Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Engem egy melitto-ra emlékeztet. Ahogy elnézem ez a film nem lesz olyan csili-vili. Itt minden koszos lesz. :D
Visszanéztem a régi forgatási képeket:
star_wars_han_solo_forgatas_screenshot_2
lAyIMWs.jpg
A szobafestő ruha akkor marad :D

star_wars_han_solo_forgatas_screenshot_2
Moloch lenne?

star_wars_han_solo_forgatas_screenshot_2
2jcyZ1Q.jpg

star_wars_han_solo_forgatas_screenshot_2
MNvEBdm.jpg

XnPGM5a.png
star_wars_han_solo_forgatas_screenshot_2

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Emilia Clarke-ról (sajna) kiderült, hogy nem űrlényt játszik

Bűn is lenne a khaleesi szép kis pofikáját elcsúfítani valami ocsmány maszkkal :P

 

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az a Moloch úgy néz ki mint egy buckalakó.

Nekem inkább egy quarian ugrott be róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Bűn is lenne a khaleesi szép kis pofikáját elcsúfítani valami ocsmány maszkkal :P

 

Azért twi'lek-ként megnéztem volna :D

 

 

Engem is Moloch melitto fajúra emlékeztet, mint amilyen Sarco Plank is. Szerintem jó lenne, mert egy már létező faj, de a Force Awakensből jóformán totál kivágták Plankot.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És tök jól illene is a filmbe a Pyke Szindikátus, ha már bűnözőkről szól a múvi. És micsoda kapcsolódási pont lenne ez is a TCW-vel. (Úgy néz ki, a spin-off filmekben bátrabban mernek ehhez a kapcsolódási formához nyúlni, mint a Saga filmekben - még ha a kyuzo volt is az ep7-ben, a vágásnak hála csak egy pillanatra látható.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

És tök jól illene is a filmbe a Pyke Szindikátus, ha már bűnözőkről szól a múvi. És micsoda kapcsolódási pont lenne ez is a TCW-vel. (Úgy néz ki, a spin-off filmekben bátrabban mernek ehhez a kapcsolódási formához nyúlni, mint a Saga filmekben - még ha a kyuzo volt is az ep7-ben, a vágásnak hála csak egy pillanatra látható.)

Még passzolna is, mivel a Pyke Szindikátus felelős azért, hogy Kessel-ről eljut a fűszer Coruscant-ra. A csempészek a fűszert a Kessel Run nevű hiperúton keresztül csempészik ki. A lego set neve amihez a karakter tartozik nem más, mint Kessel Run Millennium Falcon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Dei írta:

Még passzolna is, mivel a Pyke Szindikátus felelős azért, hogy Kessel-ről eljut a fűszer Coruscant-ra. A csempészek a fűszert a Kessel Run nevű hiperúton keresztül csempészik ki. A lego set neve amihez a karakter tartozik nem más, mint Kessel Run Millennium Falcon. 

Oké, innentől kezdve már tuti, hogy a Pyke Szindikátus szerepet kap a Solóban. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, ráadásul ezek az infók a starwars.com-ról vannak, tehát ez tényleg hivatalos, és valszeg pont a Solo film miatt került fel! Szuper! :) Solo pedig ezek szerint onnan szerzi a hirnevét, hogy sikerül egy csempészutat levágnia és nyilván baromi kockázatos módon röviditett útvonalon gyorsabban fog megérkezni a célállomásra. Nagyon kiváncsi vagyok hogy fognak kinézni a Pkye-ok "élőben" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Lizardking írta:

Úgy tudom,hosszabb időt ölel fel a film,több időbeli ugrás is lesz benne. Mikor kezdődhet szerintetek,még a Birodalom születése előtt?

Iger elmondta hogy 6 évet fog felölelni a film. Az elején Han 18 éves lesz a végén 24. Végig a Birodalom idején játszodik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Bomarr írta:

Iger elmondta hogy 6 évet fog felölelni a film. Az elején Han 18 éves lesz a végén 24. Végig a Birodalom idején játszodik.

De ezek a trooperek a battle packból olyanok, mintha az átmenetek lennének a phase II clone trooperek és az ismert rohamosztagosok közt, mármint a páncél szintjén.

