Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyre inkább elmerülve a The Clone Warsban egyre inkább rádöbbenek, hogy mit is veszítenénk azzal, ha nem készül el az Underworld. Coruscant alvilága ugyanis rettentő hangulatos helyszíneket kínál, gondoljunk a Lightsaber Lost lepukkant utcáira és fogadóira, vagy az alvilágnak nevezett helyre, ahová Plo Koon és Ahsoka Tano leereszkedett a Lethal Trackdownban, annyi a lehetőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre inkább elmerülve a The Clone Warsban egyre inkább rádöbbenek, hogy mit is veszítenénk azzal, ha nem készül el az Underworld. Coruscant alvilága ugyanis rettentő hangulatos helyszíneket kínál, gondoljunk a Lightsaber Lost lepukkant utcáira és fogadóira, vagy az alvilágnak nevezett helyre, ahová Plo Koon és Ahsoka Tano leereszkedett a Lethal Trackdownban, annyi a lehetőség.

Vagy például lehetne egy menekülő jedi, aki új személyazonossággal beáll fejvadásznak vagy csempésznek, hogy életben maradjon. És Jabbának vagy más hutt-nak benne kellene lennie a sorozatban, mert ők az alvilág urai.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy például lehetne egy menekülő jedi, aki új személyazonossággal beáll fejvadásznak vagy csempésznek, hogy életben maradjon. És Jabbának vagy más hutt-nak benne kellene lennie a sorozatban, mert ők az alvilág urai.

Csak a Galaxisnak annak a szegletében, ahol ők uralkodnak, azért a Fekete Napról se feledkezzünk meg teljesen, akiknek épphogy Coruscant a székhelye. Menekülő Jedi ide vagy oda, szerintem bármi másnak beállna, csak fejvadásznak nem. Attól még, hogy száműzetésben él, még nem kell hátat fordítania az Jedi Kódexnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából a coruscanti alvilágról szól a Michael Reaves nevével fémjelzett Coruscant Nights is, nem? De egyébként igazad van, rengeteg lehetőség adódik ebből a lebilincselő és sokszínű helyszínből.

 

Remélem, végül itt fogják forgatni Magyarországon, és nem a cseheknél. Mennék statisztának :D

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából a coruscanti alvilágról szól a Michael Reaves nevével fémjelzett Coruscant Nights is, nem? De egyébként igazad van, rengeteg lehetőség adódik ebből a lebilincselő és sokszínű helyszínből.

 

Remélem, végül itt fogják forgatni Magyarországon, és nem a cseheknél. Mennék statisztának :D

Jah, a magunkfajta rajongóknak az lenne a legnagyobb álma, ha része lehetne annak a világnak. :D Csak nehogy aztán ránk pakoljanak egy rodiai kosztümöt, mert akkor soha az életben senki sem fogja elhinni, hogy mi vagyunk azok. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, a magunkfajta rajongóknak az lenne a legnagyobb álma, ha része lehetne annak a világnak. :D Csak nehogy aztán ránk pakoljanak egy rodiai kosztümöt, mert akkor soha az életben senki sem fogja elhinni, hogy mi vagyunk azok. >.<

Én simán bevállalnám. Több filmben voltam statiszta az utóbbi években, a kosztümös szerepek a legjobbak :D Persze az lenne a legjobb, ha a sorozat nem kék háttér előtt zajlana végig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én simán bevállalnám. Több filmben voltam statiszta az utóbbi években, a kosztümös szerepek a legjobbak :D Persze az lenne a legjobb, ha a sorozat nem kék háttér előtt zajlana végig.

Hát akkor hol? Budapest utcáin? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor hol? Budapest utcáin? :lol:

Nem, a belső helyszínek lehetnének stúdióban, díszletekkel (persze utólag CGI-vel feltuningolva). De egyébként sajnos úgy tűnik, hogy Lucasék választásra inkább Csehországra fog esni... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerinted ha lenne hír, ide nem raknánk be? Vagy a hírekbe? Kár havonta megkérdezni. Nem lesz belőle semmi még pár évig.

 

Hátha elsiklottatok valami felett. Nem tudhatom. :)

Kár, hogy ennyire hanyagolják.

 

Vagy talán soha.

