Jump to content
Ody Mandrell

Star Wars Tv-sorozat

Recommended Posts

Ha ez igaz, az elég gáz lenne. Nem illik Palpatine-hoz. James Luceno a Darth Plagueis-ben sokkal jobb eredetet adott Palpatine-nak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért már durva, hogy előre sejtés nélkül már ilyen biztos hírt kapunk, amikor a Lucasi sorozat kallódását sokáig követhettük. Melyik dimenzióban vagyunk, hogy ilyenek történnek? :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azt mondta Pablo, hogy a következő Celebrationön tudhatjuk meg, miben mesterkednek Filonival a Rebels után. Aztán lehet, hogy ez az, csak nem akartak többet mondani, mert őt rendesen faggatták a hogyantovábbról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy bátor jelentkező van már rá Rosario Dawson néven, szóval simán elsüthetnék. :D Bár hallottam egy olyan híresztelést Dash Star-tól, hogy neki egy animációs minisorozatot szeretne Filoni.

Szerkesztette: Merr-Sonn

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ja hogy itt ez a topik! :)

El nem tudom mondani mióta álmodozom egy igazi SW sorozatról. Egy élőszereplősről. Lucas az őrületbe kergetett a hitegetésével, de úgy tűnik most tényleg lesz valami.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy OT és ST között játszódó sorit szeretnék a legjobban. Tök jól ki lehetne vele tölteni a hézagokat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Anno az első évadhoz minden forgatókönyv elkészült. Persze kérdéses merre akarnak menni. Kétlem, hogy felhasználnák őket. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Na ez eddig elkerülte a figyelmem. A filmek jobban izgatnak jelenleg, de a Game of Thrones megmutatta, hogy nagy költségvetésű sorozatoknak is lehet létjogosultsága, ha kellő számú nézőt vonzanak. Az SW esetében valahogy nem hiszem, hogy ez utóbbi gond lenne. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle. :) A fő kérdés, hogy mennyi pénzt szándékoznak belefektetni. Bár ha belevágnak, valószínűleg nem egy fapados látványvilággal bíró, olcsó sorozatot kapunk évi 22-23 résszel.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát, ha az Agent of S.H.I.E.L.D.-ből indulok ki, akkor azért oda fogják tenni magukat a látványban. Oké, azért a kettő nem teljesen összemérhető, mert a SHIELD azért mégis csak a mi világunkban játszódik (kivétel, amikor másik bolygón, vagy...), de ha abba az amúgy nézettségileg nem éppen tip-top sorozatba is képesek sok-sok pénzt beleölni, akkor azért szerintem az SW-n sem fognak garasoskodni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A legnagyobb előny itt a már létező tömeges fanbase. A Game of Thrones az egyre növekvő költségvetésével és a remek rendezők munkájával vonzott egyre több embert, de talán leginkább a Red Wedding turbózta fel az érdeklődést iránta. Egy SW sorozatnál már eleve adott a sok potenciális néző, és abból tudnak még többet csinálni. El se tudom képzelni, mennyien lennének rá vevők, ha ugyanolyan jól sülne el, mint a GoT.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Mivel ez lesz az új streaming szolgáltatásuk zászlóshajója biztos vagyok benne hogy apait-anyait belefognak adni. Engem az se lepne meg ha új rekordot állítanának fel, már ami a TV-sorozatos büdzséket illeti. Szerintem több pénzből fog készülni mint a Trónok harca.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én mindig is kíváncsi voltam egy élőszereplős SW-sorozatra. Szerintem nagyon jót tenne a Sagának, csak színesítené. Már csak az lenne a kérdés, hogy pontosan mikor játszódna?

Én annak örülnék leginkább, ha a Baljós árnyak előtti idők lennének terítéken, egy The Old Republic sorozat például marha sikeres lenne szerintem! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én egy GoT -hoz hasonló, rövid (8-10, esetleg 13 részes), változó hosszúságú (40-50, esetleg több, mint 1 órás) sorozatra számítok. 

Hogy miről szólna az jó kérdés, illetve még az idő az, ami még kérdéses. Én egy EpI-II, EpIII-IV, vagy egy EpVI-VII közötti sorozatot tippelek, vagy az is lehet, hogy a régi időkbe kalauzol el minket. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A Disney bejelentette, hogy a streaming szolgáltatásuk az induláskor lényegesen olcsóbb lesz mint a Netflix (ott a legolcsóbb konstrukció havi 2140 forintba kerül). Igazából ebben túl sok meglepetés nincs: a Netflixen több mint tizezer sorozat és film érhető el. Nyilván ekkora kínálattal egyik pillanatról a másikra a Disney nem tud előrukkolni. Még akkorse ha felpakolják az összes nagy filmjüket és régi sorozatukat. De előre jelezték, hogy ahogy bővül a kínálat úgy fog nőni az ár is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Elképesztő sebességgel épül az SW univerzum a Disney szárnyai alatt. :o A múlt ködös homályába kezd veszni az a pár év, amikor még mi itt a fórumon is mind azt hittük, nem lesz több film (de sorozat sem). :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amúgy ezt az egész sorozatos topicot ki lehetne szedni az EU főtopicból, és lehetne csinálni neki egy TCW-hez és Rebelshez hasonló saját főtopicot

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez