Ugrás a kommentre

Solo spoileres topik


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Van egy fickó akinek pontos leirása volt a film gonoszáról még a teaser előtt és a leirás pontosan passzol azzal amit ott láttunk (a vonat tetején harcoló ürge az). Na ugyanez a forrás mondta hogy Boba Fett benne lesz a filmben. Persze ez aligha az év meglepetése :)

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aldennel van egy interjú ITT. Pár dolog:

 

-Solo Qi'rát már régről ismeri

-Időbe telik mire Chewbacca és Solo barátok lesznek. Ez az egyik szál a filmben. Az elején Csuvi nem egy barátkozós tipus.

-Han a film elején még idealista. A jellemét részben a közeg amiben mozog, vagyis az alvilág formálja és lesz végül az a Han akit ismerünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Porg írta:

Nehogy ez a film legyen a legelfogadottabb, legkevésbé megosztó, milliárd felett hozó... Simán belelátom ezt, innen és most nézve. ;)

Ennek kapcsán had idézzem meg Ian McCaig szavait a forgatókönyvről. A fickó látványtervező volt mindhárom prequelnél és az ep.7-nél, de például a Galaxis örzőin is dolgozott. A Solo scriptről ezt mondta: "By far the best Star Wars script, and one of the best scripts period, that I have ever read. I laughed, I cried, I did all the things you should do when reading a good script. You’re in for a treat."

 

McCaig ízlése persze nem tiszta elöttünk. Csak azért mert neki tetszik attól még lehet hogy mi húzzuk majd a szánkat (oké ez az esetemben majdnem kizárt). De jobb ezt hallani mint az ellenkezőjét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Hivatalos EW fotók

1. kép: elmegy kategória, ha nem tudnám, hogy az ott Han és Chewie, azt hinném, hogy valaki elrabolta a Falcont... és Chewie-t. :)

2. kép: így önállóan ez sem túl Han Solós, legfeljebb fan made Han Solo.

3. kép: nem tudom, ki választotta ki Donald Glovert, de innen is kívánok neki sikerekben gazdag hosszú életet. Szerintem Landósabb lesz, mind anno Billy Dee Williams. Komolyan, akárhányszor látom, az jut eszembe, hogy Ő Lando.

4. kép: PT-s Falcon, de most komolyan: PREQUELES FALCON!

5. kép: a Firefly anno azzal ragadott meg, hogy egy űrhajóval raboltak ki egy siklóvonatot. És most lesz ilyen a Star Warsban! Minden űrwestern ősanyjában. BAZ' MEG! Ha az egész film csak erről szólna, én akkor is imádnám. Imádom a vonatokat, a cowboyokat, az űrhajókat, a Star Warst és a vonatrablásokat. Nesze nekem, mindezt egy csomagban? Ha ezután a jelenet után ha a vigyorom nem veri le a fülemet, akkor életem hátralévő részében többet mosolyogni sem fogok. :D Instant orgazmus, attól tartok.

6. kép: Rogue One v2.0, ami nem baj, sőt, ez dicséret volt.

7. kép: BAZ' MEG! A MILLENNIUM FALCON PT HAJÓ LETT!!!!!!!!

8. kép: Emilia Clarke, instant orgazmus... :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

McCaig ízlése persze nem tiszta elöttünk. Csak azért mert neki tetszik attól még lehet hogy mi húzzuk majd a szánkat (oké ez az esetemben majdnem kizárt). De jobb ezt hallani mint az ellenkezőjét

Valójában azt gondolom, ezt a filmet már "csak" a színészi játék teheti tönkre. Ezt nyilván csak a film alapján tudjuk majd megmondani.

Azt viszont egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy történtre rossz filmet kapnánk. Ez az időszak és az alvilág kombinációja annyi lehetőséget rejt magában, hogy azt egy Kasdan féle rutinos róka szerintem nem tudja nem kihasználni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a hatómű lett megbütykölve. Gyakorlatilag mindent megszerelt, átalakított. Az tuti, hogy új állapotában nem teherhajó volt. Olyan, mintha az utastérbe rakta volna a rakományokat, amik elszabadultak, mindent összetörve. Vagy mintha tűz ütött volna ki a fedélzeten. Pár év alatt nem koszolódhatott el így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Kessel run alatt amortizálódik le a hajó. A Bomarr által kitett első képen meg olyan, mintha akkor kapta volna meg Han a hajót. Mint egy kisgyerek a játékszerét. :D

 

37 perccel korábban, RacerX írta:

Hááát, alaposan lelakják majd... :D

EPIV-es képpel jobb lenne a párhuzam. az közelebb van ehhez a filmhez. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.