

 

Így már érthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Biztos azért nyitottak még szekciót mert sokan visszadobták a jegyeket. :D Bocsi Hunner, de aki azért visszaadná a jegyét mert meghalt Han, az egy bohóc. ;)

Sokkolni sokkolt Han halála de nem ert válatlanul és emiat tuti nem dobnám el a jegyet ezrt nem ertem miert kersz bocsántot mert igazat adok neked és enis alig várom hogy mostmár jegyet vehessek :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.