Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Érdekes koncepciója lesz ennek a sorozatnak. Felőlem jöhet ilyen is. Azért lehetne mondjuk egy menekülő Jedi szál is. Quinlan Vos pont Lucas kérése miatt élte túl a 66-os parancsot a Köztársaság sorozatban.

Jó lenne, ha nagyrészt új szereplők lennének benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 5 hónappal később...

Sokat sejtető cím és így valóban nem elképzelhetetlen az, amit az előzetes információk alapján hallhattunk róla, hiszen olyan szereplők kerülhetnek terítékre, akiknek kvázi közük sem lesz a híresebb karakterekhez, maximum ha azok valamilyen formában leereszkednek hozzájuk. A birodalmi jelenlét az egész Galaxisra rá fogja nyomni a bélyegét... Tudom, ez csak egy cím, de... Sokat elárul a természetéről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A várva várt élőszereplős Star Wars sorozat továbbra sem halad, de kapott egy munkacímet: Star Wars: Underworld. Az EP 3-4 között játszódna és a birodalom kavarásait láthatnánk benne. És senki sem kiáltana rókabőrt Lucasra kivételesen. Innen kéne egy BSG-t lépniük kb."

 

http://filmbuzi.hu/

 

 

Egy BSG színvonalú történet tényleg jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A várva várt élőszereplős Star Wars sorozat továbbra sem halad, de kapott egy munkacímet: Star Wars: Underworld. Az EP 3-4 között játszódna és a birodalom kavarásait láthatnánk benne. És senki sem kiáltana rókabőrt Lucasra kivételesen. Innen kéne egy BSG-t lépniük kb."

 

http://filmbuzi.hu/

 

 

Egy BSG színvonalú történet tényleg jó lenne.

Nem halad - nem igaz. Birodalom kavarásai - nem igaz. Rókabőr - ha a többi az volt akkor ez is. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A munkacím kiadását (ami nekem véglegesnek is tetszene) remélem valamikor már tényleg valami konkrétabb infó is követi - mondjuk az, hogy most lett ez bedobva, nem arra enged következtetni ,hogy annyira jegelve lenne a projekt.

Halad az szép lassan ebben biztos lehetsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A haladás az az lenne, ha színész, rendező, meg helyszín keresésről jönnének a hírek, vagy bármi konkrétumról. Ez a mostani gyakorlatilag semmit nem jelent, csak arra jó, hogy hónapok után megint kicsit felkapja a média a témát, ne üljön le. Ennyi történt, egyebekben ugyan ott vagyunk ahol eddig. Lucas szerint drága, vár a technika fejlődésére. Fél éve, vagy előtte is ez volt a hír. Az eddigi informáicók után, ettől nyilvánvalóbb és egyúttal semmitmondóbb munkacímet meg nem is választhattak volna. McCallum is a semmiről beszél, mert egy munkacímmel nem lehet kitölteni 5-6 percet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Llew: Egyetértek, annyi haladás van hogy McCallum megint elmondta hogy jaj de rossz, a világ még nem érett meg a tévésorozatra.

 

Ezt az munkalcímet nyilván azért dobta be hogy MacCallum-módon mondjon valami nagyot, kétlem hogy a beszélgetés előtt lett volna ilyenről szó. Ennyi erővel Star Wars: The series-nek is hívhatnák. :D De amúgy csípem a palit, bár szerintem politikusként még nagyobb sikerei lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz az Underworld cím bár the dark times jobban illene hozzá. Remélem, ha egyszer elkészül szerepel majd benne pár a TCW-ból megismert karakter is. Cade Bane, Hondo, Embo, a hutt tanács.

 

Ez csak a munkacím, biztos, hogy nem ez lesz a végleges. A II. epizódnak az volt a munkacíme, hogy Great adventure of Jar Jar Binks! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz az Underworld cím bár the dark times jobban illene hozzá. Remélem, ha egyszer elkészül szerepel majd benne pár a TCW-ból megismert karakter is. Cade Bane, Hondo, Embo, a hutt tanács.

Jó téma tény, de ha valakikre, hát rájuk ne számítsunk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg úgy áll a dolog, hogy 3-4 éven belül kizárt, hogy lesz valami kézzel fogható dolog ebből a sorozatból. Továbbra is technológia fejletlenségére hivatkoznak. De szerintem bőven lesz ebből 5 vagy annál több év is. Gondolom előbb még lefut a mozikban a 6 film 3D-s verziója, befejeződik a TCW, talán még Seth Green sorozata is útnak indul.

Én egyelőre jól megvagyok az élőszereplős sorozat nélkül, itt a TCW, majd jönnek mozifilmek... legalább egyre biztosabbak lehetünk az idő teltével, hogy nem valami gány melót adnak ki a kezeik közül. Ha már ennyit ülnek rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naja, ha jól tudom, már a Red Tails is 1988 óta tervbe volt véve... Én is úgy vagyok vele, hogy amíg a Lucasfilm ellát minket mindenféle jóval, addig különösebben nem hiányzik az Underworld, de továbbra is várom, hogy mi lesz belőle, mert úgy érzem, hogy ha valaha kész lesz, akkor valami újat, valami fenomenálisat kapunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt! Hol máshol? :) 2020 nincs már olyan nagyon messze. Nyolc év, és itt van. Addig még lesz hat Star Wars film, pár évadnyi TCW, sity-suty elmegy. Ahogy az a tizenkét év is az ep1 óta. És mire várunk? Hát újra az ep1 premierjére. Van ami sosem változik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.