 

Őszintén szólva ezt már esélyesnek érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is lehetne egy lehetőség. Vagy ha ez sem működne passzolják át a sztorikat az EU-íróknak.

Szerintem működne hisz ott vannak a TCW készítői akiknek ez már rutin munka lenne. Lucasfilm dolgozói nem maradhatnak állás nélkül. :D

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem működne hisz ott vannak a TCW készítői akiknek ez már rutin munka lenne. Lucasfilm dolgozói nem maradhatnak állás nélkül. :D

Hát nem maradnak, abban biztos vagyok. De akkor valószínűleg az egész koncepciója megváltozna és nem arról szólna, mint eredetileg, lásd a The Clone Wars esetében sem. A korai verziókban lett volna egy kisebb csapat, Ahsokával, Lunkerrel és még néhánnyal és úgy kalandoztak volna a sorozatban. Ekkor belépett Lucas és egy sokkal nagyobb koncepciót adott az egésznek. Itt is ez lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Köszi! Sok újat nem mondott. 50 rész forgatókönyve már meg van, néhol provokatív és merész... 4-5 millióra akarják levinni a költségvetést per rész, és ez nagy kihívás. Az Underwold pedig nem a munkacím, csak valaki félreértette a múltkor. :) Sajnos még éveket kell várni...

 

OFF

Boba Fett mozi nem lesz.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont nem írnám le, meg is mondom, hogy miért. Az EpVI és az EpI között 16 év telt el, ha jól számolom, már ha a bemutatókat vesszük. De végül Lucas megcsinálta a prequeleket. Sokat kellett rá várni, de megérte. Akkor azért várt ki, mert nem volt még olyan technológia, amivel meg tudta volna valósítani azt, amit megálmodott.

 

Szerintem most is hasonló a helyzet. A technológia adott, de túl drága a sorozatok számára. Éppen ezért szerintem most kivárnak a következő forradalomig, amikor is viszonylag menedzselhető büdzséből lehet látványos SW-t kreálni. Nem akarnak egy szint alá menni (pl. a másik topikban olvastam, hogy a GoT esetében a kisebb csatákat elhanyagolták, hogy az utolsó nagy összecsapást jól megcsinálhassák - na ilyen kompromisszumba sosem menne bele Lucas), ezért muszáj várniuk.

 

Én nem féltem a projektet, az SW név még mindig jól csengő, és a reboot elég necces, a folytatás még inkább, szóval vagy egy sorozat, vagy egy másik időben játszódó film fog érkezni. Csak ki kell várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én azért nem hiszek annyira a sorozat megvalósulásában, mert George már elég idős, be is jelentette, hogy szeretne visszavonulni. Ha lesz is valami a sorozatból, akkor az már a lánya, Katie felügyelete alatt fog zajlani. Ami nem feltétlenül rossz, sőt számomra üdvös lenne, ha a lánya irányítaná ezt a projektet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én azért nem hiszek annyira a sorozat megvalósulásában, mert George már elég idős, be is jelentette, hogy szeretne visszavonulni. Ha lesz is valami a sorozatból, akkor az már a lánya, Katie felügyelete alatt fog zajlani. Ami nem feltétlenül rossz, sőt számomra üdvös lenne, ha a lánya irányítaná ezt a projektet.

Ezzel valamennyire megcáfoltad magad. :)

 

Kétlem, hogy George majdani halálával az SW is vele halna, ahhoz túl népszerű történetsorozattá, sőt, legendává nőtte ki magát. Amennyit eddig Katie mutatott a TCW-ben, azok alapján nyugodt szívvel állítom, hogy jó kezekben lesz a Saga a jövőben. Remélhetőleg nem barmolják szét az egészet a pénz és a szenzációhajhászás kedvéért. És bár épp Katie írta a sokak által ebbe a kategóriába sorolt Maul-szálat, az ötlet George-tól származik, tehát...

 

Remélem, ez a tv-sorozat egy megvalósuló projekt lesz valamikor, ha közel sem biztos, hogy George irányítása alatt. Az eddigi infók alapján lehet, hogy akár 10 évet is várnunk kell rá, jóval a TCW és a maradék 5 film 3D-s mozipremierje utánig. De amíg nem jelentik ki nyíltan, hogy "nem lesz semmi", addig lehet számolni vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.