 

Szóval ha nem is látjuk a RotS előtti időket, láthatunk egy abból következő átmenetet.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dei írta:

Még passzolna is, mivel a Pyke Szindikátus felelős azért, hogy Kessel-ről eljut a fűszer Coruscant-ra. A csempészek a fűszert a Kessel Run nevű hiperúton keresztül csempészik ki. A lego set neve amihez a karakter tartozik nem más, mint Kessel Run Millennium Falcon. 

Bírnám, ha a Falcon azért tenné meg csak 12 parsec alatt a Kessel futamot, mert a fűszer nyomában járnának a birodalmiak, és hirtelen kellene belemenniük a hiperűrugrásba, hosszabb navigációs kalkulációk nélkül, így kvázi kissé véletlen rövidítenék le az utat 12 parsecre. Jól feldobná Han hiperűrös szupernovás monológját. :D

 

Amúgy nagyon tetszik a TCW-s utalás. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Bírnám, ha a Falcon azért tenné meg csak 12 parsec alatt a Kessel futamot, mert a fűszer nyomában járnának a birodalmiak, és hirtelen kellene belemenniük a hiperűrugrásba, hosszabb navigációs kalkulációk nélkül, így kvázi kissé véletlen rövidítenék le az utat 12 parsecre. Jól feldobná Han hiperűrös szupernovás monológját. :D

Nem csak azt a monológot dobná fel, de az ep7-re is szépen kikacsintana, mikor hangárból ugranak.

Han Solo: Watch the thrust. We're going out of here at lightspeed.

Rey: From inside the hangar? Is that even possible?

Han Solo: I never ask that question 'till after I've done it. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem csak azt a monológot dobná fel, de az ep7-re is szépen kikacsintana, mikor hangárból ugranak.

Han Solo: Watch the thrust. We're going out of here at lightspeed.

Rey: From inside the hangar? Is that even possible?

Han Solo: I never ask that question 'till after I've done it. :) 

Jaja, ami meg még viccesebb az EpIV Luke szidás fényében. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak nem  úgy láthatjuk még, mint az ep4-ben. :D:P 

Mondjuk három dologra tudtam volna mérget venni, amikor bejelentették a filmet:

1. Látjuk, hogy Chewie és Han találkoznak.

2. Látjuk a Kessel futamot.

3. Látjuk, hogyan nyeri meg Han a Falcont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a durva hogy azóta megerősítést nyert hogy tényleg mindhármat látni fogjuk. De én ennek csak örülök. Nyilván egy sima Han Solo kaland is érdekes lett volna, de már várom, hogy amikor az ep.4-ben vagy az ep.7-ben meghallom a kesseli futamot akkor már tudjam hogy miről van szó. Szerintem hozzá fog tenni az eddigi filmekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy rövid szinopszis jött a filmhez (okosabbak nem lettünk vele): 

 

"Board the Millennium Falcon and journey to a galaxy far, far away in Solo: A Star Wars Story, an all-new adventure with the most beloved scoundrel in the galaxy. Through a series of daring escapades deep within a dark and dangerous criminal underworld, Han Solo meets his mighty future copilot Chewbacca and encounters the notorious gambler Lando Calrissian, in a journey that will set the course of one of the Star Wars saga's most unlikely heroes."

 

A májusi dátum nem változott.

Forrás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kessel baromira ismert helyszín az SW-ben, in-universe is.

 

Szerintem nagy vaószínűséggel - és a sok OT-karakter jelenléte okán - ez lesz az első Star Wars-film, amiben nem teszi tiszteletét a két droid. Kétlem, hogy még egyszer elsütnének egy olyan cameo-t, mint a Rogue One-ban. Ha ez teljesül, akkor már nem mondható el az, hogy van olyan szereplő, amelyik mindegyik filmben megjelenik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Münchenben egy filmes eseményen leadtak egy izelitőt a készülő Solo filmből is. Egy fickó aki állitolag kint volt az alábbiakat irta. Azt mondja hogy Alden baromi jó mint Solo meg hogy nagyon jó hangulata van a képeknek. A sztoriról semmi nem derült ki de amolyan jóféle fan service film lehet. Ha alább a képeket megnyitjátok akkor eltudjátok olvasni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.