Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha már tévésorozat, én megkockáztatnám, hogy az első szóljon a KotOR érában, 1000 évvel az ep1 előtt. Az ep7-tel nyithatnának egy jövőbeli új érát, a spin-offok és az animációs sorozatok ugrálhatnának a már megismert két éra között, az élőszereplős tévésorozat pedig nyithatna egy másik új érát a múltban.

Ezt én is abszolút támogatnám, nagy lehetőségek vannak abban az érában, és egy élőszereplős sorozat tökéletes alkalom lenne ennek a kiaknázására. Kérdés csak az, hogy ha egyáltalán felmerül ilyen akkor az anyagiak nem rettentik-e el a stúdiót, mert egy sorozat ebben az érában valószínűleg elég magas költségvetést igényelne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy Star Wars sorozat minden formában magas költségvetést igényel, tök mindegy, melyik érában játszódik. A Neflix-Disney kombónak viszont jók lehetnek az anyagi forrásai ahhoz, hogy összehozzanak valami jót. Pláne, hogy sok dolog eleve elkészül a filmekhez. Sok díszletet, jelmezt és eszközt kis átalakítással újrahasznosíthatnak például.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért nem helyezted át a hozzászólásokat, miután ezt megállapítottad? Dolgozzak én, mi? :P:D

Amúgy ja, van, jól eldugva az isten háta mögé a Legends-be, ahol a jövendőbeli TV sorozatoknak semmi keresnivalója, az Underworlds tőtopic alá, ami valószínűleg már soha nem valósul meg, és egy általános TV-s topicnak itt sincs semmi keresnivalója. Nem csoda, ha elfeledkeztünk róla. És lényegében a topicok címét figyelembe véve, ez itt is off. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a TV sorozat helye, a nevet meg bármikor át lehet írni ha lesz valami konkrét. :) Donát! Túl nagy reakcióm nincs, mert ez továbbra is nagyon távoli és számomra ezért sem túl izgalmas még. azt se tudni mit akarnak, csak, hogy majd lesz valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 9 hónappal később...

Mielőtt ezt a sorozatot elmeszelték Cory Barlog elolvasta a hozzá készült scripteket és a mostani E3-on elmondott néhány infót, hogy mit láttunk volna: ebben a TV-szériában megismertük volna Palpatine szimpatikus oldalát(!). Kiderült volna hogy valami szívtelen nő, egy gengszter miatt siklott ki az élete. ITT a cikk.

 

Én őszintén szólva ekkora marhaságot rég olvastam. Ha tényleg ez lett volna, akkor hála istennek hogy nem lett belőle semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Azt mondta Pablo, hogy a következő Celebrationön tudhatjuk meg, miben mesterkednek Filonival a Rebels után. Aztán lehet, hogy ez az, csak nem akartak többet mondani, mert őt rendesen faggatták a hogyantovábbról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy bátor jelentkező van már rá Rosario Dawson néven, szóval simán elsüthetnék. :D Bár hallottam egy olyan híresztelést Dash Star-tól, hogy neki egy animációs minisorozatot szeretne Filoni.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hogy itt ez a topik! :)

 

El nem tudom mondani mióta álmodozom egy igazi SW sorozatról. Egy élőszereplősről. Lucas az őrületbe kergetett a hitegetésével, de úgy tűnik most tényleg lesz valami.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy OT és ST között játszódó sorit szeretnék a legjobban. Tök jól ki lehetne vele tölteni a hézagokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez eddig elkerülte a figyelmem. A filmek jobban izgatnak jelenleg, de a Game of Thrones megmutatta, hogy nagy költségvetésű sorozatoknak is lehet létjogosultsága, ha kellő számú nézőt vonzanak. Az SW esetében valahogy nem hiszem, hogy ez utóbbi gond lenne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha az Agent of S.H.I.E.L.D.-ből indulok ki, akkor azért oda fogják tenni magukat a látványban. Oké, azért a kettő nem teljesen összemérhető, mert a SHIELD azért mégis csak a mi világunkban játszódik (kivétel, amikor másik bolygón, vagy...), de ha abba az amúgy nézettségileg nem éppen tip-top sorozatba is képesek sok-sok pénzt beleölni, akkor azért szerintem az SW-n sem fognak garasoskodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb előny itt a már létező tömeges fanbase. A Game of Thrones az egyre növekvő költségvetésével és a remek rendezők munkájával vonzott egyre több embert, de talán leginkább a Red Wedding turbózta fel az érdeklődést iránta. Egy SW sorozatnál már eleve adott a sok potenciális néző, és abból tudnak még többet csinálni. El se tudom képzelni, mennyien lennének rá vevők, ha ugyanolyan jól sülne el, mint a GoT.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ez lesz az új streaming szolgáltatásuk zászlóshajója biztos vagyok benne hogy apait-anyait belefognak adni. Engem az se lepne meg ha új rekordot állítanának fel, már ami a TV-sorozatos büdzséket illeti. Szerintem több pénzből fog készülni mint a Trónok harca.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig is kíváncsi voltam egy élőszereplős SW-sorozatra. Szerintem nagyon jót tenne a Sagának, csak színesítené. Már csak az lenne a kérdés, hogy pontosan mikor játszódna?

Én annak örülnék leginkább, ha a Baljós árnyak előtti idők lennének terítéken, egy The Old Republic sorozat például marha sikeres lenne szerintem! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.