Ugrás a kommentre
Lok Durd

Solo spoileres topik

Ajánlott hozzászólás

Érdekes, ezek szerint Mimbanon nem tudtak utakat kiépiteni és mindenki tökig gázol a sárban? :D

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a foglyok - wookie-k - elszabadulnak és sor kerül némi iszapbirkózásra. :D 

Amúgy engem ez a Kessel Guard Leia álcájára emlékeztet:

5e383e5b18ffeeda9b3f46d76f7876ec--star-w

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
57 perccel korábban, Bomarr írta:

Érdekes, ezek szerint Mimbanon nem tudtak utakat kiépiteni és mindenki tökig gázol a sárban? :D

Tatoinee-on sincsenek utak, de szerencséjükre ott nem esik. :D Lehet ez egy primitív bolygó lesz. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
7 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Ezek nem a jófiúk :D

Tippre a bal oldali Mimbanról való. Hitelen nem tudom eldönteni hogy maszkot visel vagy egy alien akinek ilyen fura a feje.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Viszont nem azért van a padló alatt a rakomány egy része, hogy ne bukjanak le az ellenőrzéseknél? Ha hatósági ellenőrők bemennek a hajóba az azért elég gyanús lenne ha a hajó kivülről majd szétesne belőlről meg csillogna-villogna, nem? Egyébként eltudom képzelni, hogy Han ezzel magyarázza maga előtt hogy miért nem hozza rendbe a hajót, de közben tényleg csak baromi trehány :)

Ebben van ráció. :) 

Tetszenek ezek az old-school hajódizájnok, nagyon illenek a birodalmi érához. Az új figurák sem rosszak, bár egyik-másik elég szokatlan, főleg ez a törzsi banda. Egyelőre nem tudom őket magamban elhelyezni a filmben, hogy hogyan kerülnek ezekkel szembe Hanék.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
15 perccel korábban, Bomarr írta:

Tippre a bal oldali Mimbanról való. Hitelen nem tudom eldönteni hogy maszkot visel vagy egy alien akinek ilyen fura a feje.

Biztosra veszem, hogy nem ember. 

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ebben van ráció. :) 

Tetszenek ezek az old-school hajódizájnok, nagyon illenek a birodalmi érához. Az új figurák sem rosszak, bár egyik-másik elég szokatlan, főleg ez a törzsi banda. Egyelőre nem tudom őket magamban elhelyezni a filmben, hogy hogyan kerülnek ezekkel szembe Hanék.

Ők nekem is kakukktojások egyelőre. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

Ezek nem a jófiúk :D

A pirosfejű nagyon bejön. Épp álcagúnya van rajta. Azzal a szereléssel úgy néz ki mint egy madárijesztő. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ha másért nem, hát Alden mellszőrzete miatt be kell szereznem egy ilyet. :lol: 

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Itt egy játékbemutató. Kicsit spoileres. Kiderül belőle hogy miként amortizálódik le a Falcon.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jó, hogy erre is figyeltek, ugyanis Solo az EPIV-ben ugyanilyen szőrzettel rendelkezett. :D 

És még szőrös talpú is. :D 

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

De legalább megtudtuk, hogy a filmből kiderül, hogy hogyan amortizálódik le. Manapság ez nem biztos, hogy mit kapunk készen, és mii lesz a fantáziánkra bízva!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

(Tuti lesz olyan kritikus itthon, akinek nem jön be a film, és ez lesz az írása címe: "Savanyú a Solo: egy Star Wars történet")  :lol2:

• Like 1
  • Vicces 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A muvi készítéséről pedig "Érik a Solo: Egy Star Wars történet" címmel lehetne cikket közölni. A mozikban való bemutatással pedig megkezdődhetne a szüret. :D

Szerkesztve: - Rog
  • Like 1
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